0

Nawet jeżeli na grafice jest na skrzydle to i tak przez większość czasu gra w środku pola

0

Wiadomo że jeśli przyjdzie to bedzie podwieszony zaraz pod napastników, żadna filozofia :D

0

Byłby ktos na tyle dobry i znalazł mi koszulke barcelony na aliexpress? Jak w ogóle nie ogarniam tej stronki i nic nie mogę znaleźć: /

25

Chcieć to kazdy by chciał :D

0

Messi ciagle dostaje podwyżki i to na pewno nie ze względu że zarząd wpycha mu je na siłę, i kto ci powiedział ze Neymar jest niezadowolony ze swoich dochodów?

0

Pare sezonów to nie tak długo

0

Jego dobre mecze w środku pola można policzyc na palcach jednej ręki, najwiecej dotychczas dawał grając na PO , przypominam ze do czasu przeniesienia go na prawa obrone byl jedna noga poza klubem

1

Gdybyś przeczytal artykuł to wiedzialbys ze odnosi sie on do ubiegłego sezonu

1

Artykuł doskonale odnosi sie do rzeczywistosci, jeżeli trener niemalze w każdym spotkaniu przeprowadza zmiany od 60 minuty vo srednio q0 minut to pokazuje tym samym ze wynik spotkania nie ma wplywu na to jak przeprowadza zmiany

0

Przeciez caly poprzedni sezon gral na rozegraniu i szlo mu znakomicie, liczba bramek wcale sie przez to nie zmiejszyla

0

Drogę zamyka obecnie chociazby to ze Barca wstrzymała działania transferowe w oczekiwaniu na ruch Neymara

0

Kazdy doskonale wie że nikt nie da Paryżowi zakazu na gre w lidze mistrzów bo to zmniejszy przychodzy, więc Januszkiem to troszeczke jesteś ty , mogą sobie mówić że dadzą zakaz ale szejk wie ze tak naprawdę szansa na to jest niewielka

0

kary z ffp to dla szejka sa tak smieszne ze ma je gdzies

0

oficjalny stream w hd za darmo na sport.tvp.pl

15

ja też uważam że jest zaraz po Messim :)

0

kiedy był skąpy?

0

chodzi bardziej o to ze zostanie liderem po odejsciu Messiego

3

Sytuacja zupełnie odmienna, ze wzgledu na to ze barca nie ma nic do powiedzenia w kwestii transferu ,a Psg miało i to wiele

0

Przeciez powyzej napisales to w drugiej linijce!!!

0

Thiago jest wart 70 maks

1

najpierw piszesz ze nie wierzysz ze ktos moze byc za tym żeby odszedl a potem sam piszesz zeby sobie odszedl xD

0

Do formacji 4:2:3:1 , jaka Valverde lubi stosować, paulinho na defensywnym pomocniku gra naprawde bardzo dobrze. Moim zdaniem to nie jest tak ze Neymar nakazal zarządowi kupić jakiegos Brazylijczyka ,Paulinho po prostu jest dobrym dmf'em

0

Tak,Messi codziennie dzwonil i prosił go żeby Neymarek sie nie upił.... Śmieszne
Poza tym w Barcelonie też często dostawał wolne i wyjeżdżał do Brazylii poimprezowac
A patrząc na warunki czysto sportowe to PSG z Neymarem u boku naprawde mialoby wiele atutów aby powalczyć o lige mistrzów- wystarczy popatrzyc na ich środek pola a na nasz

0

jeżeli uwazacie ze kupno zawodnika jest jego wykreowaniem to dyskusja z kims kto nie rozumie podstaw jest jak walka z wiatrakami

0

Największym transferem w ich historii jest 64 miliony za Cavaniego, poza tym 300 kontraktu to ogólnie ponad 400 baniek licząc wszytskie podatki , a na to nie stać nikogo

0

300 też jest z kosmosu

0

mają takie wysokie bo nie chca odejsc , a Neymar przy negocjowaniu kontraktu wiedzial ze jak klauzula nie edzie z kosmosu to zawsze bedzie mial argument do postraszenia...

0

zaden z nich nie robilby takiego wiatru jak Neymar - który byl w stanie sam ciągnąć druzyne pod nieobecność Messiego. w stu procentach nikt go nie zastapi bo jest po prostu najlepszym lewym skrzydlowym swiata -ale to tylko moja opinia pozdrawiam :D

0

podbijam pytanie

0

co Dybala

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?