konraden
Dołączył/a: czerwiec 2015
Rzeszów
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdyby enrique nie widział go w swoich planach to by go nie ściągnął, gdyby valverde go nie widział nie dawał by mu szans na grę i doradzil wypozyczenie lub transfer gdy pojawiły się oferty wspomniane w artykule
0
Byłby ktoś na tyle uprzejmy żeby podpowiedzieć gdzie znajdę w całości mecze ligi angielskiej? Ubiegła kolejka, angielski komentarz bo na polski sie nawet nie łudze
0
dalej nie odpowiedziales na pytanie: jaki to ma zwiazek z artykulem
1
Jaki to ma związek z artykułem? Poza tym nie mówisz prawdy, Google podaje że dembele wciąż jest graczem bvb
0
Z tym się zgodze:D
1
Co ma ? Rozumiem ze inni piłkarze oddali mu swoją wole walki?
Emeryt w wieku 30 lat Hahaha , to Messi tez jest już piłkarskim staruszkiem?
2
Mam nadzieję ze to błąd w tłumaczeniu tekstu z hiszpańskiego: D
0
Gra totalna klape
0
Im więcej jego wpadek tym bardziej stołek się chwiebocze, na szczęście klubu jakby nie patrzeć
0
Nie zapominajmy również o tym ze w stosunku do Laporty złożone zostało wotum nieufnosci w 2008 roku, ale txiki berguistan przekonał Laporte aby ten postawił na guardiole anizeli Jose mourinho, na co ten sie zgodził a jak wyglądała później sprawa w klubie to już historia: zwycięstwa klubu zwiększyły poparcie Laporty które wśród socios urosło do 60% i Laporta utrzymał sie na stolku.Dlatego uważam że ukazywanie laporty w idealnym świetle jest przesada skoro domagano sie jego rezygnacji ze stanowiska
0
Napisz po polsku to odniose się do twojego argumentu ;)
0
ocieplanie wizerunku czas zaczac :D
0
Kompletnie nie zrozumiales co napisałem. Skąd pomysł ze osoba która przyszła z takimi informacjami do telewizji jest kimś z zarządu którejkolwiek z ekip?
0
Kasa w tym przypadku należy się za samo przedłużenie kontraktu a nie jego wypelnienie
0
Strasznie ją ponizyli,tym bardziej ze jest anonimowa
0
skoro sam czlowiek z zarzadu powiedzial na dniach na zywo w telewizji ze bvb nie domaga sie az 150 baniek i ta kwota jest przesadzona to jakim kretynem trzeba byc zeby wypuszczac fake newsa o tym ze chca 150?
0
12-14 graczy, ale u nas na pewno ktoś odejdzie a w realu nie
0
Według WP kontuzja w meczu mlodziezowej reprezentacji była na tyle poważna ze miał za mało czasu na odpowiednie zaadoptowanie się z drużyna
0
Nie ma żadnego ale nikt mi nie zabrania napisać co mi się podoba :)
0
Jakie znaczenie ma tutaj mój wiek?
4
W sumie w wieku 10 lat trudno jest się nudzić
0
Konkretnie?
0
Skąd wiesz ze nie zależy mu na dobrze Barcelony? Tym bardziej ze w tym wywiadzie powiedział ze mu zależy
0
Wbija szpilki? Ta wypowiedź miała na celu pokazać że zależy mu na klubie i ma nadzieje na zmianę kierownictwa klubu
0
To tylko kolejna kompromitacja tego zarządu, a Neymar był blisko niego przez 4 lata wiec wydaje się ze wie co mówi
3
To jak ,zanurkowal czy jednak były podstawy do karnego- bo to się ze sobą w jakikolwiek sposób nie łączy
2
A może dlatego ze widzi co się dzieje? Nietrafione transfery, nieodpowiedzialni pracownicy zarządu rzucajacy słowa na wiatr...
1
Messi nie ma pojęcia o taktyce i ustawianiu się.. Chyba nie ma sensu dyskutować z takimi argumentami
3
Średnio się nadaje do pomocy? Zawodnik który rozgrywa drybluje bierze na siebie ciężar gry średnio pasuje do pomocy?
11
Zdecydowanie jestem pewien ze trener który przebywa z zawodnikiem na boisku codziennie,widzi jego wyniki szybkosciowe na wynikach po treningowych wie lepiej czy Paco jest szybkim zawodnikiem od osoby która oglądała spotkanie przed telewizorem:;)