0

Gdyby enrique nie widział go w swoich planach to by go nie ściągnął, gdyby valverde go nie widział nie dawał by mu szans na grę i doradzil wypozyczenie lub transfer gdy pojawiły się oferty wspomniane w artykule

0

Byłby ktoś na tyle uprzejmy żeby podpowiedzieć gdzie znajdę w całości mecze ligi angielskiej? Ubiegła kolejka, angielski komentarz bo na polski sie nawet nie łudze

0

dalej nie odpowiedziales na pytanie: jaki to ma zwiazek z artykulem

1

Jaki to ma związek z artykułem? Poza tym nie mówisz prawdy, Google podaje że dembele wciąż jest graczem bvb

0

Z tym się zgodze:D

1

Co ma ? Rozumiem ze inni piłkarze oddali mu swoją wole walki?
Emeryt w wieku 30 lat Hahaha , to Messi tez jest już piłkarskim staruszkiem?

2

Mam nadzieję ze to błąd w tłumaczeniu tekstu z hiszpańskiego: D

0

Gra totalna klape

0

Im więcej jego wpadek tym bardziej stołek się chwiebocze, na szczęście klubu jakby nie patrzeć

0

Nie zapominajmy również o tym ze w stosunku do Laporty złożone zostało wotum nieufnosci w 2008 roku, ale txiki berguistan przekonał Laporte aby ten postawił na guardiole anizeli Jose mourinho, na co ten sie zgodził a jak wyglądała później sprawa w klubie to już historia: zwycięstwa klubu zwiększyły poparcie Laporty które wśród socios urosło do 60% i Laporta utrzymał sie na stolku.Dlatego uważam że ukazywanie laporty w idealnym świetle jest przesada skoro domagano sie jego rezygnacji ze stanowiska

0

Napisz po polsku to odniose się do twojego argumentu ;)

0

ocieplanie wizerunku czas zaczac :D

0

Kompletnie nie zrozumiales co napisałem. Skąd pomysł ze osoba która przyszła z takimi informacjami do telewizji jest kimś z zarządu którejkolwiek z ekip?

0

Kasa w tym przypadku należy się za samo przedłużenie kontraktu a nie jego wypelnienie

0

Strasznie ją ponizyli,tym bardziej ze jest anonimowa

0

skoro sam czlowiek z zarzadu powiedzial na dniach na zywo w telewizji ze bvb nie domaga sie az 150 baniek i ta kwota jest przesadzona to jakim kretynem trzeba byc zeby wypuszczac fake newsa o tym ze chca 150?

0

12-14 graczy, ale u nas na pewno ktoś odejdzie a w realu nie

0

Według WP kontuzja w meczu mlodziezowej reprezentacji była na tyle poważna ze miał za mało czasu na odpowiednie zaadoptowanie się z drużyna

0

Nie ma żadnego ale nikt mi nie zabrania napisać co mi się podoba :)

0

Jakie znaczenie ma tutaj mój wiek?

4

W sumie w wieku 10 lat trudno jest się nudzić

0

Konkretnie?

0

Skąd wiesz ze nie zależy mu na dobrze Barcelony? Tym bardziej ze w tym wywiadzie powiedział ze mu zależy

0

Wbija szpilki? Ta wypowiedź miała na celu pokazać że zależy mu na klubie i ma nadzieje na zmianę kierownictwa klubu

0

To tylko kolejna kompromitacja tego zarządu, a Neymar był blisko niego przez 4 lata wiec wydaje się ze wie co mówi

3

To jak ,zanurkowal czy jednak były podstawy do karnego- bo to się ze sobą w jakikolwiek sposób nie łączy

2

A może dlatego ze widzi co się dzieje? Nietrafione transfery, nieodpowiedzialni pracownicy zarządu rzucajacy słowa na wiatr...

1

Messi nie ma pojęcia o taktyce i ustawianiu się.. Chyba nie ma sensu dyskutować z takimi argumentami

3

Średnio się nadaje do pomocy? Zawodnik który rozgrywa drybluje bierze na siebie ciężar gry średnio pasuje do pomocy?

11

Zdecydowanie jestem pewien ze trener który przebywa z zawodnikiem na boisku codziennie,widzi jego wyniki szybkosciowe na wynikach po treningowych wie lepiej czy Paco jest szybkim zawodnikiem od osoby która oglądała spotkanie przed telewizorem:;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?