konraden
Dołączył/a: czerwiec 2015
Rzeszów
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"Ogladajcie mecze ze zrozumieniem " - i w tym momencie dyskusja straciła sens...
2
Akurat wczoraj grał nieźle, a liczba strat wynika z tego ze był wysoko ustawiony a jego zagrania były często ryzykowne. Moim zdaniem zaprezentował się lepiej od iniesty który odgrywał tylko do najbliższych kolegów
0
jestem pewnien ze wlasnie dlatego valverde wstawił go do pierwszego składu
0
przypominam tylko ze w lidze mistrzow z juve również zagralismy na 0 z tyłu, no ale przeciez nie tracimy bramek bo goórki :)
0
O tym właśnie mowie, w starciu z Atletico nie ma miejsca na rotacje ale potem będzie niezbędna, żeby na kolejnego rywala na poziomie tego najbliższego skład nie był zajechany: D
0
Jestem ciekaw jak będą wyglądały wyjsciowie 11 barcy w najbliższych meczach, trener musi zacząć nieco bardziej rotowac moim zdaniem, szczególnie messi musi odpocząć bo tej masakrze jaką miał do wykonania na reprezentacji- to na pewno nie było łatwe również psychicznie, ale z drugiej strony takie samodzielne wprowadzenie kraju na mundial musiało mu dać mega pozytywnego kopa - wcześniej ciągle krytykowany w kadrze a teraz jest dla nich wszystkich bogiem. ...
Dal bym tez nieco więcej pograć Digne - pokazał na kadrze ze jest w niezłej formie
2
Kolega tylko zażartował. ;)
0
Reprezentacja katatonii nie bierze udziału w żadnych oficjalnych rozgrywkach
0
Pique to całkowicie inna sytuacja, on nie ma możliwości reprezentowania katatonii poprzez inny sposób niż granie w reprezentacji Hiszpanii
0
Szczekacie? Jacy wy? Ja patrzę tylko na swoją opinie, a za nieetyczny uważam fakt ,że otwarcie mówi o tym ,iż jest kibicem jednego z klubów w lidze której jest prezesem i ma na nią wpływ, co jest absurdalne i powinien z góry po takiej deklaracji wylecieć z pracy
0
Ciekawe jakby co było?
2
Nie ma żadnych emocji? Sam napisałeś że wylewa się zółć ,ta strona jest najlepszym przykładem tego że ta sytuacja wywołała wśród ludzi więcej emocji niż nie jeden mecz...
0
To po prostu nie etyczne
0
Przecież to zwykła gra pod publikę, la ligi nie stać na stratę takiego klubu jak Barcelona i gdyby katalonia odzyskała niepodległość to la liga prosiła by ją o pozostanie na klęczkach przychodów z wyswietlen betis czy inne eibar nie nabije .
5
A ja w Barcelonie mowie ci ;)
0
Piłkarze legii zostali pobici za ogół tego co robią od poczatku sezonu a nie za ten jedyny mecz
0
Haha ale się ośmieszasz dzieciaku znów zero argumentów tylko ad persony
0
Troszkę mi cię szkoda. Patrząc na historie twoich komentarzy trudno nie znaleźć choćby jednego w którym nie wylewasz swojego żalu za pomocą wykrzykników . Po drugie to , że ktoś piastuje wysokie stanowisko nie oznacza że ma rację- za przykład podam tutaj polskich polityków. Jeżeli dla ciebie każdy kto ma własne zdanie zjadł wszystkie rozumy to nawet mi cię nie szkoda. I to ty sam idealnie wpasowujesz się w obraz stereotypowego Polaka- ja do ciebie z argumentami a ty z komentarzami ad persona kierowanymi w moją stronę. Żal mi ciebie: (
0
Gdybyś sam poczytał cokolwiek na ten temat to wiedziałbys jaką bzdure napisałeś powyżej. Chociaż nawet nie trzeba nic czytać, wystarczy użyć zasad banalnej logiki. La ligi nie stać na to aby pozwolić się Barcelonie od niej odłączyć, a wszelkie zapewnienia szefów owej ligi są zwykłą grą pod publiczke, bo jak wiemy katalonczycy stanowią mniejszość, a potępienie dla mniejszości wiąże się z aprobatą większości społeczeństwa, w tym przypadku Hiszpanów.
0
No właśnie. A tak się składa ze pique gra w reprezentacji która reprezentuje miedzy innymi katalionie, ponieważ obecnie katalonczycy zaliczani są do Hiszpanii
0
A jak ktoś jest przykładowo za autonomią śląska to ma nie grac w reprezentacji Polski?
0
Wytłumacz mi z jakiego powodu :)
1
W tamtym sezonie też niby było wiadomo...
5
Unia już teraz jest żartem a to kiedy się rozpadnie jest kwestią czasu
3
Chodzi o 6 pkt ewentualnej kary od ligi
0
Ktoś wie co się dzieje z mbemba? Nawet nie ma go na ławce: /
0
Zero czegokolwiek dokładnie dlatego trener na niego stawia :(
0
Za czasów Enrique on i Neymar byli na początku sezonu nierzadko rotowani :)
Np wyjazd do Sociedad
0
A dlaczego uniwersalność ma być niekorzystna?
1
Tego nie wiemy bo nie jesteśmy w sztabie szkoleniowym i nie widzimy kto na ile zasługuje ;)