konraden
Dołączył/a: czerwiec 2015
Rzeszów
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Alenia nie jest wersją Aleni. wszystko jasne
1
pobierz sobie acestreama a nie biedujesz :D
1
kiedyś wypowiedzi Messiego nt. rywalizacji pomiedzy nim a Portugalczykiem mówiące o tym że rywalizacja pomiędzy nimi jest nakręcana jedynie przez media brzmiały jak kokieteria . Teraz już wiemy , że Messi miał rację - Portugalczyk to absolutnie niższa półka. Zarówno jako piłkarz i człowiek. Taka jest moja opinia. No ale on ma 4 złote piłki a ja nie.
0
szczerze mówiąc to jego występy pamiętam jak przez mgłe , ale gdy spojrzy sie na jego zagrania na nagraniach widac niewątpliwie ze technike miał niesamowitą . Zgadzam się z tym, że był symbolem odrodzenia klubu jednakże w książce Leszka Orłowskiego znalazlem kiedyś informację , żę nie był w stanie rozegrać całego spotkania ze względu na zaniedbanie swojego organizmu. Jeżeli to prawda ( nie wiem- nie pamiętam tych spotkań ,aczkolwiek dziennikarz raczej rzetelny) to taki brak profesjonalizmu musze uznać za zmarnowanie sobie kariery i brak szacunku do kibiców którzy wypełniali stadion po same brzegi właśnie dla oglądania zagrań brazylijczyka.
4
Wszyscy zawodnicy których wymieniles (może poza denisem) grają na kompletnie innej pozycji wiec porównywanie ich z Andresem jest kompletnie bez sensu. Poza tym Iniesta odpowiada za regulowanie tempa gry a nie strzelanie bramek
0
Zmarnował swój talent
1
Gdybyś chociaż napisał te głupoty bez błędów ortograficznych to może dałoby sie to potraktować poważnie
1
pomiedzy marcem a najwazniejszym momentem sezonu jest jeszcze długi odcinek czasu w którym Ousmane może się pokazać trenerowi
21
póki co to ma chłopak pecha ;)
0
Dzięki wielkie: D
0
Co powiedział? :D
0
Pod względem gramatycznym jest to niepoprawne,a tak swoją drogę co jest głupiego w emotikomach?
5
Mam nadzieję ,że w dzisiejszym losowaniu będziemy mieli szczęście i trafimy na najslabszego rywala. Kolejne spotkanie na Bernabeu bardzo by mnie ucieszyło: D
0
Emotki są tępe, ale wstawianie wyrazów rozpoczynających sie wielką literą w środku zdania już nie jest głupie?
5
Bardzo możliwe że twój komentarz jest całkowicie nie na temat: )
0
Sanchez za 60 + Gomes myślę by przeszło
0
Nie trzeba czekać żeby wiedzieć ze to wszystko brednie
0
Gdyby jeszcze jego drużyny graly dobrze w defensywie to osiągnął by o wiele więcej niż ma obecnie na koncie
0
Żaden Ageizm, po prostu po przeczytaniu kilku wypowiedzi z rzędu z błędami ortograficznymi w każdym możliwym miejscu doszedłem do takiego wniosku :D
23
Mały odzew ,bo 80% użytkowników jeszcze alkoholu w ustach nie miala :D
0
Ktoś wie ile pauzował będzie Salah?
0
Wpisują bo zawodnicy sie na to zgadzają
3
Dlaczego głupoty? To jego zdanie , czas to pojęcie wzgledne więc nieco sie zbłaźniles...
0
Gdyby trener nie stawiał na Dembele to na klub spadła by ogromna fala krytyki za to ,ze tak drogi zawodnik nie jest w stanie przebić się do wyjściowej 11. Mam nadzieje ze nie będzie nacisków na trenera w tej kwestii ze strony zarządu klubu, niemniej jednak myślę że to bardzo realne patrząc na to co wcześniej był w stanie robić zarząd.
0
Która kolejka ligi angielskiej będzie podwojna?
0
Czyli kiedy podwójna kolejka będzie? :D
0
Które kolejki w fpl będą tymi podwojnymi? Bo chce wykorzystać triplecaptaina
1
Cały świat to tylko chemia, a ta w jedzeniu nie koniecznie musi być zła ;)
3
Jak odejdzie mascherano to mysle że zdrowy Vermaelen idealnie wpasuje się do rotacji tak aby dać odpocząć Umtitiemu czy Pique przed np Liga mistrzów
0
patrząc na ostatnie klasyki na bernabeu , czy podczas ery valverde bo to sie przecież ze sobą nie łączy?