konraden
Dołączył/a: czerwiec 2015
Rzeszów
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kompletnie zbędny transfer
0
To ze ty nie masz takiej możliwości nie oznacza ze cały świat nie ma. Niektórzy nie maja możliwości oglądania o 20:45 , może zlikwidujmy mecze o 20:45?
2
Kompletnie się nie zgadzam, idąc twoim tokiem myślenia ,aby dogrywka była sprawiedliwa należałoby wygonić kibiców ze stadionu, aby drużyna gości nie grała więcej minut przy kibicach gospodarzy. Po drugie zawodnik decydujący się na zagranie/zachowanie kwalifikujące się na czerwoną kartkę wie jakie konsekwencję przyniesie tak dla jego drużyny. Wyeliminowanie czerwonej kartki spowodowało by lawinę agresywnych zachowań w ostatnich minutach podstawowego czasu gry , ponieważ zawodnik druzyny która otrzymuje czerwoną kartkę nie ponosi absolutnie żadnej kary za zachowanie/zagranie niezgodne z przepisami,a co więcej jego druzyna jest forowana, ponieważ może w miejsce zawodnika wyrzuconego z boiska wprowadzić wypoczętego gracza z ławki rezerwowych. Pozdrowionka :D
0
Moim zdaniem dwie połowy po 3 minuty to optymalna formuła
0
Dzięki temu możesz obejrzeć więcej spotkań, więc na+
0
Jeden sezon i 21:00 będzie kultowa
0
Semedo wcale taki tani z bonusami nie bedzie natomiast na pewno jest to dobry transfer: D
0
Gdzie ty to widzisz? Sprawdzilem jej insta i wszystkie zdjęcia są w jak najlepszym porządku
0
Chyba na odwrót: D
0
Według logiki którą kierowałeś się pisząc komentarz. Napisałeś, że nie stanie się przeciętny, po czym stwierdziles że ciężko jest wnioskować ,że nie jest przeciętny skoro tyle nie gra. Kompletnie bez sensu, to wzajemnie sie wyklucza. Rytm u bramkarza? Przypominam ze wiele drużyn obecnie gra systemem, według którego jeden z bramkarzy gra tylko podczas gier pucharowych, a mimo to potrafią bronić bardzo dobrze (pomimo braku rytmu meczowego) . Przykładów daleko szukać nie trzeba, popatrz na Cilessena. Argument z emerytutą jest bez sensu? Przypominam ci,że zawodnicy kończą karierę z powodu coraz slabszego organizmu, a nie slabnacej z biegiem czasu techniki, bo jej się nie zapomina.
0
Według twojej logiki każdy piłkarz na emeryturze jest od razu przeciętny. Messa jak przejdzie na emeryturę to tez stanie sie przeciętny, bo długo nie w piłkę? Bez sensu...
0
Klub musi sie przygotować na ewentualne odejście iniesty
0
Odpowiedzią była potrzeba uspokojenia gry w środku pola
0
Bardzo służna uwaga
2
Jest odpowiedzialny za prowadzenie rozmów z klubami ,które posiadają zawodników potrzebnych Barcelonie, a nie za wciskanie swoich zawodników innym klubom.
0
Od sprzedawania jest zarząd a nie dyrektor sportowy
6
Semedo,Coutinho ,dembele, Artur. Poza tym Paulinho na rezerwowego raczej nie wygląda
13
Analogicznie ,Jak twoja matka będzie kobietą lekkich obyczajów to to będzie twoja wina bo jesteś słabym facetem ? Komentarz żenujący, wstyd mi za to że Wgl odwiedzasz tą stronę
2
Ty tak na serio?
1
Inteligencja boiskowa a na co dzień nie mają ze sobą nic wspólnego
0
Polska w półfinale xD
0
"Też" ? W stosunku do kogo to "też"? Po drugie juve u siebie nie przegrało z realem od 1998 roku
1
Nie zapominajmy ze juve wie jak grać z białymi
0
Formacja nie ma znaczenia ,u nas w teorii Iniesta gra na skrzydle w 4:3:3 ,a w trakcie meczu rozgrywa piłkę. ..
0
To napastnik.
0
Jakie miejsce overall jeśli można zapytać? :p
2
Napastnik, w pomocy Salah ani razu w tym sezonie nie zagrał
5
Myślę ze 12 bramek Messiego w dwumeczu jest jak najbardziej możliwe
1
Porównać besiktas do Chelsea... Bez komentarza
0
Lewandowski to iluminata