konraden
Dołączył/a: czerwiec 2015
Rzeszów
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"Nie bylo w tym nicz symulacji"
"I wgle ale nie zapominajmy"
"Segio tylko domniemywal "
.....
Skoro jest to sport i rywalizacja powinna byc sportowa to suarez nie powinien zachowywać się jak panienka, a jak się okazało w tamtej sytuacji również symulował.
0
Wystarczy cyfrowy Polsat i ma sie i ligę mistrzów i eleven, ponieważ od nowego sezonu to niestety oni maja prawa do lm
0
Gdyby sędzia kartkował takie zagrania to na boisku po dwóch kwadransach zostali by sami bramkarze. Poza tym sędzia nie może karać zawodnika tylko dlatego ze "MOŻE to zaostrzyć kontakty miedzy kibicami ",każdy klasyk to robi więc może przestańmy je rozgrywać?
0
Nie okazał się kompletna klapą,jest bardzo młody a trzeba również mieć na uwagę kontuzje. Poza tym który zawodnik barcy grał dla niej dobrze już od pierwszego sezonu? Zawsze potrzeba czasu na adaptacje ,szczególnie w tak młodym wieku przyjeżdżając z innego kraju
0
Nie, dlaczego ?kiedy miał szanse na grę grał doskonale, sprawdź jakie oceny za spotkania otrzymywał, lepszego zmiennika już nie możemy mieć
0
A gdzie Digne ,który rozgrywa bardzo dobry sezon ?sory ale cucurella czy Alena to nie są zawodnicy na poziom pierwszej drużyny, nie pakujmy ich na siłę tylko dla tego ,że są ze szkółki. Poza tym wydanie kasy na grieezmana który zabierze minuty dembele jest kompletnie bez sensu. Lepiej za to kupić klasowego środkowego pomocnika i wywalić niewypały typu Gomes. Grieezman jest na maksa zbędny
0
Ale powiedział to na boisku czy poza nim?
1
A gdzie on go porównał do Pepe? Tylko ty to robisz
0
Proszę cię myśl co piszesz albo się wcale nie wypowiadaj..... Gdyby w ostatnich minutach marca gonila wynik i Ronaldo by się wyraźnie położył po symulce też płakałbys o wybijanie piłki? NIE FAIR bo grają jednego mniej..... Podstawa matematyki podpowiada mi , że bez Roberto i Suareza graliśmy dwóch mniej ,a nie jednego. A może nie należało dać Roberto czerwonej kartki bo granie jednego mniej nie jest sprawiedliwe? Haha
0
Czerwona dla Balea miała konsekwencje która była jego późniejsza bramka ,więc błędy arbitra nie były w obie strony po równo
0
Nie wiem czy wiesz ale to się nazywa thrash-talking,zawieszenia za śmieciowe gadanie? Śmieszny jesteś, obie ekipy ciągle to robiły, a Sergi Roberto po prostu okazal się za słaby i nie wytrzymał, dał Marcelo to czego ten oczekiwał jak maly nieograny szczeniak
0
Niecałe 2 dychy można przeboleć
0
Może Messi mu odda karnego ,jeżeli oczywiście będzie ;)
0
Przecież to sama prawda
1
Zejdź na ziemie, uważasz ze ich zmiennicy to pachołki? To gracze którzy strzelaja w lidze mistrzów gola za golem, a w defensywie taki nacho grał cały zeszły sezon w podstawowym składzie. .
0
Wprowadzenie varu leży w kompetencji zarządu każdej ligi ,jedynie gdzie oni mogą wprowadzić var to le i lm, natomiast FIFA nie ma z tym żadnego związku, to ze UEFA podlega pod fife nie oznacza ze wszystko co robi reprezentuje FIFE rozumiesz?
0
Podzielam twoje zdanie
1
To nie leży w kompetencji fify
0
Chodzi o zrobienie miejsca dla arthura
0
Ty wgl rozumiesz ziomek co on napisał?
0
XD i wszystko jasne
0
W pierwszym spotkaniu wszedł na boisko i na 5 pierwszych kontaktów zaliczył 5 strat. Wczoraj głupio faulował asensio ,zagrywal nniedokładne piłki i był najsłabszym punktem pomocy bawarczykow
0
Czyli taki koneser jak ty woli oglądać jak obie drużyny grają autobus? Daj spokój.....
49
A o jakim meczu mówisz? Bo jeśli o bayernie z realem to chyba ogladales inny mecz co wszyscy, ponieważ wczorajsze widowisko było świetne
2
Nie?grał równie beznadziejnie co w pierwszym meczu
9
Grał beznadziejnie ,i w dodatku głupio faulował kilkukrotnie
1
Jak dla mnie znowu zagral syf
4
Niesamowite ze Iniesta jest normalnym człowiekiem, szokująca informacja
1
Może Łukasz piszczek?
0
Ale dlaczego uważasz ze osoby mniej inteligentne są gorsze ? Tak wynika z tego co napisałeś
Nigdzie tymi osobami nie gardze, jedynie stwierdziłem fakt poparty statystykami