konraden
Dołączył/a: czerwiec 2015
Rzeszów
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Druga bramka to ewidentny błąd sędziego który wprowadził jednego z murzynow podczas gdy Polacy grali w środkowym sektorze
0
Na świetna piłkę, nie bez powodu jesteśmy w pierwszym koszyku
0
Druga bramka to ewidentny błąd sędziego który nie powinien wpuścić murzyna gdy Polacy operowali piłka w środkowym sektorze boiska
0
Kto pompowal balonik? Właśnie ze wszyscy stopowali oczekwiania
0
Zagra, skoro jest już w zwykłym treningu. Wczorajszy mecz odpowiedział po co jest potrzebny naszej defensywie
0
Gadając głupoty dalej skoro nie rozumiesz prostych argumentów
0
Druga bramka to zdecydowany błąd sędziego ,a pierwsza zwykły pech ...w obronie graliśmy doskonale pozwalając rywalowi na 2 celne strzaly a ty nie widzisz perspektyw
0
Tak tak ,przykładowo legia Warszawa chce wygrać od razu ligę puchar krajowy i ligę mistrzów masz racje mistrzu
0
Haha serio uważasz ze united i Chelsea chcą wygrać wszystko? Jesteś śmieszny...i sam sobie przeczysz nie wymieniając w tym gronie atletico
0
Nie zapominajmy o kontuzji która wstrzymała mocno Francuza
0
Projekt sportowy Barcelony zakłada zdobywanie wszystkiego co możliwe, zwiększanie przychodów klubu i stanie się najpopularniejszym klubem piłkarskim na świecie- a w Atletico jeśli wygrają jedno trofeum to sezon jest uznany za udany, to pozwala na rozwój pilkarzowi.
5
Jak ci rodzice zabraniają iść na kinderbal to się wyprowadzasz z domu?
0
Argentyna musi zmienić swoja mentalność, chcą wygrać mundial a powinni myśleć tak jak Polacy k wyjściu z grupy która również tak jak u nas łatwa nie jest
0
Śmieją się na pewno z ciebie ,jeśli nie wiesz czym jest projekt sportowy Barcelony. Swoja drogą jaknjuz się dowiesz to porównaj go do projektu Atletico i sam rozumiesz różnice
1
Mógł podczas spotkania z władzami klubu ustalić nowy kontrakt a teraz tylko buduje popularność ,dla mnie to najpewniejsza opcja
0
Porównanie do gościa który od 3 lat wygrywa lm jest dla ciebie obrazą? To gratuluję
0
Z tego co wyczytałem to 18 letnią . No ale cóż skoro tak naprawdę już jest bogaty to co się dziwić
1
Ozeil też teoretycznie jest Niemcem a co robił niedawno w Turcji zapewne wiesz
0
Są takie badania ,można to określić wykonując odpowiednie badanie krwi, czy też np. Badając kolano człowieka, tak jak miało to miejsce w przypadku Renato Sancheza.
0
Nieważne jaki mecz i to był mój komentarz więc wiem lepiej jaki był jego sens więc nie mów ze nie jest sprecyzowany;)
0
Ty wiesz lepiej niż badania i podales najlepsze argumenty więc uważam ze masz racje.
1
Ty wiesz lepiej niż badania
0
Przecież to nie Niemiec
0
Przecież jest napisane ze był poddany badaniom, tak ciężko przeczytać artykuł?
1
Błaznem roku okazesz się ty w momencie ,gdy Neuer wygra Niemcom mecz
0
Bo był a kolega jak zwykle plecie bzdury: P
0
Inter leszcze xD Ile spotkań ligi włoskiej obejrzales w zeszłym sezonie?
0
Ten charakter to połowa jego wartości piłkarskiej, przez tą cechę Belga odpadlismy w cwiercfinale
0
Thiago to najbardziej przereklamowany pomocnik jakiego znam ,po co nam on? W pierwszym meczu z realem wszedł i 90% piłek nie potrafił posłać w punkt, Eriksen to całkowicie inny poziom
0
Glik jest na tyle profesjonalistą ze nigdy nie odpuszcza, tak trudno to zrozumieć? Dlaczego "zwykła" przewrotka (nie wiem czy można je jakkolwiek kategoryzować) miałaby być bardziej niebezpieczna? Pod drugie od samego początku była informacja ,iż stało się to podczas gry w siatkonoge