0

Po pierwsze nie spodziewam się po tobie żadnego poziomu, po tej wiadomości nawet pod względem kultury osobistej ,aczkolwiek zapewne nawet nie wiesz o czym mowa . Po drugie informacja o wykonaniu przewrotki podczas gry w siatkonogę jest wystarczającą do stwierdzenia faktu, iż zawodnik nie wyskoczył na niesamowitą wysokość, wystarczy troszeczkę znać się na tym sporcie żeby to wiedzieć. Po trzecie wykonanie JAKIEJKOLWIEK przewrotki podczas treningu nie jest idiotyczne. Oni tam walczą o grę w pierwszym składzie (Tak ,Glik również- na tym polega profesjonalne podejście do zawodu) więc nic dziwnego ze starają się wykazać. Po 4 wysokość na której "łapiemy" piłkę podczas przewrotu nie jest adekwatna do możliwości odniesienia kontuzji, ponieważ wpływ na to ma wiele czynnikow takich jak budowa organizmu czy też umiejętność upadania

0

Najpierw piszesz ze glik to idiota a potem że miał po prostu pecha ... Każdy kto ma pecha jest dla ciebie idiotą?

0

Sam sobie przeczysz

0

Prędzej ty jesteś idiotą, może miał nie wychodzić z łóżka tylko dlatego ze jak wstanie to moze mu się coś stac?

0

Thiago od 2 sezonów bez formy

1

Chodzi o sam fakt ,że wcale nie mamy o wiele wyższych celi niż Atletico

0

Kto patrzy?

0

Haha ale mega zabawne naprawdę: )

0

Ale jesteś zabawny drugiego takiego tak ze świecą szukać

0

Proszę cię, jak nie masz nic do powiedzenia to nic nie mów

0

Już na to za późno

0

Terrorystom nie wolno ulegać

0

United? Swego czasu wykladali za niego sporą kasę, mysle ze gdyby zarząd wiedział jak obniży loty Niemiec to sprzedali by go nawet za połowę proponowanej kwoty.

0

Czyli to my przegraliśmy z realem w lidze mistrzów? Barcelona nie ma tutaj żadnego związku z realem

0

Jesteś czarodziejem. I jak to wpływa na pozostałe sekcje?

0

To nie jest twoje zdanie tylko nieprawdziwy fakt. A real to nie strzelił gola indywidualnością? Liverpool jechał na indywidualnościach a real to niby strzelił bramki po akcjach druzynowych?

0

Hahaha, po wejściu na boisko połowa piłek niecelna a większość dryblingow to taka po której tracił piłkę

0

Bo ja tak mówię? A jacy Niemcy tak mówią? Swoja droga skoro oni tez tak uważają to coś w tym jest .w półfinale lm grał niczym sabotażysta

0

Uswiadomie cię geniuszu- gdyby ich nie popełnił to Liverpool miałby 2 bramki mniej stracone, ale ty się zastanawiasz czy strata 2 bramek cokolwiek by zmieniła. ..

0

W tym sezonie thiago był beznadziejny

0

"Zaraz od razu" - ta składnia....

1

Gdyby nie wygrali ligi to byś płakał, a jak wygrali to też płaczesz. :/

0

Po "trener nie wystawił messiego na rezerwie" już nie trzeba nawet czytać. Valverde to trener który ma najlepsze statystyki w historii, świetnie ustawia drużynę, nawet z takiego Gomesa potrafi skorzystać (patrz:mecz z Valencią) a ty go krytykujesz.... Pewnie,drużyna zawiodła w meczu z Romą, ale chyba nie spodziewales się wygrania trypletu w pierwszym sezonie? Tym bardziej że mamy kilku nowych zawodników, a wiemy ze kwestia zrozumienia filozofii gry Barcelony to nie jest sprawa do ogarnięcia w tydzień.... Poza tym gdybyś miał więcej oleju w głowie wiedziałbyś, że brak messiego w kadrze meczowej to nie sprawka Valverde tylko uwaga : samego MESSIEGO. Idź się pouczyć na sprawdzian z przyrody.

11

Ten trener jest tym ,który zaliczył mniej porażek w lidze niż jakikolwiek trener w historii cepie ;)idź się ucz na przyrodę

0

Za tamte rozgrywki już otrzymali nagrody...

0

Ale z ciebie dzban

6

Nie wypowiadaj się w imieniu wszystkich ,ja bardzo żałuje ze odszedł, jeden z najlepszych naszych skrzydłowych w historii

1

Puchar za nic ?haha

0

Sam to właśnie zrobiłeś w pierwotnym komentarzu...

0

Nie wygląda na odpepchnięcie hahahah,błagam cię najpierw obejrzyj nagranie bo to się robi żałosne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?