konraden
Dołączył/a: czerwiec 2015
Rzeszów
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Akurat w spotkaniu z Senegalem nie miał wiele do powiedzenia ,ogólnie nie był to zły turniej Lewandowskiego, szukał gry potrafił sie świetnie zastawić ,no ale jako dziewiątka żyje z podań.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Wytykanie niewiedzy to nie kłótnia ,nie moja wina że odbierasz to jak atak.
0
30 minut więcej odpoczynku. ... Ty wiesz ile chorwaci rozegrali dogrywek czy nie bardzo?
0
No to skoro nie jest to arogancka wypowiedź umtitiego to z czym masz problem? Od kiedy to pewność siebie jest zła? Wypowiedział się z ogromnym szacunkiem do rywala, a bez pewności siebie nic się nie osiągnie
0
tak będzie, Chorwacja w niecałe 30 minut strzelił Francuzom 5 bramek po tym jak straci 3 ....
1
2 lata temu "zajechana" dogrywkami Portugalia wygrała w kolejnej dogrywce z francuzami
1
Komentarz usunięty
0
Jakbyś był na jego miejscu to bys płakał ze szczęścia, ze możesz takich graczy poznać
0
Wgranie się w zespół. Co to znaczy?
0
Niestety jesteś Januszem który zna tylko kilku obrońców a resztę uważa za badziew. Brak wiedzy boli jak widać w tym przypadku
3
Schował lewego do kieszeni w lm
2
Cisza Janusz.
0
Która wypowiedź konkretnie jest dla ciebie taka szokująca
0
Napisz po polsku proszę
2
Kompletnie nie zrozumiales przekazu
0
A jaki to ma związek z artykułem?
0
Tak a w środku pola bedzie grał andre gomes
0
Chce tez zmieścić się w finansowym fair Play,więc raczej nie powinien bardzo przeszkadzać w transferze zawodnika któremu kończy się kontrakt za rok
0
Po co ci Hazard w Barcelonie?
0
W pierwszym sezonie miał dobre wejście a potem zgasl? Czyli ile on tych sezonów rozegrał?
0
Nie każdy kontakt to karny, jesus dodał sporo od siebie a i tak był na straconej pozycji więc decyzja sędziego jak najbardziej słuszna i zgodna z przepisami ,które polecam poczytać . "Była piłka po za "....bez komentarza
0
Szczególnie strzelił bramkę na pustaka w pierwszym spotkaniu
1
To się przeżuć do widzenia
0
Był doskonale kryty a i tak grał nieźle
8
Wszystkie sytuacje odpowiednio podyktowane
0
Nie zgadzam się ,to nie jest najlepszy piłkarz roku i tyle
0
W obu sytuacjach nie było faulu
4
Haha jaki ty jesteś zabawny nauczysz mnie być tak smiesznym?