0

Akurat w spotkaniu z Senegalem nie miał wiele do powiedzenia ,ogólnie nie był to zły turniej Lewandowskiego, szukał gry potrafił sie świetnie zastawić ,no ale jako dziewiątka żyje z podań.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Wytykanie niewiedzy to nie kłótnia ,nie moja wina że odbierasz to jak atak.

0

30 minut więcej odpoczynku. ... Ty wiesz ile chorwaci rozegrali dogrywek czy nie bardzo?

0

No to skoro nie jest to arogancka wypowiedź umtitiego to z czym masz problem? Od kiedy to pewność siebie jest zła? Wypowiedział się z ogromnym szacunkiem do rywala, a bez pewności siebie nic się nie osiągnie

0

tak będzie, Chorwacja w niecałe 30 minut strzelił Francuzom 5 bramek po tym jak straci 3 ....

1

2 lata temu "zajechana" dogrywkami Portugalia wygrała w kolejnej dogrywce z francuzami

1

Komentarz usunięty

0

Jakbyś był na jego miejscu to bys płakał ze szczęścia, ze możesz takich graczy poznać

0

Wgranie się w zespół. Co to znaczy?

0

Niestety jesteś Januszem który zna tylko kilku obrońców a resztę uważa za badziew. Brak wiedzy boli jak widać w tym przypadku

3

Schował lewego do kieszeni w lm

2

Cisza Janusz.

0

Która wypowiedź konkretnie jest dla ciebie taka szokująca

0

Napisz po polsku proszę

2

Kompletnie nie zrozumiales przekazu

0

A jaki to ma związek z artykułem?

0

Tak a w środku pola bedzie grał andre gomes

0

Chce tez zmieścić się w finansowym fair Play,więc raczej nie powinien bardzo przeszkadzać w transferze zawodnika któremu kończy się kontrakt za rok

0

Po co ci Hazard w Barcelonie?

0

W pierwszym sezonie miał dobre wejście a potem zgasl? Czyli ile on tych sezonów rozegrał?

0

Nie każdy kontakt to karny, jesus dodał sporo od siebie a i tak był na straconej pozycji więc decyzja sędziego jak najbardziej słuszna i zgodna z przepisami ,które polecam poczytać . "Była piłka po za "....bez komentarza

0

Szczególnie strzelił bramkę na pustaka w pierwszym spotkaniu

1

To się przeżuć do widzenia

0

Był doskonale kryty a i tak grał nieźle

8

Wszystkie sytuacje odpowiednio podyktowane

0

Nie zgadzam się ,to nie jest najlepszy piłkarz roku i tyle

0

W obu sytuacjach nie było faulu

4

Haha jaki ty jesteś zabawny nauczysz mnie być tak smiesznym?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?