1

Tak to powinno działać, ktoś sie kopie po czole to siada na ławce, tak nie robią sezonowcy tylko większość trenerów

0

W tamtym sezonie tez grał w lm :p

0

Zaskocze cię: wszyscy zawodnicy sie starzeją! :o
Już widzę jak Messi albo Suarez siedzą na ławce. ... Ogladales Barcelone w zeszłym sezonie?

0

Thiago od dwóch sezonów gra słabo i spala się w ważnych spotkaniach

1

Co ma piernik do wiatraka? Widziales chociaż jeden występ Malcolma ?

0

Gość edytował komentarz ;)

0

Digne klasowy środkowy obrońca hahahah

1

Jest napisane ,muno albo munir. Czytanie ze zrozumieniem nie boli, naprawdę. ..

0

Można po polsku? "Każdy " ogrywa, po czym dajesz przykład jednego klubu xD

0

Nie no wygrywanie wcale nie ma znaczenia w piłce, a jak nawet nie widzisz analogii która zastosował kolega powyżej to po prostu mi przykro

0

Tej, daj link do oficjalnej informacji

0

Czyli uważasz ze Roberto nie zachował się w agresywny sposób?

0

Na jakich gnojach?

0

Definitywnie to tego nie wiesz bo nie jesteś czarodziejem

0

Lepiej kupić delta media playera

0

Potencjał w wieku 30 lat haha

3

Że to nie FIFA ,a barca nigdy nie grała takim ustawieniem więc po co kolejny wiekowy zawodnik ?

0

Dostają szanse w kadrze B,ale nie pokazują się z dobrej strony od dobrych kilku lat

0

"Nawet" ? Przypomnij sobie po co sciagnelismy dembele i kogo miał zastąpić a potem pisz głupoty

0

37 wynik mistrzostw pod względem sprintu nie powala

0

Nie przyjmal "tak jak messi " - w pełni się z nim zgadzam, mbappe w pełnym biegu nigdy nie sklep piłki tak jak messi,bo po prostu jest słabszy technicznie .

0

Zaskocze cię: kupili dembele

0

Kolejna wypowiedź bez sensu, napij się nerwosolu

1

Twoje porównanie jest idiotyczne i nie ma zandefo związku z jakakolwiek logiką.

3

Co w tym było prostackiego? Zartowanie to od razu zbrodnia?

0

Rakitic w obecnej formie vs pogba w obecnej formie to niebo a ziemia na korzyść chorwata

0

Łamiesz punkt mówiący o trollingu

2

To zwykły troll, pytanie tylko dlaczego jeszcze nie dostał bana, sprawdź inne jego komenty

0

Nie uznajesz kultu gwiazd po czym piszesz ze płakałbys przy poznaniu Messiego. ...hipokryzja na najwyższym poziomie. Jeśli uważasz, ze np. Digne to poziom ekstraklapy to tylko pokazuje twój stan wiedzy o piłce

0

Chodzi ci o słowo "wkomponowanie "

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?