konraden
Dołączył/a: czerwiec 2015
Rzeszów
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tak to powinno działać, ktoś sie kopie po czole to siada na ławce, tak nie robią sezonowcy tylko większość trenerów
0
W tamtym sezonie tez grał w lm :p
0
Zaskocze cię: wszyscy zawodnicy sie starzeją! :o
Już widzę jak Messi albo Suarez siedzą na ławce. ... Ogladales Barcelone w zeszłym sezonie?
0
Thiago od dwóch sezonów gra słabo i spala się w ważnych spotkaniach
1
Co ma piernik do wiatraka? Widziales chociaż jeden występ Malcolma ?
0
Gość edytował komentarz ;)
0
Digne klasowy środkowy obrońca hahahah
1
Jest napisane ,muno albo munir. Czytanie ze zrozumieniem nie boli, naprawdę. ..
0
Można po polsku? "Każdy " ogrywa, po czym dajesz przykład jednego klubu xD
0
Nie no wygrywanie wcale nie ma znaczenia w piłce, a jak nawet nie widzisz analogii która zastosował kolega powyżej to po prostu mi przykro
0
Tej, daj link do oficjalnej informacji
0
Czyli uważasz ze Roberto nie zachował się w agresywny sposób?
0
Na jakich gnojach?
0
Definitywnie to tego nie wiesz bo nie jesteś czarodziejem
0
Lepiej kupić delta media playera
0
Potencjał w wieku 30 lat haha
3
Że to nie FIFA ,a barca nigdy nie grała takim ustawieniem więc po co kolejny wiekowy zawodnik ?
0
Dostają szanse w kadrze B,ale nie pokazują się z dobrej strony od dobrych kilku lat
0
"Nawet" ? Przypomnij sobie po co sciagnelismy dembele i kogo miał zastąpić a potem pisz głupoty
0
37 wynik mistrzostw pod względem sprintu nie powala
0
Nie przyjmal "tak jak messi " - w pełni się z nim zgadzam, mbappe w pełnym biegu nigdy nie sklep piłki tak jak messi,bo po prostu jest słabszy technicznie .
0
Zaskocze cię: kupili dembele
0
Kolejna wypowiedź bez sensu, napij się nerwosolu
1
Twoje porównanie jest idiotyczne i nie ma zandefo związku z jakakolwiek logiką.
3
Co w tym było prostackiego? Zartowanie to od razu zbrodnia?
0
Rakitic w obecnej formie vs pogba w obecnej formie to niebo a ziemia na korzyść chorwata
0
Łamiesz punkt mówiący o trollingu
2
To zwykły troll, pytanie tylko dlaczego jeszcze nie dostał bana, sprawdź inne jego komenty
0
Nie uznajesz kultu gwiazd po czym piszesz ze płakałbys przy poznaniu Messiego. ...hipokryzja na najwyższym poziomie. Jeśli uważasz, ze np. Digne to poziom ekstraklapy to tylko pokazuje twój stan wiedzy o piłce
0
Chodzi ci o słowo "wkomponowanie "