konraden
Dołączył/a: czerwiec 2015
Rzeszów
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Jeszcze jest mundial więc wątpie
2
Przeczytaj nagłówek tego newsa a potem zobacz jaka głupotę właśnie napisałeś
0
Winny a powinny to nie to samo ;)
1
Świetna uwaga, wysokie posiadanie piłki pozwalało na całkowitą kontrolę nad meczem, granie szybkich trojkatów to było coś co mieliśmy opanowane do perfekcji, a obecnie pomocnicy tracą piłkę nawet gdy rywal nie stosuje pressingu...
1
Barca pepa nie grała siłowo a była najlepszą drużyną w historii ,poza tym ter stegen rozgrywa kapitalny sezon, dla mnie obecnie top 2 świata na tej pozycji
0
Właśnie Arsenal jest świetnym przykładem tego ,ze o takim rekordzie się nie zapomina
0
Valverde podawał do tylu czego to sie człowiek może dowiedzieć
0
Reszta - czyli ci którzy zaprezentują sie źle wywindują swoją cenę? Kompletny brak podstawowej logiki. Po co komu wyrównanie rekordu? A po co w ogóle się gra w piłkę?
0
Wtedy nie byłaby to ankieta
0
Niestety przenosiny do Chin/stanów to powoli standard
0
Mamy paco i nie ma sensu tego zmieniać, tez jest graczem który sie jeszcze rozwinie
0
Moim zdaniem nasza ławka jest lepsza .
1
O honor? Hahaha kibic od siedmiu boleści. Ogromna szansa na dwa trofea a ty mówisz o meczu o honor zabawne... Wciąż mamy najlepszy sezon ze wszystkich hiszpańskich ekip, bo po ostatniej kompromitacji realu na własnym stadionie chyba nikt nie wierzy ze ugrają w tym sezonie cokolwiek.
0
Ma lepsze statystyki strzeleckie niż Suarez w obecnym sezonie.
0
Chcial,pisze o tym Leszek Orłowski w swojej ostatniej książce
0
Ma nawet lepsza statystyke gol/ minuty
0
A potem będzie gadanie ze klub sprzedaje po okazyjnej cenie...
0
Sztuką nie jest pokazać zawodnika o którym wiedzą wszyscy i będzie kosztował ogromną sumę, a takiego który sie sprawdzi mimo iż dopiero aspiruje na gwiazdę
2
Przy zamachach to nie dziwne, ludzie się boją
0
Wszedł żeby zabezpieczyć tyły, przy stanie 0:2 resztę dodaj sobie sam
0
Taką miał role po wejściu na boisko, został wprowadzony przy stanie 0:2, od rozgrywana to jest Wieczorek a jak sie dowiem że się podłożył to mu łeb urwę i taka jest prawda.
0
Niech Gomes pokaże to co w ostatnim występie ligowym i będzie okej
0
Słownik.
0
Ty wiesz lepiej od trenera masz rację ;)
1
Jednak na koniec tego sezonu to ta asekuranco grająca Barça może mieć dublet w przeciwieństwie do realu który może nie mieć nic w gablocie, a w lidze miejsce najgorsze od lat. No cóż, czas pokaże jak sytuacja sie rozwinie pozdrówki
1
Zobacz jak kiedys wyglądała liga mistrzów i ile spotkań rozgrywano w drodze do finału
1
Komentarz wyżej haha
0
Podał taka cenę, ponieważ wie że klubowi bardziej się opłaca płacić mu te kilka milionów więcej niż kupować w jego miejsce obronce za 10-15 razy więcej
3
Hahaha tak zarząd sprzeda transfer który ma zaprocentowac za X lat kiedy francuz się rozwinie, zabawne
0
Przecież Alena to nie jest zawodnik na poziom pierwszej druzyny widziales jakie błędy popełnia w rezerwach?