4

Jeszcze jest mundial więc wątpie

2

Przeczytaj nagłówek tego newsa a potem zobacz jaka głupotę właśnie napisałeś

0

Winny a powinny to nie to samo ;)

1

Świetna uwaga, wysokie posiadanie piłki pozwalało na całkowitą kontrolę nad meczem, granie szybkich trojkatów to było coś co mieliśmy opanowane do perfekcji, a obecnie pomocnicy tracą piłkę nawet gdy rywal nie stosuje pressingu...

1

Barca pepa nie grała siłowo a była najlepszą drużyną w historii ,poza tym ter stegen rozgrywa kapitalny sezon, dla mnie obecnie top 2 świata na tej pozycji

0

Właśnie Arsenal jest świetnym przykładem tego ,ze o takim rekordzie się nie zapomina

0

Valverde podawał do tylu czego to sie człowiek może dowiedzieć

0

Reszta - czyli ci którzy zaprezentują sie źle wywindują swoją cenę? Kompletny brak podstawowej logiki. Po co komu wyrównanie rekordu? A po co w ogóle się gra w piłkę?

0

Wtedy nie byłaby to ankieta

0

Niestety przenosiny do Chin/stanów to powoli standard

0

Mamy paco i nie ma sensu tego zmieniać, tez jest graczem który sie jeszcze rozwinie

0

Moim zdaniem nasza ławka jest lepsza .

1

O honor? Hahaha kibic od siedmiu boleści. Ogromna szansa na dwa trofea a ty mówisz o meczu o honor zabawne... Wciąż mamy najlepszy sezon ze wszystkich hiszpańskich ekip, bo po ostatniej kompromitacji realu na własnym stadionie chyba nikt nie wierzy ze ugrają w tym sezonie cokolwiek.

0

Ma lepsze statystyki strzeleckie niż Suarez w obecnym sezonie.

0

Chcial,pisze o tym Leszek Orłowski w swojej ostatniej książce

0

Ma nawet lepsza statystyke gol/ minuty

0

A potem będzie gadanie ze klub sprzedaje po okazyjnej cenie...

0

Sztuką nie jest pokazać zawodnika o którym wiedzą wszyscy i będzie kosztował ogromną sumę, a takiego który sie sprawdzi mimo iż dopiero aspiruje na gwiazdę

2

Przy zamachach to nie dziwne, ludzie się boją

0

Wszedł żeby zabezpieczyć tyły, przy stanie 0:2 resztę dodaj sobie sam

0

Taką miał role po wejściu na boisko, został wprowadzony przy stanie 0:2, od rozgrywana to jest Wieczorek a jak sie dowiem że się podłożył to mu łeb urwę i taka jest prawda.

0

Niech Gomes pokaże to co w ostatnim występie ligowym i będzie okej

0

Słownik.

0

Ty wiesz lepiej od trenera masz rację ;)

1

Jednak na koniec tego sezonu to ta asekuranco grająca Barça może mieć dublet w przeciwieństwie do realu który może nie mieć nic w gablocie, a w lidze miejsce najgorsze od lat. No cóż, czas pokaże jak sytuacja sie rozwinie pozdrówki

1

Zobacz jak kiedys wyglądała liga mistrzów i ile spotkań rozgrywano w drodze do finału

1

Komentarz wyżej haha

0

Podał taka cenę, ponieważ wie że klubowi bardziej się opłaca płacić mu te kilka milionów więcej niż kupować w jego miejsce obronce za 10-15 razy więcej

3

Hahaha tak zarząd sprzeda transfer który ma zaprocentowac za X lat kiedy francuz się rozwinie, zabawne

0

Przecież Alena to nie jest zawodnik na poziom pierwszej druzyny widziales jakie błędy popełnia w rezerwach?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?