0

Ogranie ich teraz jest gorsze niż ogranie w finale

1

Genialne.

0

W lm semedo to podstawowy obrońca

0

Nie oszukujmy się - dla wychowanków miejsca nie ma , a jeśli chodzi o Alene to jest bez formy

0

Z jakiego powodu?

1

Nic nie pokazał? Pewnie dlatego że nie obejrzałeś ani jednego spotkania w jego wykonaniu....

12

Dowiedziałeś się o tym jakie klub ma stanowisko w wielu aspektach

0

Pod aspektem sportowym to francuz nie ma podjazdu do Brazylijczyka

0

Gdyby tak było to wcale nie zostałby powołany

0

Tak się składa ze Xavi odszedł gdy nie prezentował juz fajerwerków, mascherano podobnie, gdyby został byłby 5-tym w hierarchii obrońcą, co pokazuje że jego poziom gry to juz nie była najwyższa półka

1

Moze zagramy w 9 od początku

0

porównaj sobie dzisiejsszy sklad do ostatniego ligowego i gotowe

4

jesteś zabawny jak woda po parówkach

1

Aleña nie dostaje minut nawet z ogórasami w lidze a ty chcesz go wystawić napierwszy skład tak ważnego spotkania? Tym bardziej ze ostatnio kompletnie nie ma formy nawet grając w Barcelonie B....

0

Roberto grając w pomocy ma inne zadania niż Iniesta.

1

Jeśli piłka nie strzeli nim gola to nie taki pewny

0

Będzie, malaga to ogórek

0

To chyba jedna z najgorszych możliwych opcji, sędzia to człowiek z którym muszą komunikować się obie ekipy na boisku, np. W sytuacji ostrego faulu sędzia musi utemperowac zawodnika, a bez sędziego kto to zrobi ,spiker? Poza tym sędzia zawsze ma mozliwosc być bliżej niż kamera

0

Z Gironą w pierwszej 11 wystąpili dembele messi coutinho suarez i mega ofensywne boki obrony w postaci Alby z Semedo a ty mówisz o defensywnym nastawieniu trenera. ...

0

Kontekst się nie zmienia: ) przeczytanie artykułu przed skomentowaniem nie boli

0

"ustalono konkretną kwotę wynagrodzenia, jaką musi zapewnić potencjalny pracodawca,"

0

Już miał szanse pokazać się trenerowi, dla barwy to już jedynie pieniądz za wypozyczenia/ ewentualną sprzedaż. Skład i tak jest za szeroki o czym mówił sam Valverde

2

Gra w swojej ojczyźnie, na czym bardzo mu zależało

4

99% portalu?

0

W zeszłym sezonie gdy wchodzil z ławki to otrzymywal jedynie hejty, grał przeciętnie i notowal wiele strat

0

Dlaczego akurat do Girony?

0

To ze jesteś kibicem nie oznacza ze nie możesz być obiektywny

0

Naprawdę w to wierzysz? Popatrz jakie ma statystyki i jaki olbrzymi wpływ na grę zespołu. .

0

Przypominam ze jeszcze nie odpadli:)

0

Neymar był ich najlepszym graczem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?