konraden
Dołączył/a: czerwiec 2015
Rzeszów
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ogranie ich teraz jest gorsze niż ogranie w finale
1
Genialne.
0
W lm semedo to podstawowy obrońca
0
Nie oszukujmy się - dla wychowanków miejsca nie ma , a jeśli chodzi o Alene to jest bez formy
0
Z jakiego powodu?
1
Nic nie pokazał? Pewnie dlatego że nie obejrzałeś ani jednego spotkania w jego wykonaniu....
12
Dowiedziałeś się o tym jakie klub ma stanowisko w wielu aspektach
0
Pod aspektem sportowym to francuz nie ma podjazdu do Brazylijczyka
0
Gdyby tak było to wcale nie zostałby powołany
0
Tak się składa ze Xavi odszedł gdy nie prezentował juz fajerwerków, mascherano podobnie, gdyby został byłby 5-tym w hierarchii obrońcą, co pokazuje że jego poziom gry to juz nie była najwyższa półka
1
Moze zagramy w 9 od początku
0
porównaj sobie dzisiejsszy sklad do ostatniego ligowego i gotowe
4
jesteś zabawny jak woda po parówkach
1
Aleña nie dostaje minut nawet z ogórasami w lidze a ty chcesz go wystawić napierwszy skład tak ważnego spotkania? Tym bardziej ze ostatnio kompletnie nie ma formy nawet grając w Barcelonie B....
0
Roberto grając w pomocy ma inne zadania niż Iniesta.
1
Jeśli piłka nie strzeli nim gola to nie taki pewny
0
Będzie, malaga to ogórek
0
To chyba jedna z najgorszych możliwych opcji, sędzia to człowiek z którym muszą komunikować się obie ekipy na boisku, np. W sytuacji ostrego faulu sędzia musi utemperowac zawodnika, a bez sędziego kto to zrobi ,spiker? Poza tym sędzia zawsze ma mozliwosc być bliżej niż kamera
0
Z Gironą w pierwszej 11 wystąpili dembele messi coutinho suarez i mega ofensywne boki obrony w postaci Alby z Semedo a ty mówisz o defensywnym nastawieniu trenera. ...
0
Kontekst się nie zmienia: ) przeczytanie artykułu przed skomentowaniem nie boli
0
"ustalono konkretną kwotę wynagrodzenia, jaką musi zapewnić potencjalny pracodawca,"
0
Już miał szanse pokazać się trenerowi, dla barwy to już jedynie pieniądz za wypozyczenia/ ewentualną sprzedaż. Skład i tak jest za szeroki o czym mówił sam Valverde
2
Gra w swojej ojczyźnie, na czym bardzo mu zależało
4
99% portalu?
0
W zeszłym sezonie gdy wchodzil z ławki to otrzymywal jedynie hejty, grał przeciętnie i notowal wiele strat
0
Dlaczego akurat do Girony?
0
To ze jesteś kibicem nie oznacza ze nie możesz być obiektywny
0
Naprawdę w to wierzysz? Popatrz jakie ma statystyki i jaki olbrzymi wpływ na grę zespołu. .
0
Przypominam ze jeszcze nie odpadli:)
0
Neymar był ich najlepszym graczem