3

Przynajmniej 4? To uważasz ze jest więcej niż 4? Krytykujesz innych a sam się błaźnisz. ..

0

Wystarczyło przeczytać artykuł przed skomentowaniem. ...

0

Faktycznie nie przegraliśmy od starć z realem ani razu jesteśmy tacy beznadziejni. ..

0

Tak to wina zarządu ze kupili zawodnika który złapał kontuzje hahahah

1

Chłopak zagrał dopiero kilka spotkań i na tej podstawie oceniasz ze nie pasuje do klubu? :D

0

Zrobią to już w tym sezonie: )

0

Przecież bronil słabo, piłki które powinien łapać wybijał na rożne

0

Akurat komentarz boba19 odnosił się do tego konkretnego spotkania

9

Stylem Atletico XDDDD

3

Drużyna guardioli tez miała Messiego i lepszy środek pola a jakoś nie wygrała wszystkiego co mogła za jego kadencji, czy to tez według ciebie wina złego trenera?

1

Zagra jutro kane?

1

Dalekie wykopy przez które stracilismy z 10 posiadań sprawiają że nawet 9,0 byłoby słuszna oceną

0

a skad mieli wiedziec ze myslal o wyjsciu z cienia messiego?

0

Zdecydowanie to 9 centymetrów różnicy sprawia, ze buffon jest nadal dobry a Casillas nie jest dobry .
A możesz mi wytłumaczyć jaki związek ma wiek ze wzrostem? Dlaczego wysocy bramkarze grają dobrze przez wiele lat? Używając zasad logiki czy jakichś badan, statystyk chociaż

1

To tak jakby co napisać?
Artykuł jest po to aby pokazać jak dobry jest w tym sezonie Ter-Stegen , bo po ostatnim meczu warto to docenić

0

Czyli według ciebie niscy bramkarze nie są bramkarzami na długie lata aha

0

Przecież w artykule jest napisane ze jest jeszcze za wcześnie na ferowanie jakichkolwiek wyroków

2

w pucharze wyszły jego braki w defensywie, i to na tle tak słabego rywala, gdyby byl super dobry to nie siedzial by na lawce :)

1

widocznie "rewelacyjny" semedo słabo prezentuje sie na treningach, wystarczy aby prezentował sie na treningach tak jak w ostatnim meczu pucharowym ,aby przegrywał rywalizacje z Roberto

0

to przesadne dorabianie ideologii, tottenham nie odkryl bardziej niz w pierwszej polowie,tylko united rozegrało odpowiednio akcje. Mourinho zimny drań? bramka wpadla miedzy innymi przez wysokie ustawienie tottenhamu, a takiego w wykonaniu united moglismy ogladac wiecej niz w przypadku kogótow (patrz: milion wybic llorisa na aut) . Nie mozna wiec powiedziec ze mourinho rozegral to mistrzowsko pod wzgledem taktycznym , bo wynik mógł obrócic sie w każda ze stron

1

przy suarezie powinna byc stawiania pierwsza litera imienia w grafice

1

Według mnie obecnie jego współpraca nie jest nawet dobra , większość prób jego dograń do kogokolwiek kończy się stratą

1

Zgoda w 100 procentach, nie wiem jak źle musi prezentować się na treningach Alcacer skoro Suarez jest jedynym zawodnikiem który nie siada na ławe po kolejnym słabym spotkaniu

0

To ,że twoje komentarze konpromitują twoją osobę więc radzę przestać je pisać aby nie narażać się na śmieszność

0

"Alba ma 28 lat a iniesta 33 a my nie nadal nie mamy kim zastąpić Xaviego".

Pomijając fakt, że znaki interpunkcyjne są ci obce ,to pierwsza cześć zdania nie ma związku z drugą, co czyni twój komentarz głupim i bezsensownym.

0

Mój przedmowca nigdzie nic nawet nie wspomniał o socios, a to do jego komentarza się odnosiłem

2

Równie dobrze można po wiedzieć, że posty o Xavim tez są zbędne, przecież już nie jest naszym zawodnikiem

1

Przecież to bez sensu ,a sami piłkarze zarabiali by na tym mniej

0

Ktoś wie co się dzieje z mbemba z Newcastle? Bo fantasy mi płacze

0

Mamy w składzie Gomeza?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?