konraden
Dołączył/a: czerwiec 2015
Rzeszów
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Przynajmniej 4? To uważasz ze jest więcej niż 4? Krytykujesz innych a sam się błaźnisz. ..
0
Wystarczyło przeczytać artykuł przed skomentowaniem. ...
0
Faktycznie nie przegraliśmy od starć z realem ani razu jesteśmy tacy beznadziejni. ..
0
Tak to wina zarządu ze kupili zawodnika który złapał kontuzje hahahah
1
Chłopak zagrał dopiero kilka spotkań i na tej podstawie oceniasz ze nie pasuje do klubu? :D
0
Zrobią to już w tym sezonie: )
0
Przecież bronil słabo, piłki które powinien łapać wybijał na rożne
0
Akurat komentarz boba19 odnosił się do tego konkretnego spotkania
9
Stylem Atletico XDDDD
3
Drużyna guardioli tez miała Messiego i lepszy środek pola a jakoś nie wygrała wszystkiego co mogła za jego kadencji, czy to tez według ciebie wina złego trenera?
1
Zagra jutro kane?
1
Dalekie wykopy przez które stracilismy z 10 posiadań sprawiają że nawet 9,0 byłoby słuszna oceną
0
a skad mieli wiedziec ze myslal o wyjsciu z cienia messiego?
0
Zdecydowanie to 9 centymetrów różnicy sprawia, ze buffon jest nadal dobry a Casillas nie jest dobry .
A możesz mi wytłumaczyć jaki związek ma wiek ze wzrostem? Dlaczego wysocy bramkarze grają dobrze przez wiele lat? Używając zasad logiki czy jakichś badan, statystyk chociaż
1
To tak jakby co napisać?
Artykuł jest po to aby pokazać jak dobry jest w tym sezonie Ter-Stegen , bo po ostatnim meczu warto to docenić
0
Czyli według ciebie niscy bramkarze nie są bramkarzami na długie lata aha
0
Przecież w artykule jest napisane ze jest jeszcze za wcześnie na ferowanie jakichkolwiek wyroków
2
w pucharze wyszły jego braki w defensywie, i to na tle tak słabego rywala, gdyby byl super dobry to nie siedzial by na lawce :)
1
widocznie "rewelacyjny" semedo słabo prezentuje sie na treningach, wystarczy aby prezentował sie na treningach tak jak w ostatnim meczu pucharowym ,aby przegrywał rywalizacje z Roberto
0
to przesadne dorabianie ideologii, tottenham nie odkryl bardziej niz w pierwszej polowie,tylko united rozegrało odpowiednio akcje. Mourinho zimny drań? bramka wpadla miedzy innymi przez wysokie ustawienie tottenhamu, a takiego w wykonaniu united moglismy ogladac wiecej niz w przypadku kogótow (patrz: milion wybic llorisa na aut) . Nie mozna wiec powiedziec ze mourinho rozegral to mistrzowsko pod wzgledem taktycznym , bo wynik mógł obrócic sie w każda ze stron
1
przy suarezie powinna byc stawiania pierwsza litera imienia w grafice
1
Według mnie obecnie jego współpraca nie jest nawet dobra , większość prób jego dograń do kogokolwiek kończy się stratą
1
Zgoda w 100 procentach, nie wiem jak źle musi prezentować się na treningach Alcacer skoro Suarez jest jedynym zawodnikiem który nie siada na ławe po kolejnym słabym spotkaniu
0
To ,że twoje komentarze konpromitują twoją osobę więc radzę przestać je pisać aby nie narażać się na śmieszność
0
"Alba ma 28 lat a iniesta 33 a my nie nadal nie mamy kim zastąpić Xaviego".
Pomijając fakt, że znaki interpunkcyjne są ci obce ,to pierwsza cześć zdania nie ma związku z drugą, co czyni twój komentarz głupim i bezsensownym.
0
Mój przedmowca nigdzie nic nawet nie wspomniał o socios, a to do jego komentarza się odnosiłem
2
Równie dobrze można po wiedzieć, że posty o Xavim tez są zbędne, przecież już nie jest naszym zawodnikiem
1
Przecież to bez sensu ,a sami piłkarze zarabiali by na tym mniej
0
Ktoś wie co się dzieje z mbemba z Newcastle? Bo fantasy mi płacze
0
Mamy w składzie Gomeza?