0

"Na" West bromie to nie wiadomo: (

1

iitv.pl

0

Lewandowski, pikej i tede to illuminaci

0

I po raz kolejny się powtarzasz ... Wiek nie ma znaczenia czego jesteś najlepszym przykładem, "podstawówka wchodzi w tematy na które nie ma pojęcia " .Polska język trudny język.

0

Ceny były niższe niż są teraz, ale ludzie nie mogli kupić więcej. Platforma nic nie dawała z tym się zgadzam -ale Pis tez nic nie daje. Oddanie nam naszych pieniędzy to nie jest danina tylko oddanie tego z czego nas uprzednio ołupiono. Program 500+ to KATASTROFA .Socjalizm w czystej postaci. I co to za argument ze widać ze ludzie w sklepach robią zakupy? Oceniasz to na podstawie swoich wypadow do przydroznej biedronki czy może na podstawie statystyk które jesteś w stanie tutaj podać?

0

Pis też nic nie daje , poza tym nie każdy przeciwnik platformiaków to zwolennik pisu, to poglądy ekonomiczne to oni prezentują te same. Przed wyborami obniżenie podatków a co robią później to już wiadomo

3

Jesteś żenujący z tym tekstem po raz kolejny, ale może jak dorosniesz to to zrozumiesz ;)

0

Wpadły 3 bramki: )

0

Wiek nie ma znaczenia i nie jest odnosnikiem co do stanu posiadanej wiedzy. Poza tym Barcelona zdobyła 3 bramki- samobójcze trafienia czy nie samobójcze- to nie ma znaczenia ponieważ i tak prędzej czy później grając w ten sposób piłka wpadła by do bramki rywali ze względu na to ze Barca zdominowała rywala i była lepszą piłkarsko drużyna w tym spotkaniu

3

No to strzelili 3 jeszcze ci mało? XD

2

Świetny żart haha, faktycznie piłka po strzale alby tylko odbila się leciutko od rywala to zdecydowanie idealny strzał hiszpana zadecydował o trafieniu a nie rykoszet masz racje

3

Kompletnie nie o to chodzi wszystkim którzy uważają ze piłkarze będą zajechani. Chodzi o to ze ich organizmy nie wytrzymają takich przeciążen bez spadku formy a nie o to że zwykły szarak musi tyrać i zarabia o wiele mniej

0

A powinien napisać na la rambli bo robi się syf, po to sa działy żeby ich przestrzegać ;)

3

Jaki to ma związek z artykulem?

0

Gdyby chciał zbudować masę mięśniowa to już dawno by to zrobił ale przy jego motoryce jest to zbędne

1

Jak mnie bawią takie komentarze, wiesz lepiej od sztabu szkoleniowego kto ile może grać, na sile doszukujesz sie winnego.

12

Serio dziwilo cię ze się cieszyl z objęcia prowadzenia?

0

Sory ale 180 cm to nie jest wysoki gracz :/

0

Ojej Ojej jesteś taki zabawny

1

W jaki sposób wmówić skoro to ludzie wybrali ze właśnie real będzie transmitowany? Ależ niesamowita ta twoja teoria spiskowa

1

A kto ci powiedział ze to będzie rozgrywajacy?

0

Napisałem "moim zdaniem" ,wiesz lepiej ode mnie jakie jest moje zdanie?
Poza tym w ubiegłym sezonie lewy był lepszy od suareza, który marnowal setkę za setką

0

Moim zdaniem lewy powinien mieć tyle samo lub nawet więcej od suareza

0

Więc gdy jest się zajętym już nie obowiązują podstawowe formy gramatyczne?

0

"Kapitalne podanie kilka kilkanaście minut w pole karne "

0

Wiesz czym są znaki interpunkcyjne?

0

że cionek był czwartym środkowym obrońcą, a to głupota :)

0

Może dla tego ze trener uznał ze jest najlepszy?

0

Nie żeby coś ale cionek grał bocznego obronce: (

0

Ale pisałeś ze jak ktoś chcę grać to gra :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?