konraden
Dołączył/a: czerwiec 2015
Rzeszów
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"Na" West bromie to nie wiadomo: (
1
iitv.pl
0
Lewandowski, pikej i tede to illuminaci
0
I po raz kolejny się powtarzasz ... Wiek nie ma znaczenia czego jesteś najlepszym przykładem, "podstawówka wchodzi w tematy na które nie ma pojęcia " .Polska język trudny język.
0
Ceny były niższe niż są teraz, ale ludzie nie mogli kupić więcej. Platforma nic nie dawała z tym się zgadzam -ale Pis tez nic nie daje. Oddanie nam naszych pieniędzy to nie jest danina tylko oddanie tego z czego nas uprzednio ołupiono. Program 500+ to KATASTROFA .Socjalizm w czystej postaci. I co to za argument ze widać ze ludzie w sklepach robią zakupy? Oceniasz to na podstawie swoich wypadow do przydroznej biedronki czy może na podstawie statystyk które jesteś w stanie tutaj podać?
0
Pis też nic nie daje , poza tym nie każdy przeciwnik platformiaków to zwolennik pisu, to poglądy ekonomiczne to oni prezentują te same. Przed wyborami obniżenie podatków a co robią później to już wiadomo
3
Jesteś żenujący z tym tekstem po raz kolejny, ale może jak dorosniesz to to zrozumiesz ;)
0
Wpadły 3 bramki: )
0
Wiek nie ma znaczenia i nie jest odnosnikiem co do stanu posiadanej wiedzy. Poza tym Barcelona zdobyła 3 bramki- samobójcze trafienia czy nie samobójcze- to nie ma znaczenia ponieważ i tak prędzej czy później grając w ten sposób piłka wpadła by do bramki rywali ze względu na to ze Barca zdominowała rywala i była lepszą piłkarsko drużyna w tym spotkaniu
3
No to strzelili 3 jeszcze ci mało? XD
2
Świetny żart haha, faktycznie piłka po strzale alby tylko odbila się leciutko od rywala to zdecydowanie idealny strzał hiszpana zadecydował o trafieniu a nie rykoszet masz racje
3
Kompletnie nie o to chodzi wszystkim którzy uważają ze piłkarze będą zajechani. Chodzi o to ze ich organizmy nie wytrzymają takich przeciążen bez spadku formy a nie o to że zwykły szarak musi tyrać i zarabia o wiele mniej
0
A powinien napisać na la rambli bo robi się syf, po to sa działy żeby ich przestrzegać ;)
3
Jaki to ma związek z artykulem?
0
Gdyby chciał zbudować masę mięśniowa to już dawno by to zrobił ale przy jego motoryce jest to zbędne
1
Jak mnie bawią takie komentarze, wiesz lepiej od sztabu szkoleniowego kto ile może grać, na sile doszukujesz sie winnego.
12
Serio dziwilo cię ze się cieszyl z objęcia prowadzenia?
0
Sory ale 180 cm to nie jest wysoki gracz :/
0
Ojej Ojej jesteś taki zabawny
1
W jaki sposób wmówić skoro to ludzie wybrali ze właśnie real będzie transmitowany? Ależ niesamowita ta twoja teoria spiskowa
1
A kto ci powiedział ze to będzie rozgrywajacy?
0
Napisałem "moim zdaniem" ,wiesz lepiej ode mnie jakie jest moje zdanie?
Poza tym w ubiegłym sezonie lewy był lepszy od suareza, który marnowal setkę za setką
0
Moim zdaniem lewy powinien mieć tyle samo lub nawet więcej od suareza
0
Więc gdy jest się zajętym już nie obowiązują podstawowe formy gramatyczne?
0
"Kapitalne podanie kilka kilkanaście minut w pole karne "
0
Wiesz czym są znaki interpunkcyjne?
0
że cionek był czwartym środkowym obrońcą, a to głupota :)
0
Może dla tego ze trener uznał ze jest najlepszy?
0
Nie żeby coś ale cionek grał bocznego obronce: (
0
Ale pisałeś ze jak ktoś chcę grać to gra :(