konraden
Dołączył/a: czerwiec 2015
Rzeszów
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak dla mnie obecna strona mobilna jest dramatyczna, nierzadko nie da się kliknąć w przycisk "dyskusja", ciągle reklamy których się nie da wyłączyć
0
Rynek nie oszalał, przychody klubów wzrosły ale ceny zawodników są wciąż adekwatne do budżetu
14
Przypominam ze Roberto był kluczem przy naszej wygranej w klasyku 4:0 jako fałszywy skrzydłowy,przypominam o rajdzie który pozwolił Messiemu wygrać nam mecz w ostatniej minucie
0
xD?
0
Ale bzdury.Do każdego meczu przygotowuje się pod względem mentalnym najlepiej jak się tylko da , poza tym przykłady które podales są kompletnie bez sensu. Gdyby było tak jak mówisz- ze jeśli ma "rachunki do wyrównania " to nikt go nie powstrzyma , to strzelilby po 3 bramki w już drugim meczu np. Czechowi a nie po kilku kolejnych spotkaniach
0
Ich środek wygląda świetnie, Kante i Bakayoko w defensywie są lepszymi pomocnikami niż np Rakitic, Iniesta czy Roberto.
0
Salah nie był zawodnikiem pod którego byłaby rozrysowana taktyka , poza tym mecz meczowi nie równy, równie dobrze można powiedzieć ze skoro West ham dał im radę to są drużyną z dołu tabelii a nie godnym Barcelonie rywalem
2
Trenuj treningiem obwodowym, czyli wszystkie partie mięśniowe, żeby pobudzić je do wzrostu. Według mnie najlepszy jest plan Sakera z ekipy warszawskich koksow- wpiszesz na YouTube i od razu znajdziesz, tam masz wszystko wytlumaczone ;)
0
Czyli lepiej żeby nie grał wogóle w klubie do którego należy?
0
Czyli jest całkowicie Polakiem twoim zdaniem- w końcu Zizou cale zycie mieszkał we Francji
1
Chyba jednak z Polski :)
0
Messi w dzieciństwie mieszkał w Argentynie- a wyżej wymieniony bohater artykułu w Polsce więc nie rozumiem dlaczego miałby nie być Polakiem
0
Czyli jest czy nie jest
0
W taki sposób można mówić o każdej drużynie z topu ,czy to Bayernie, czy psg czy realu albo Barcelonie. W końcu każda z tych ekip ma wygrywać w lidze wszystkie mecze po kolei
0
Nie użyłem słowa "szcególnie" ,ale w Sewilli to się akurat taktyką nie popisał
0
Szczególnie w Sewilli
1
W tym meczu Denis nie zagrał fajerwerków nie mniej jednak jest zdecydowanie zawodnikiem który jest w stanie za sezon dwa wskoczyć do podstawowego składu
1
Mi nie odpowiadała jeszcze gra rakiticia
0
Gdyby nie mieli żadnych argumentów to nie strzeliliby bramki: )
3
skoro wykręca klubowi takie ogromne przychody to zasługuje
0
11 cm to tak niewiele, że przy starciach głowa można je zniwelować dobrą skocznością
1
Skoro widzisz na 1-4 to sam twierdzisz ze w końcu straci punkty :D. Poza tym nie oszukujmy się- szansa ze real będzie niżej notowany niż Valencia jest znikoma. ..
0
Jakieś transfery dokonaliscie w fantasy premier league? Mój skład wygląda następująco:
De gea
Smalling ward Stones Azpilicueta
Sterling eriksen Salah Richarlison
Morata Lukaku
0
Korzystając z serwisu zgadzasz się na przestrzeganie regulaminu, jeżeli dostajesz bana to znaczy ze po prostu łamiesz regulamin i nic ci na to nie poradzę
0
To się okaże ;)
0
Tak samo jak w innych województwach
0
Dlaczego na Podkarpaciu niby nie? Mieszkam w Rzeszowie i obchody są rok w rok ,ludzie wywieszają flagi itd
3
A skąd pomysł ze swietujący niepodległość to od razu wandale?
0
"Czytaj że zrozumieniem " -przypominam, że dyskusja wywiązała sie po tym jak skomentowałeś artykuł nie znając jego treści ...
0
Odpowiedź oczywiście znowu nie na temat, w którym miejscu zapytałem czy ktoś chce cię zamordować? Po drugie donoszenie a korzystanie ze swoich praw to dwie różne sprawy ale ty zapewne tego nie rozumiesz. Za głupotę sie płaci ;)