0

Jak dla mnie obecna strona mobilna jest dramatyczna, nierzadko nie da się kliknąć w przycisk "dyskusja", ciągle reklamy których się nie da wyłączyć

0

Rynek nie oszalał, przychody klubów wzrosły ale ceny zawodników są wciąż adekwatne do budżetu

14

Przypominam ze Roberto był kluczem przy naszej wygranej w klasyku 4:0 jako fałszywy skrzydłowy,przypominam o rajdzie który pozwolił Messiemu wygrać nam mecz w ostatniej minucie

0

xD?

0

Ale bzdury.Do każdego meczu przygotowuje się pod względem mentalnym najlepiej jak się tylko da , poza tym przykłady które podales są kompletnie bez sensu. Gdyby było tak jak mówisz- ze jeśli ma "rachunki do wyrównania " to nikt go nie powstrzyma , to strzelilby po 3 bramki w już drugim meczu np. Czechowi a nie po kilku kolejnych spotkaniach

0

Ich środek wygląda świetnie, Kante i Bakayoko w defensywie są lepszymi pomocnikami niż np Rakitic, Iniesta czy Roberto.

0

Salah nie był zawodnikiem pod którego byłaby rozrysowana taktyka , poza tym mecz meczowi nie równy, równie dobrze można powiedzieć ze skoro West ham dał im radę to są drużyną z dołu tabelii a nie godnym Barcelonie rywalem

2

Trenuj treningiem obwodowym, czyli wszystkie partie mięśniowe, żeby pobudzić je do wzrostu. Według mnie najlepszy jest plan Sakera z ekipy warszawskich koksow- wpiszesz na YouTube i od razu znajdziesz, tam masz wszystko wytlumaczone ;)

0

Czyli lepiej żeby nie grał wogóle w klubie do którego należy?

0

Czyli jest całkowicie Polakiem twoim zdaniem- w końcu Zizou cale zycie mieszkał we Francji

1

Chyba jednak z Polski :)

0

Messi w dzieciństwie mieszkał w Argentynie- a wyżej wymieniony bohater artykułu w Polsce więc nie rozumiem dlaczego miałby nie być Polakiem

0

Czyli jest czy nie jest

0

W taki sposób można mówić o każdej drużynie z topu ,czy to Bayernie, czy psg czy realu albo Barcelonie. W końcu każda z tych ekip ma wygrywać w lidze wszystkie mecze po kolei

0

Nie użyłem słowa "szcególnie" ,ale w Sewilli to się akurat taktyką nie popisał

0

Szczególnie w Sewilli

1

W tym meczu Denis nie zagrał fajerwerków nie mniej jednak jest zdecydowanie zawodnikiem który jest w stanie za sezon dwa wskoczyć do podstawowego składu

1

Mi nie odpowiadała jeszcze gra rakiticia

0

Gdyby nie mieli żadnych argumentów to nie strzeliliby bramki: )

3

skoro wykręca klubowi takie ogromne przychody to zasługuje

0

11 cm to tak niewiele, że przy starciach głowa można je zniwelować dobrą skocznością

1

Skoro widzisz na 1-4 to sam twierdzisz ze w końcu straci punkty :D. Poza tym nie oszukujmy się- szansa ze real będzie niżej notowany niż Valencia jest znikoma. ..

0

Jakieś transfery dokonaliscie w fantasy premier league? Mój skład wygląda następująco:
De gea
Smalling ward Stones Azpilicueta

Sterling eriksen Salah Richarlison

Morata Lukaku

0

Korzystając z serwisu zgadzasz się na przestrzeganie regulaminu, jeżeli dostajesz bana to znaczy ze po prostu łamiesz regulamin i nic ci na to nie poradzę

0

To się okaże ;)

0

Tak samo jak w innych województwach

0

Dlaczego na Podkarpaciu niby nie? Mieszkam w Rzeszowie i obchody są rok w rok ,ludzie wywieszają flagi itd

3

A skąd pomysł ze swietujący niepodległość to od razu wandale?

0

"Czytaj że zrozumieniem " -przypominam, że dyskusja wywiązała sie po tym jak skomentowałeś artykuł nie znając jego treści ...

0

Odpowiedź oczywiście znowu nie na temat, w którym miejscu zapytałem czy ktoś chce cię zamordować? Po drugie donoszenie a korzystanie ze swoich praw to dwie różne sprawy ale ty zapewne tego nie rozumiesz. Za głupotę sie płaci ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?