konraden
Dołączył/a: czerwiec 2015
Rzeszów
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A co myślisz ze gdyby już nawet teraz wiedział ze odejdzie to powiedziałby inaczej?
0
No i co w tym takiego kluczowego
0
Wtedy 60 mln już było śmieszne, to zwykły błąd zarządu
7
Brawo ,nikt tego nie wiedział
0
Gdyby byli jacyś na poziomie pierwszej drużyny a jak widać nie ma takich
0
Zapełniać przestrzenie również, pokazało to spotkanie z Valencią
0
Dlatego kupiliśmy coutinho za +100 ? Hahahahah
2
Calkiem Inna rola na boisku
2
Nie będzie juz nowego iniesty ani Xaviego ,potrzebujemy innych graczy na ich poziomie i tyle
0
Skąd te wyliczenia i 60 mln
7
Digne i Alcacer zostają bez dwóch zdań
0
To,że MŚ to najważniejsze trofeum nie zmieni się nigdy ,lm czy każde inne klubów trofeum można wygrać co sezon a mistrzostwo świata raz na cztery lata .Poza tym piłka reprezentacyjna dla większości zawodników (np. Właśnie Messiego) jest ważniejsza niż klubowa- no chyba ze ktoś nie jest patriotą, ale nawet wtedy woli zdobyć MŚ niż jakakolwiek inna nagrodę w piłce klubowej
0
Czytanie ze zrozumieniem nie boli
0
Ciekawe ,bo np w realu taka zależność nie występuje, obrońcy zarabiają więcej od napastników i to również tych doświadczonych, np ramos więcej od benzemy ,nawet w naszej ekstraklasie obrońcy często zarabiają więcej niż napastnicy, sprawdź zarobki piłkarzy legii
0
I co przeczytałeś ile zarabia Asensio a ile Marcelo czy Ramos czy dalej będziesz zmieniał temat
0
Napisałem w sposob bardzo jednoznaczny,wystarczy czytać ze zrozumieniem
6
Podaj jakiekolwiek trofeum klubowe ważniejsze dla zawodnika niż mistrzostwo świata bo chyba żartujesz
0
"Nie mi oceniać " -po czym oceniasz w kolejnym zdaniu. Żenujące
0
A gdzie napisałem ze Puyol symulował ?napisałem coś zupełnie odwrotnego, czytanie ze zrozumieniem to taki problem?
1
I to jest skandal? Hahaha
0
Jak to policzyłeś?
0
Najlepszym obrońca w klubie jest właśnie on
0
Niczego nie można być pewnym na 100%
1
To jest bardzo proste .jeśli zaplaca absurdalna kwotę transferu to klub na tym zarobi i wszyscy będą zadowoleni
0
Zdecydowanie na miejscu, chłop gra niewiele gorzej jeśli nawet nie lepiej ,nie symuluje, pokazuje charakter na boisku i wypowiada się w bardzo mądry sposób
4
Ten wiecznie połamany Belg gra świetny sezon
0
Popatrz np. Ile zarabia Ramos czy marcelo w porównaniu do Asensio (młody ofensywny gracz -w tym porównaniu idealny odpowiednik Dembele) ,a potem się wypowiadaj ;)
1
Pozbycie się umtitiego za 60 mln i tak będzie olbrzymią porażką zarządu
2
Co dokładnie tak skandalicznego w twoim odczuciu powiedział Pique
0
Jakiś argument? Mamy obstawione wszystkie miejsca w ataku ,po co marnować olbrzymią kwotę pieniędzy