0

A co myślisz ze gdyby już nawet teraz wiedział ze odejdzie to powiedziałby inaczej?

0

No i co w tym takiego kluczowego

0

Wtedy 60 mln już było śmieszne, to zwykły błąd zarządu

7

Brawo ,nikt tego nie wiedział

0

Gdyby byli jacyś na poziomie pierwszej drużyny a jak widać nie ma takich

0

Zapełniać przestrzenie również, pokazało to spotkanie z Valencią

0

Dlatego kupiliśmy coutinho za +100 ? Hahahahah

2

Calkiem Inna rola na boisku

2

Nie będzie juz nowego iniesty ani Xaviego ,potrzebujemy innych graczy na ich poziomie i tyle

0

Skąd te wyliczenia i 60 mln

7

Digne i Alcacer zostają bez dwóch zdań

0

To,że MŚ to najważniejsze trofeum nie zmieni się nigdy ,lm czy każde inne klubów trofeum można wygrać co sezon a mistrzostwo świata raz na cztery lata .Poza tym piłka reprezentacyjna dla większości zawodników (np. Właśnie Messiego) jest ważniejsza niż klubowa- no chyba ze ktoś nie jest patriotą, ale nawet wtedy woli zdobyć MŚ niż jakakolwiek inna nagrodę w piłce klubowej

0

Czytanie ze zrozumieniem nie boli

0

Ciekawe ,bo np w realu taka zależność nie występuje, obrońcy zarabiają więcej od napastników i to również tych doświadczonych, np ramos więcej od benzemy ,nawet w naszej ekstraklasie obrońcy często zarabiają więcej niż napastnicy, sprawdź zarobki piłkarzy legii

0

I co przeczytałeś ile zarabia Asensio a ile Marcelo czy Ramos czy dalej będziesz zmieniał temat

0

Napisałem w sposob bardzo jednoznaczny,wystarczy czytać ze zrozumieniem

6

Podaj jakiekolwiek trofeum klubowe ważniejsze dla zawodnika niż mistrzostwo świata bo chyba żartujesz

0

"Nie mi oceniać " -po czym oceniasz w kolejnym zdaniu. Żenujące

0

A gdzie napisałem ze Puyol symulował ?napisałem coś zupełnie odwrotnego, czytanie ze zrozumieniem to taki problem?

1

I to jest skandal? Hahaha

0

Jak to policzyłeś?

0

Najlepszym obrońca w klubie jest właśnie on

0

Niczego nie można być pewnym na 100%

1

To jest bardzo proste .jeśli zaplaca absurdalna kwotę transferu to klub na tym zarobi i wszyscy będą zadowoleni

0

Zdecydowanie na miejscu, chłop gra niewiele gorzej jeśli nawet nie lepiej ,nie symuluje, pokazuje charakter na boisku i wypowiada się w bardzo mądry sposób

4

Ten wiecznie połamany Belg gra świetny sezon

0

Popatrz np. Ile zarabia Ramos czy marcelo w porównaniu do Asensio (młody ofensywny gracz -w tym porównaniu idealny odpowiednik Dembele) ,a potem się wypowiadaj ;)

1

Pozbycie się umtitiego za 60 mln i tak będzie olbrzymią porażką zarządu

2

Co dokładnie tak skandalicznego w twoim odczuciu powiedział Pique

0

Jakiś argument? Mamy obstawione wszystkie miejsca w ataku ,po co marnować olbrzymią kwotę pieniędzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?