2

Nigdy w komentowaniu Laskowskiego nie odczułem by był kibicem Realu

0

czy ja wiem :D często jest tak że skrzydłowy musi łatać dziurę po prawym obrońcy czy lewym :D

0

miałem w planach dać X do przerwy ale odpuściłem ten mecz , całe szczęście ;D

12

ładnie nawet to wygląda, ale obstawiam że 2-3 mecze zawiodą :D

1

Był rok w Barcelonie B

0

sytuacja mogła by się odmienić ;)

0

Brałbym w ciemno Sergio Araujo do Barcy :)

0

drużyny takie jak Sevilla na SB przeważnie mają po 3-4 na prawdę klarowne sytuacje, wystarczy że je wykorzystają ;)

0

czekamy na chłopaków w Gran Derbi na Camp Nou, powtórka z SB bardzo realna :D

0

spuszczona głowa Ronaldo, wolałby ten mecz przegrać ale mieć z 4 gole :D

1

hahahaahha prześcieradła :D

0

wolałbym Grimaldo do 1 składu ale odszedł do Benfici

0

zaryzykowałem, ostatnio oglądałem dwa mecze Lyonu i na prawdę fajnie grali, ograli u siebie PSG, ale to u siebie a teraz wyjazd. Ten kursik też mnie podkusił, no może coś z tego będzie, trzymajcie kciuki :D

1

nie pocieszyłeś haha :D

0

wszystkie mecze weszły, został tylko Lyon.. który mi zepsuje kupon :D

0

ale spartolił haha

0

tu nie w Wengerze jest problem tylko w tym, że po prostu stawiając na takich piłkarzy i nie robiąc solidnych transferów nic nie osiągną :D bo trenerem wg mnie jest bardzo dobrym ;)

0

najbardziej wyrównana, dużo się dzieje ale że najlepsza to nie wiem pod jakim jeszcze względem ;>

0

ja jestem załamany tym że postawiłem na wygraną Lyonu...

0

czyli mam po kuponie mówicie? :( dzieki... no ale moze jakas niespodzianka i Lyon wygra

0

Rennes - Lyon dalibyście 2?

0

u mnie mam nadzieje że Wolfsburg sie wygrzebie z tego 1-0 :D

0

oby to posadzenia Suareza nie skonczylo sie konfliktem jak rok temu ;)

0

a dla mnie najlepsze wyjazdowe stroje to te seledynowe z poprzedniego sezonu po prostu miazga były

0

noto chyba mam po X do połowy w meczu Korony ze Śląskiem...

0

wiadomo, ale tak poza tym co myslisz ?

0

stroję nie grają jak to się mówi, ale ja zawsze lubię rzucić okiem na fajny trykot :D jak już poruszyłeś ten temat to co myślisz/ myślicie o strojach Barcelony głownie tych niebieskich? dla mnie porażka... wyglądają okropnie

0

Monaco - Reims typ: 1
Sparta Rot. - Emmen typ: 1 kurs 1.27
Piast - Podbeskidzie typ: 1
Korona - Śląsk X do przerwy
Rangers G. - Morton typ: +2,5 gola
Radwańska - Cibulkova typ: 1

co sądzicie?

0

czyli Totki stawiają na Ligę :D nie ma sensu walczyć o LE

0

btw. ma ktoś może jakieś typy na weekend? podzielcie się :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?