kontrafakt
Dołączył/a: luty 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nigdy w komentowaniu Laskowskiego nie odczułem by był kibicem Realu
0
czy ja wiem :D często jest tak że skrzydłowy musi łatać dziurę po prawym obrońcy czy lewym :D
0
miałem w planach dać X do przerwy ale odpuściłem ten mecz , całe szczęście ;D
12
ładnie nawet to wygląda, ale obstawiam że 2-3 mecze zawiodą :D
1
Był rok w Barcelonie B
0
sytuacja mogła by się odmienić ;)
0
Brałbym w ciemno Sergio Araujo do Barcy :)
0
drużyny takie jak Sevilla na SB przeważnie mają po 3-4 na prawdę klarowne sytuacje, wystarczy że je wykorzystają ;)
0
czekamy na chłopaków w Gran Derbi na Camp Nou, powtórka z SB bardzo realna :D
0
spuszczona głowa Ronaldo, wolałby ten mecz przegrać ale mieć z 4 gole :D
1
hahahaahha prześcieradła :D
0
wolałbym Grimaldo do 1 składu ale odszedł do Benfici
0
zaryzykowałem, ostatnio oglądałem dwa mecze Lyonu i na prawdę fajnie grali, ograli u siebie PSG, ale to u siebie a teraz wyjazd. Ten kursik też mnie podkusił, no może coś z tego będzie, trzymajcie kciuki :D
1
nie pocieszyłeś haha :D
0
wszystkie mecze weszły, został tylko Lyon.. który mi zepsuje kupon :D
0
ale spartolił haha
0
tu nie w Wengerze jest problem tylko w tym, że po prostu stawiając na takich piłkarzy i nie robiąc solidnych transferów nic nie osiągną :D bo trenerem wg mnie jest bardzo dobrym ;)
0
najbardziej wyrównana, dużo się dzieje ale że najlepsza to nie wiem pod jakim jeszcze względem ;>
0
ja jestem załamany tym że postawiłem na wygraną Lyonu...
0
czyli mam po kuponie mówicie? :( dzieki... no ale moze jakas niespodzianka i Lyon wygra
0
Rennes - Lyon dalibyście 2?
0
u mnie mam nadzieje że Wolfsburg sie wygrzebie z tego 1-0 :D
0
oby to posadzenia Suareza nie skonczylo sie konfliktem jak rok temu ;)
0
a dla mnie najlepsze wyjazdowe stroje to te seledynowe z poprzedniego sezonu po prostu miazga były
0
noto chyba mam po X do połowy w meczu Korony ze Śląskiem...
0
wiadomo, ale tak poza tym co myslisz ?
0
stroję nie grają jak to się mówi, ale ja zawsze lubię rzucić okiem na fajny trykot :D jak już poruszyłeś ten temat to co myślisz/ myślicie o strojach Barcelony głownie tych niebieskich? dla mnie porażka... wyglądają okropnie
0
Monaco - Reims typ: 1
Sparta Rot. - Emmen typ: 1 kurs 1.27
Piast - Podbeskidzie typ: 1
Korona - Śląsk X do przerwy
Rangers G. - Morton typ: +2,5 gola
Radwańska - Cibulkova typ: 1
co sądzicie?
0
czyli Totki stawiają na Ligę :D nie ma sensu walczyć o LE
0
btw. ma ktoś może jakieś typy na weekend? podzielcie się :)