kontrafakt
Dołączył/a: luty 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-francuska/kingsley-coman-oskarzyl-psg-o-zaniedbywanie-wychowankow/rq66x nie wiem czy czytałeś :)
0
no niestety i takich drużyn będzie co raz więcej z Szejkami na czele...
0
właśnie też mi się tak coś wydawało, ale nie jest wychowankiem Paryżan :D
0
a nawet tak stary nie myśl!! :D
17
na remisy też może sobie pozwolić :D
0
solidna plota :D
0
Nie lubię takich drużyn.. Ilu PSG ma w składzie wychowanków? Bo w podstawowej 11 chyba ani jednego...
0
Nie pamiętam dokładnie, ale swego czasu chyba Nakamura z Celticu rozegrał kiedyś spotkanie w gipsie na ręce :D
0
to fakt, Francja ma solidną ekipę ale od przegranego finału z Włochami w pamiętnych MŚ, mają jakiś problem.. nie mówiono o nich już tak znacząco nie byli w topowych drużynach które mogą jakaś imprezę wygrać :D
1
noto zjedź niżej i nie gorączkuj się tak :)
1
chyba wstałeś dzisiaj lewą nogą :)
2
dawniej na pewno czegoś lepszego :D
4
Mam dość tego onetu, dawniej jak wchodziłem w rubrykę 'sport' to można było coś poczytać więcej a teraz tylko 'Lewandowski znów bije rekordy', 'Lewandowski doceniony przez niemców' 'wspaniały mecze Roberta' ileż można...
0
Fajne ma kolory ta koszulka Barcy, troszkę ja odnowić w dzisiejszą 'modę' i na następny sezon wyjazdówka jak tralala :D
0
na tą chwile najważniejsza jest sprawa powrotów naszych graczy z reprezentacji bez żadnych kontuzji ;)
2
uśmiałem się i od razu dzień lepszy :)
0
Wolfsburg własnie pokazuje z Darmstadt na co ich stać..
0
jeszcze tej kartki nie dostał więc gramy z Suarezem :D!
1
Perez posmaruje tak, że Suarez dostanie żółtą kartkę i nie zagra w Gran Derbi :D
0
Naszło mnie na wspomnienia.
2
fcblog.pl widzę :D
0
cała liga Angielska to jedna wielka karuzela :D
1
Arsenal to chyba częściej musi dostawać baty od Barcy, potem przynajmniej coś pokazują :D
1
Remis w ciemno :)
0
My też damy z siebie wszystko przed TV!
0
nie ryzykować i niech może Luis usiądzie na ławce, Arda - Messi - Ney poradzą sobie ;)
0
Wiadomo, ale wiesz jak dzisiaj to wszystko wygląda drużyna przeważa ma multum sytuacji bramkowych a przeciwnik ma jedną dwie i strzela gola ;D
1
po tym twoim nicku trochę się czuje jak bym odpisał terroryście haha :D
0
kolejni już się rekrutują :P
0
kto wie, może jakimś cudem Benfica wygra z Bayernem i Perez znów posmaruje :D