0

no niestety i takich drużyn będzie co raz więcej z Szejkami na czele...

0

właśnie też mi się tak coś wydawało, ale nie jest wychowankiem Paryżan :D

0

a nawet tak stary nie myśl!! :D

17

na remisy też może sobie pozwolić :D

0

solidna plota :D

0

Nie lubię takich drużyn.. Ilu PSG ma w składzie wychowanków? Bo w podstawowej 11 chyba ani jednego...

0

Nie pamiętam dokładnie, ale swego czasu chyba Nakamura z Celticu rozegrał kiedyś spotkanie w gipsie na ręce :D

0

to fakt, Francja ma solidną ekipę ale od przegranego finału z Włochami w pamiętnych MŚ, mają jakiś problem.. nie mówiono o nich już tak znacząco nie byli w topowych drużynach które mogą jakaś imprezę wygrać :D

1

noto zjedź niżej i nie gorączkuj się tak :)

1

chyba wstałeś dzisiaj lewą nogą :)

2

dawniej na pewno czegoś lepszego :D

4

Mam dość tego onetu, dawniej jak wchodziłem w rubrykę 'sport' to można było coś poczytać więcej a teraz tylko 'Lewandowski znów bije rekordy', 'Lewandowski doceniony przez niemców' 'wspaniały mecze Roberta' ileż można...

0

Fajne ma kolory ta koszulka Barcy, troszkę ja odnowić w dzisiejszą 'modę' i na następny sezon wyjazdówka jak tralala :D

0

na tą chwile najważniejsza jest sprawa powrotów naszych graczy z reprezentacji bez żadnych kontuzji ;)

2

uśmiałem się i od razu dzień lepszy :)

0

Wolfsburg własnie pokazuje z Darmstadt na co ich stać..

0

jeszcze tej kartki nie dostał więc gramy z Suarezem :D!

1

Perez posmaruje tak, że Suarez dostanie żółtą kartkę i nie zagra w Gran Derbi :D

0

Naszło mnie na wspomnienia.


2

fcblog.pl widzę :D

0

cała liga Angielska to jedna wielka karuzela :D

1

Arsenal to chyba częściej musi dostawać baty od Barcy, potem przynajmniej coś pokazują :D

1

Remis w ciemno :)

0

My też damy z siebie wszystko przed TV!

0

nie ryzykować i niech może Luis usiądzie na ławce, Arda - Messi - Ney poradzą sobie ;)

0

Wiadomo, ale wiesz jak dzisiaj to wszystko wygląda drużyna przeważa ma multum sytuacji bramkowych a przeciwnik ma jedną dwie i strzela gola ;D

1

po tym twoim nicku trochę się czuje jak bym odpisał terroryście haha :D

0

kolejni już się rekrutują :P

0

kto wie, może jakimś cudem Benfica wygra z Bayernem i Perez znów posmaruje :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?