1

Nie wiem, czy najlepszy moment na porażkę.. rok temu Barca miała dołek na początku sezonu i to było lepsze niż w takim momencie sezonu, gdy na szali arcyważne dwa mecze z Atleti oby nasi nie złapali tego "dołka" bo będzie ciężko. Przypomnijcie mi jak rok temu Barca wyglądała w tym etapie? była jakaś porażka na którą zasłużyliśmy?

0

szkoda ze Suarez kopania po głowie razem z Neymarem nie zamienili na gola ;D

0

Celta Vigo 0-1 [?]

0

strzelić gola, a strzelić gola i ZAGRAĆ BARDZO DOBRY MECZ to jest według mnie też różnica, Ronaldo przez cały mecz był niewidoczny, wystarczyło, że Dani czy ktoś inny wsadził raz nogę i Ronaldo był bez piłki... no, ale, że tą bramkę strzelił to wszyscy najlepiej powinni mu teraz wybudować ołtarzyk przed swoim domem bądź mieszkaniem ;) ja też nie mogę się pogodzić z tą przegraną dlatego do każdej kwestii będę szukał wytłumaczenia :D

0

upić się warto :D

1

Nie nazwałbym tego lekcją, przez cały mecz to Barca miała piłkę pod kontrolą, Real po prostu wykorzystał to co miał nie poszli na wymianę ciosów od 1 min, ewidentnie Zidane nastawił ich na grę w obronię i kontry.

0

wystarczy, że Real odpadnie w LM nawet nie z Barceloną i to wystarczy na słodką zemstę za dzisiejszy mecz ;)

1

Takie są mecze z Realem, gdybyśmy przegrali ten mecz dzisiaj np z taką Sevilla, to nikt by nie płakał, klasyk to klasyk rządzi się swoimi prawami wtedy nie patrzy się na tabele i na najbliższe mecze. Barca jest sobie sama winna, obrona rozklejała się w końcówce na różne strony, Real w ataku pozycyjnym nie istnieje za każdym razem gdy wychodzili na nas 3-3, 3-2,4-3 itd bałem się, że wpadnie bramka i tak się stało... chłopaki byli za bardzo pewni siebie. Real zasłużył na 3 pkt swoją grą obroną, Barcelona nie miała takiej przestrzeni po odebraniu piłki nie wychodzili większą ilością graczy i dzięki temu stwarzając sobie solidną okazję. Panowie nic się nie dzieje, we wtorek jest ważniejszy mecz, trzeba się na nim skupić i przede wszystkim Barcelona nie może sobie pozwolić na kontry ze strony Atletico ;) JEDZIEMY PO TRYPLET, A REAL NIECH SIĘ CIESZY! PORAŻKA TO RZECZ NORMALNA, MAMY 1 MIEJSCE W LIDZE! VAMOS

0

Czas na lawinę komentarzy :D

0

chyba, że szybko załapię czerwień hehe

0

Vidal odesłany na trybuny?

0

Na mecz Barcelony z Realem, zawsze też czekałem na komentarz Laskowskiego i Orłowskiego ale Ci z Eleven wg mnie nie przekonują, dla mnie są tragiczni...

1

stres jak przed egzaminem na prawko.

0

najwidoczniej nie mam tyle czasu jak Ty, żeby każdy mecz oglądać

0

A miał tak fajnie kupon siedzieć do 20:30... DZIĘKI SCHALKE!

0

czysta koszulka bez loga, prezentuje się po prostu znakomicie :)

0

też tak uważam, dlatego odpuszczę

0

no taki wysoki dość jak na mecz Paryżan u siebie, zwłaszcza, że przegrali ostatnio u siebie z Monaco, a Nice'a 3 miejsce i 3 wygrane z rzędu.

0

Hernandez Hernandez :D

0

stawiacie może na wygraną PSG jutro? podejrzany kurs :>

0

eh 22 godziny jeszcze.

0

zero obaw, że Zidane czymś zaskoczy. Piłkarzem był znakomitym, ale bycie trenerem to co innego

0

obstawiam pierwszą połowę z lekką przewagą Realu, w drugiej to Barca będzie rozdawać karty i będzie miała sporo sytuacji ;)

0

ten Mori to trochę taki Pepe

0

mi się często śni przebieg meczu i wynik, dlatego wstrzymam się :D ale w tamtym sezonie wytypowałem że będzie na Camp Nou 2-1 no i pykło

0

u mnie w kablówce 15 zł, zrezygnowałem z kanałów canal ponieważ dużo kosztowało to na kablówce, i do tego mam nSport dlatego zawsze jestem szczęśliwy jak leci LM z Barcą właśnie na tym kanale ;)

0

Prosto z tweeta Atleti.
Świetna wiadomość! Dziś do treningu z grupą wrócił Diego Godín! :-)

0

tam to na razie każdy post praktycznie o derbach w sobotę, tutaj się tego tak nie przeżywa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?