kontrafakt
Dołączył/a: luty 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie wiem, czy najlepszy moment na porażkę.. rok temu Barca miała dołek na początku sezonu i to było lepsze niż w takim momencie sezonu, gdy na szali arcyważne dwa mecze z Atleti oby nasi nie złapali tego "dołka" bo będzie ciężko. Przypomnijcie mi jak rok temu Barca wyglądała w tym etapie? była jakaś porażka na którą zasłużyliśmy?
0
szkoda ze Suarez kopania po głowie razem z Neymarem nie zamienili na gola ;D
0
Celta Vigo 0-1 [?]
0
strzelić gola, a strzelić gola i ZAGRAĆ BARDZO DOBRY MECZ to jest według mnie też różnica, Ronaldo przez cały mecz był niewidoczny, wystarczyło, że Dani czy ktoś inny wsadził raz nogę i Ronaldo był bez piłki... no, ale, że tą bramkę strzelił to wszyscy najlepiej powinni mu teraz wybudować ołtarzyk przed swoim domem bądź mieszkaniem ;) ja też nie mogę się pogodzić z tą przegraną dlatego do każdej kwestii będę szukał wytłumaczenia :D
0
upić się warto :D
1
Nie nazwałbym tego lekcją, przez cały mecz to Barca miała piłkę pod kontrolą, Real po prostu wykorzystał to co miał nie poszli na wymianę ciosów od 1 min, ewidentnie Zidane nastawił ich na grę w obronię i kontry.
5
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpl1/v/t1.0-9/12932599_1110790695709319_5384397119967396346_n.jpg?oh=eb56356167440560ea42bae21d146d8b&oe=57750C70 piłkarze Realu jak 'weszli' na flashscore.pl :D
0
wystarczy, że Real odpadnie w LM nawet nie z Barceloną i to wystarczy na słodką zemstę za dzisiejszy mecz ;)
1
Takie są mecze z Realem, gdybyśmy przegrali ten mecz dzisiaj np z taką Sevilla, to nikt by nie płakał, klasyk to klasyk rządzi się swoimi prawami wtedy nie patrzy się na tabele i na najbliższe mecze. Barca jest sobie sama winna, obrona rozklejała się w końcówce na różne strony, Real w ataku pozycyjnym nie istnieje za każdym razem gdy wychodzili na nas 3-3, 3-2,4-3 itd bałem się, że wpadnie bramka i tak się stało... chłopaki byli za bardzo pewni siebie. Real zasłużył na 3 pkt swoją grą obroną, Barcelona nie miała takiej przestrzeni po odebraniu piłki nie wychodzili większą ilością graczy i dzięki temu stwarzając sobie solidną okazję. Panowie nic się nie dzieje, we wtorek jest ważniejszy mecz, trzeba się na nim skupić i przede wszystkim Barcelona nie może sobie pozwolić na kontry ze strony Atletico ;) JEDZIEMY PO TRYPLET, A REAL NIECH SIĘ CIESZY! PORAŻKA TO RZECZ NORMALNA, MAMY 1 MIEJSCE W LIDZE! VAMOS
0
Czas na lawinę komentarzy :D
0
chyba, że szybko załapię czerwień hehe
0
Vidal odesłany na trybuny?
0
Na mecz Barcelony z Realem, zawsze też czekałem na komentarz Laskowskiego i Orłowskiego ale Ci z Eleven wg mnie nie przekonują, dla mnie są tragiczni...
1
stres jak przed egzaminem na prawko.
0
najwidoczniej nie mam tyle czasu jak Ty, żeby każdy mecz oglądać
0
A miał tak fajnie kupon siedzieć do 20:30... DZIĘKI SCHALKE!
0
czysta koszulka bez loga, prezentuje się po prostu znakomicie :)
4
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtl1/v/t1.0-9/12670889_459843557542800_1175007697885895611_n.jpg?oh=29f18b355d182137d2e8032f3976b470&oe=577A7425 - takie prawdziwe haha :D
0
też tak uważam, dlatego odpuszczę
0
no taki wysoki dość jak na mecz Paryżan u siebie, zwłaszcza, że przegrali ostatnio u siebie z Monaco, a Nice'a 3 miejsce i 3 wygrane z rzędu.
0
Hernandez Hernandez :D
0
stawiacie może na wygraną PSG jutro? podejrzany kurs :>
0
eh 22 godziny jeszcze.
0
zero obaw, że Zidane czymś zaskoczy. Piłkarzem był znakomitym, ale bycie trenerem to co innego
0
obstawiam pierwszą połowę z lekką przewagą Realu, w drugiej to Barca będzie rozdawać karty i będzie miała sporo sytuacji ;)
0
0
mi się często śni przebieg meczu i wynik, dlatego wstrzymam się :D ale w tamtym sezonie wytypowałem że będzie na Camp Nou 2-1 no i pykło
0
u mnie w kablówce 15 zł, zrezygnowałem z kanałów canal ponieważ dużo kosztowało to na kablówce, i do tego mam nSport dlatego zawsze jestem szczęśliwy jak leci LM z Barcą właśnie na tym kanale ;)
0
Prosto z tweeta Atleti.
Świetna wiadomość! Dziś do treningu z grupą wrócił Diego Godín! :-)
0
tam to na razie każdy post praktycznie o derbach w sobotę, tutaj się tego tak nie przeżywa