5

Ludzie przestańcie pisać o tym co prześcieradła wypisują na swojej stronie, pogadajmy o czymś przyjemnym czyli o Polsce o meczu dzisiaj... nie psujcie atmosfery, pokażmy, że nas to nie obchodzi i mamy to gdzieś a oni niech się pogrążają :)

1

Z tego co się orientuje to jest klub też właściciela Manchesteru City ale nie jestem pewien...

1

Polska dzisiaj wygrywa, a Barbie z Madrytu i tak powie, że mieli lepsze sytuacje i przegrali niezasłużenie, że Polska jest tutaj przypadkiem.

27

No to już dziś wielkie emocje narodowe :D Plan jest jeden, flaga Polski na plecy, doborowe towarzystwo, rynek, pub, zimne browarki i do boju nasi!

0

Komentarz usunięty

1

Jeżeli Martino miałby całą kadrę przez cały rok i treningi 5x w tygodniu, to myślę, że Argentyna spokojnie była by z MŚ i Copa America... ale to nie jest sytuacja jak w klubach ;)

0

Chciałem go bardzo przed transferem do Bayernu, ale jak zobaczyłem jego poczynania w Lidze Niemieckiej i Lidze Mistrzów w sumie byłem zadowolony, że nie doszło do tego transferu.

0

Szkoda, że w najbardziej decydującym meczu.

0

to myśle, że efekt byłby widoczny w meczach z Atletico ;) a takowego nie było

16

Nadchodzi epoka Polaków :D

4

LE zamiast upierać się o sprowadzenie Nolito itd to powinien przysiąść i znaleźć solidny patent na takie drużyny własnie które grają tylko i wyłącznie z kontry, stałe fragmenty i bronią się porządnym autobusem...

4

Simeone może zaprosić Conte na piwo.

0

Del Bosque powinien wziąć przykład z Conte i zapierdal** przy lini, motywować Hiszpanów, ale lepiej siedzieć i grzać to wielkie dup***.

2

Mam wrażenie, że oglądam powtórkę Atletico - Barcelona na VC...

1

jO :D czekam jak na finał LM rok temu

0

Kevin Gameiro blisko transferu do Barcelony za 40M. [as]

Mam nadzieję, że nie ma w tym nawet ziarenka prawdy. 40M za rezerwowego? Tylko u nas jest to możliwe.

1

No to Ronaldo sobie z nami nie pogra, Pazdinio wyłączy lale całkowicie z gry!

0

Bardzo fajny Chile prezentuje futbol.

0

piłkarze Peru to raczej inny poziom rozgrywek itd

4

Miły widok jak Ramos wskakuje na Pique i cieszą się z gola.

1

Silva idealnie pasuje do Barcelony.

0

ja tam się nie dziwie, piłkarze mają za sobą cały ciężki sezon, nic dziwnego... zmęczenie

0

Skoro już mowa o grach... Gra ktoś może w footballteam na s10?

0

Akinfenwa do wzięcia, Bartek działaj.

0

Mimo wszystko na tym zdjęciu widać więcej czerwonego.

0

Bo były spodenki czerwone, więc nie rzucał się aż tak bardzo.

0

Chciałbym poruszyć jeszcze kwestie strojów na najbliższy sezon. Nie uważacie, że za dużo jest niebieskiego? Nie rozumiem dlaczego nie chcą zrobić czerwonych getr, tak jak to było w sezonie 2008/09 kiedy to Dani do nas przyszedł.

0

może będzie lepszy od Ardy i Vidala razem wziętych.

1

jak widzę te żółte stroje to mam przed oczami porażkę...

1

Dużo osób tutaj pisało, że nie potrzebny nam żaden wielki transfer, bo gdzie tego wielkiego grajka wciśniemy? Otóż jest potrzebny taki transfer i to nawet dwa. Każdy gracz z pierwszej 11, ma czuć oddech na plecach, że jak będzie grał piach to jest go kim zastąpić i zrobi to godnie. Myślę, że taki Pogba, solidny zmiennik dla MSN, oraz obrońca są niezbędni w przyszłym sezonie i nie żałować,.Ja wiem, że Barca brak na transfery itd, ale jak się wyciśnie to będą potem z tego owoce. Myślę, że lepiej jest gorzej zacząć, ale fenomenalnie skończyć. Barcelona ten sezon zaczeła super, widowiskowo itd, piłkarze nabrali zbyt wysokiej pewności siebie i myśleli, że do końca sezonu nikt im nie podskoczy i przyjdzie wszystko gładko... A teraz są tego efekty. Gdzie są te bramki z kontry z zeszłego sezonu? gdzie te bramki ze stałych fragmentów? LE powinien do znudzenia pokazywać wideo z meczu na Calderon gdzie było 3:2, ale wracamy dalej do klepania, klepania i wjechania, aż do samej bramki. Trzeba się obudzić, i nie pozwolić sobie teraz na żadną porażkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?