kontrafakt
Dołączył/a: luty 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
jak dla mnie wielka szkoda ze Fabregas odszedł, strasznie gościa lubiłem i lubię ;) fakt miał zniżkę formy ale Lucho na pewno zrobiłby z niego światowego pomocnika
0
Niech trafią Real i tak nie ma szans dojść do finału, lepszy zespół i dostają lanie. Szkoda, że Roma nie pokazała w pierwszym meczu tego co wczoraj, bo Real pewnie byłby za burtą i do tego jeszcze te 4 setki... skoro Roma gra taki mecz na SB to co będzie jak lepszy zespół przyjedzie :)
0
czyli Real z Wolfsburgiem :D
0
nie mam jakoś przekonania co do Niemców w naszym zespole.
2
Roma moim zdaniem nie będzie mieć łatwo, odpuściłbym ten mecz :D
0
Obiektywnie wiadomo, ale nigdy nie zaszkodzi troszkę pomarzyć, prawda? :D
1
dlatego napisałem 'po cichu' po prostu pytam Was o zdanie ;) różnie to może być
3
liczycie po cichu na odpadnięcie Realu jutro ? :D
0
trochę jak stadion Bayernu, podobny
0
to ogarnijcie sobie łydkę Modricia haha
0
Floro nawet sie nie cieszy bo wie, że za niedługo się skompromitują :D
0
ich radość ze strzelanych goli jest wytłumaczalna, cieszą się z utrzymania 3 miejsca :D
0
Dokładnie Real niech sobie wygrywa po ile chce, Barcelona różni się tym od Realu, że mając korzystny wynik to się nie forsują a ci prowadząc 5-1 cisną jak postrzeleni, potem dziwne że mają kontuzje i za tydzień czy dwa tracą punkty :D
0
mam obawy lekkie co do boków obrony no ale.. :D
1
chyba z Realem na SB :D
0
też jestem fanem Ojca Mateusza, dlatego u mnie dwa monitory dzisiaj :D na tv - Ojciec a na laptopie meczyk :D
0
Podziwiam ich za to, ale mi szczególnie chodzi o to, że juz kilka razy mogli spaść z 'tronu' ale niestety ani koguty ani arsenal tym bardziej city tego nie wykorzystali :)
0
Ale leicester ma farta za każdym razem kiedy gubią punkty, to arsenal czy koguty tego nie wykorzystują, jadą na farcie po mistrza :D
0
może chodzi im o to że największy pod względem 'historii' itp :D
0
haha Bayern na 5 min przed koncem dostaje gola na 1-2
1
możliwe, że tym składem zagrają ładniejsza piłkę niż tą swoją kryształową jedenastką :D parę ogórków dostało szansę
0
dzisiaj bardzo ważne jest zwycięstwo żółtej łodzi podwodnej :D na razie 0-0 z celta do przerwy
0
dlatego dzisiaj będzie i 6 zwycięstwo :D
1
Polska liga to mnie wpędzi do grobu, ale to jest dno... już nie wspomnę o tym, że Legia mi kupon psuje :)
0
dokładnie miesiąc temu z Monaco :D 2-1
0
Nie pamiętam dokładnie ale Sochaux w pucharze Francji jakieś 2 kolejki temu lub jedną wygrali u siebie z jakąś czołową drużyną w Ligue 1 :D więc kurs podejrzany
1
jak to wg jest, jeżeli Real zajmie na koniec sezonu 3 miejsce to są spore chyba szanse na to że w kolejnej edycji Ligi Mistrzów mogą mieć taka grupę że będzie im ciężko wyjść z niej [?]
0
dokładnie :D gdyby Levante wykorzystało to co miało z nami, było by różnie :) dlatego moim zdaniem Levante jedną bramkę na pewno strzeli, nie zapominając że szpital w Realu
0
Myślałem nad tym, ale sobie odpuściłem :D
0
Nie wiem jak Wy, ale ja jutro puszczam "symboliczną" dyszkę, że Levante wygra :D są na to spore szanse