5

jak dla mnie wielka szkoda ze Fabregas odszedł, strasznie gościa lubiłem i lubię ;) fakt miał zniżkę formy ale Lucho na pewno zrobiłby z niego światowego pomocnika

0

Niech trafią Real i tak nie ma szans dojść do finału, lepszy zespół i dostają lanie. Szkoda, że Roma nie pokazała w pierwszym meczu tego co wczoraj, bo Real pewnie byłby za burtą i do tego jeszcze te 4 setki... skoro Roma gra taki mecz na SB to co będzie jak lepszy zespół przyjedzie :)

0

czyli Real z Wolfsburgiem :D

0

nie mam jakoś przekonania co do Niemców w naszym zespole.

2

Roma moim zdaniem nie będzie mieć łatwo, odpuściłbym ten mecz :D

0

Obiektywnie wiadomo, ale nigdy nie zaszkodzi troszkę pomarzyć, prawda? :D

1

dlatego napisałem 'po cichu' po prostu pytam Was o zdanie ;) różnie to może być

3

liczycie po cichu na odpadnięcie Realu jutro ? :D

0

trochę jak stadion Bayernu, podobny

0

to ogarnijcie sobie łydkę Modricia haha

0

Floro nawet sie nie cieszy bo wie, że za niedługo się skompromitują :D

0

ich radość ze strzelanych goli jest wytłumaczalna, cieszą się z utrzymania 3 miejsca :D

0

Dokładnie Real niech sobie wygrywa po ile chce, Barcelona różni się tym od Realu, że mając korzystny wynik to się nie forsują a ci prowadząc 5-1 cisną jak postrzeleni, potem dziwne że mają kontuzje i za tydzień czy dwa tracą punkty :D

0

mam obawy lekkie co do boków obrony no ale.. :D

1

chyba z Realem na SB :D

0

też jestem fanem Ojca Mateusza, dlatego u mnie dwa monitory dzisiaj :D na tv - Ojciec a na laptopie meczyk :D

0

Podziwiam ich za to, ale mi szczególnie chodzi o to, że juz kilka razy mogli spaść z 'tronu' ale niestety ani koguty ani arsenal tym bardziej city tego nie wykorzystali :)

0

Ale leicester ma farta za każdym razem kiedy gubią punkty, to arsenal czy koguty tego nie wykorzystują, jadą na farcie po mistrza :D

0

może chodzi im o to że największy pod względem 'historii' itp :D

0

haha Bayern na 5 min przed koncem dostaje gola na 1-2

1

możliwe, że tym składem zagrają ładniejsza piłkę niż tą swoją kryształową jedenastką :D parę ogórków dostało szansę

0

dzisiaj bardzo ważne jest zwycięstwo żółtej łodzi podwodnej :D na razie 0-0 z celta do przerwy

0

dlatego dzisiaj będzie i 6 zwycięstwo :D

1

Polska liga to mnie wpędzi do grobu, ale to jest dno... już nie wspomnę o tym, że Legia mi kupon psuje :)

0

dokładnie miesiąc temu z Monaco :D 2-1

0

Nie pamiętam dokładnie ale Sochaux w pucharze Francji jakieś 2 kolejki temu lub jedną wygrali u siebie z jakąś czołową drużyną w Ligue 1 :D więc kurs podejrzany

1

jak to wg jest, jeżeli Real zajmie na koniec sezonu 3 miejsce to są spore chyba szanse na to że w kolejnej edycji Ligi Mistrzów mogą mieć taka grupę że będzie im ciężko wyjść z niej [?]

0

dokładnie :D gdyby Levante wykorzystało to co miało z nami, było by różnie :) dlatego moim zdaniem Levante jedną bramkę na pewno strzeli, nie zapominając że szpital w Realu

0

Myślałem nad tym, ale sobie odpuściłem :D

0

Nie wiem jak Wy, ale ja jutro puszczam "symboliczną" dyszkę, że Levante wygra :D są na to spore szanse

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?