9

Nie wiem dlaczego autor mówi o katastrofalnej obronie. W tym sezonie ta formacja prezentuje się świetnie. To ze czasem straca glupio pilke i przeciwnik stworzy sytuacje to sie zdarza, ale zobaczmy w jaki sposob obroncy naprawiaja te błędy np. ustawieniem (przyklad Masche z PSG) a przede wszystkim OFIARNOSCIĄ! Popatrzmy jak malo bramek stracilismy do tej pory. Jak obroncy podwajają krycie i potrafią przerwać kontrę i w pełnym biegu odebrac CZYSTO piłkę. Ile klarownych 100% sytuacji mialo PSG (takich ze strzałem)? Nasza obrona gra w tym sezonie najlepiej od paru lat!

1

Nie rozumiem jak można było nie wierzyć w gościa, który wg mnie w poprzednim sezonie ligowym (nie mówię o MŚ) prezentował się lepiej od.....Messiego! Gdyby nie ugryzienie na MŚ i sankcja FIFA, przez którą nie był w ogóle brany pod uwagę przy Złotej Piłce, zapewne znalazłby się w pierwszej trójce ZP. Chłop wygrał Złotego Buta razem z Ronaldo, mając przy tym kilka asyst więcej i grając 6 meczy ligowych mniej, które pauzował za ugryzienie Ivanovica! I w dodatku JAKIE te gole zdobywał! Wg mnie w tamtym sezonie drugi po CR najlepszy piłkarz na świecie.

1

Tak ciśniecie po Luizie, że te bramki to jego wina. Druga tak, ale nie zapominajmy, że przy pierwszej Suarez potem w równie świetnym stylu ograł Marquinhosa a potem nie dał się Maxwellowi.

2

Zobacz dokladnie na powtórkę. Napastnik wypuścił piłkę obok Neuera tak, że nie miałby szans do niej dojść przed obrońcą. W meczu z Grecją po minięciu bramkarza miałby już tylko pustą bramkę. Dwie różne sytuacje i żółta jak najbardziej sprawiedliwa.

0

no też mam wrażenie że Benzema wybitnego spotkania nie zagrał ;)

0

Najbardziej cieszy to, że mimo tego, że nasz atak jest genialny, to w tym sezonie i tak obrona jest naszą najlepszą formacją. To co dziś zagrali to PROFESORKA!

5

Taka konkluzja po meczu: rezerwowego bramkarza to mamy zajebistego!

0

Tak to już jest z tym Messim. Poziom w jakim on gra mając spadek formy to dla większości zawodników w Europie byłaby forma życia ;)

7

Montoya przekonał trenera tym strzałem piłką do kosza ;)

17

To już się staje śmieszne. Okrzyki nie były na tle rasistowskim ani żadnym innym na które należałoby zwracać uwage. Poprostu zwykłe obrażanie które jest elementem rywalizacji miedzy klubami i kibicami. Pobudza to emocje i w kazdej lidze jest to obecne, ale tylko w Hiszpanii kluby muszą ponosić konsekwencje. To nie szachy!

0

A i w defensywie popracować potrafi. Widziałem kompilacje z Verrattim ale jak pierwszy raz go zobaczyłem w meczu PSG-Barca to się w nim zakochałem ;)

7

Gdyby w środę nie było meczu z PSG to jestem pewien, że skończyło by się zwycięstwem 4-5 bramkami. W 1. połowie ich zgnietliśmy i chyba zawodnicy w 2. połowie chcieli tylko utrzymać wynik, aby oszczędzać siły na środę. Cóż, nie udało się, ale jeśli z PSG zagramy tak jak w 1. połowie to półfinał jest nasz ;)

0

Andres przestał grać na swoim poziomie mniej więcej rok temu. W marcu ubiegłego roku jego żona poroniła w 7 miesiącu ciąży. Wydaje mi się, że to główny powód jego spadku formy. Liczę na to, że na przyszły sezon nasza legenda się odbuduje ;)

2

kim jest Roberto, a kim jest Iniesta.. Od Andresa wymaga się znacznie więcej

0

Ja się nie śmieję z niego. Ja się śmieję z tych wszystkich "znawców" którzy mówili, że "i tak dziś Messi strzeli 3 i zamknie morde Ronaldo"

7

To ile miał Leoś dziś strzelić? 5? Czy 10?

3

Enrique nie ma jaj. Ney najsłabszy na boisku...ale nie! Kosztował 100mln to musi grać do konca!

0

Twoja 5 powinna być na 2 miejscu :)

1

Rafinha ma 2 więc jest zagrożony, a Masche, Pedro, Alba, Adriano i Rakitic mają po 1. Czyli raczej do końca rozgrywek nikt poza Rafinha nie będzie pauzował ;)

1

1. Słabo, chociaż to dla nas trudny teren.
2. Słabo, m.in. sprokurował karnego (którego raczej być nie powinno. Ale i tak głupie zachowanie)
3. Rakitic, Suarez

0

Nie rozumiem dlaczego tak płaczecie z powodu tej kary dla CR. Przecież on jest teraz w takiej formie że na boisku więcej przeszkadza niż pomaga ;)

6

Neymar to przykład jak w jeden sezon zawodnik może zmienić się z piłkarskiego dzieciaka (symulki, niepotrzebne wożenie piłki) w dojrzałego piłkarza. W meczu z bodajże Espanyolem miał 2 lub 3 pojedynki bark w bark i wszystkie wygrał, przy czym przeciwnik leżał na murawie. Rok wcześniej zapewne leżałby sam NJR i machał rękami ;)

0

w dziesięciu raczej nie wygramy :/

1

Messi, Neymar i spółka, bo wydaje mi się że Brazylijczyk mógłby dziś sporo wnieść

1

to współczuję ci skoro kibicujesz zawodnikom a nie klubowi..

0

33 mln to chyba jednak trochę za mało ;/

3

Piszczek to gość który byłby idealny dla Barcy. Nie posyła na ślepo górnych dośrodkowań jak Alves tylko dochodzi do lini koncowej i wycofuje po ziemi na 11 metr. Czyli idealnie pasuje. A slabszy poprzedni sezon wynikal z kontuzji i operacji :)

0

a czy przypadkiem nie ma klauzuli ze Arsenal moze go kupic za 25 mln funtow?

0

Ale to jest Porto. Zobacz na poprzednie lata na kwoty za jakie zawodnicy stamtąd odchodzą. Do tego Danilo ma klauzulę 50 mln.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?