koozak
Dołączył/a: kwiecień 2014
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Nie wiem dlaczego autor mówi o katastrofalnej obronie. W tym sezonie ta formacja prezentuje się świetnie. To ze czasem straca glupio pilke i przeciwnik stworzy sytuacje to sie zdarza, ale zobaczmy w jaki sposob obroncy naprawiaja te błędy np. ustawieniem (przyklad Masche z PSG) a przede wszystkim OFIARNOSCIĄ! Popatrzmy jak malo bramek stracilismy do tej pory. Jak obroncy podwajają krycie i potrafią przerwać kontrę i w pełnym biegu odebrac CZYSTO piłkę. Ile klarownych 100% sytuacji mialo PSG (takich ze strzałem)? Nasza obrona gra w tym sezonie najlepiej od paru lat!
1
Nie rozumiem jak można było nie wierzyć w gościa, który wg mnie w poprzednim sezonie ligowym (nie mówię o MŚ) prezentował się lepiej od.....Messiego! Gdyby nie ugryzienie na MŚ i sankcja FIFA, przez którą nie był w ogóle brany pod uwagę przy Złotej Piłce, zapewne znalazłby się w pierwszej trójce ZP. Chłop wygrał Złotego Buta razem z Ronaldo, mając przy tym kilka asyst więcej i grając 6 meczy ligowych mniej, które pauzował za ugryzienie Ivanovica! I w dodatku JAKIE te gole zdobywał! Wg mnie w tamtym sezonie drugi po CR najlepszy piłkarz na świecie.
1
Tak ciśniecie po Luizie, że te bramki to jego wina. Druga tak, ale nie zapominajmy, że przy pierwszej Suarez potem w równie świetnym stylu ograł Marquinhosa a potem nie dał się Maxwellowi.
2
Zobacz dokladnie na powtórkę. Napastnik wypuścił piłkę obok Neuera tak, że nie miałby szans do niej dojść przed obrońcą. W meczu z Grecją po minięciu bramkarza miałby już tylko pustą bramkę. Dwie różne sytuacje i żółta jak najbardziej sprawiedliwa.
0
no też mam wrażenie że Benzema wybitnego spotkania nie zagrał ;)
0
Najbardziej cieszy to, że mimo tego, że nasz atak jest genialny, to w tym sezonie i tak obrona jest naszą najlepszą formacją. To co dziś zagrali to PROFESORKA!
5
Taka konkluzja po meczu: rezerwowego bramkarza to mamy zajebistego!
0
Tak to już jest z tym Messim. Poziom w jakim on gra mając spadek formy to dla większości zawodników w Europie byłaby forma życia ;)
7
Montoya przekonał trenera tym strzałem piłką do kosza ;)
17
To już się staje śmieszne. Okrzyki nie były na tle rasistowskim ani żadnym innym na które należałoby zwracać uwage. Poprostu zwykłe obrażanie które jest elementem rywalizacji miedzy klubami i kibicami. Pobudza to emocje i w kazdej lidze jest to obecne, ale tylko w Hiszpanii kluby muszą ponosić konsekwencje. To nie szachy!
0
A i w defensywie popracować potrafi. Widziałem kompilacje z Verrattim ale jak pierwszy raz go zobaczyłem w meczu PSG-Barca to się w nim zakochałem ;)
7
Gdyby w środę nie było meczu z PSG to jestem pewien, że skończyło by się zwycięstwem 4-5 bramkami. W 1. połowie ich zgnietliśmy i chyba zawodnicy w 2. połowie chcieli tylko utrzymać wynik, aby oszczędzać siły na środę. Cóż, nie udało się, ale jeśli z PSG zagramy tak jak w 1. połowie to półfinał jest nasz ;)
0
Andres przestał grać na swoim poziomie mniej więcej rok temu. W marcu ubiegłego roku jego żona poroniła w 7 miesiącu ciąży. Wydaje mi się, że to główny powód jego spadku formy. Liczę na to, że na przyszły sezon nasza legenda się odbuduje ;)
2
kim jest Roberto, a kim jest Iniesta.. Od Andresa wymaga się znacznie więcej
0
Ja się nie śmieję z niego. Ja się śmieję z tych wszystkich "znawców" którzy mówili, że "i tak dziś Messi strzeli 3 i zamknie morde Ronaldo"
7
To ile miał Leoś dziś strzelić? 5? Czy 10?
3
Enrique nie ma jaj. Ney najsłabszy na boisku...ale nie! Kosztował 100mln to musi grać do konca!
0
Twoja 5 powinna być na 2 miejscu :)
1
Rafinha ma 2 więc jest zagrożony, a Masche, Pedro, Alba, Adriano i Rakitic mają po 1. Czyli raczej do końca rozgrywek nikt poza Rafinha nie będzie pauzował ;)
1
1. Słabo, chociaż to dla nas trudny teren.
2. Słabo, m.in. sprokurował karnego (którego raczej być nie powinno. Ale i tak głupie zachowanie)
3. Rakitic, Suarez
0
Nie rozumiem dlaczego tak płaczecie z powodu tej kary dla CR. Przecież on jest teraz w takiej formie że na boisku więcej przeszkadza niż pomaga ;)
6
Neymar to przykład jak w jeden sezon zawodnik może zmienić się z piłkarskiego dzieciaka (symulki, niepotrzebne wożenie piłki) w dojrzałego piłkarza. W meczu z bodajże Espanyolem miał 2 lub 3 pojedynki bark w bark i wszystkie wygrał, przy czym przeciwnik leżał na murawie. Rok wcześniej zapewne leżałby sam NJR i machał rękami ;)
0
w dziesięciu raczej nie wygramy :/
1
Messi, Neymar i spółka, bo wydaje mi się że Brazylijczyk mógłby dziś sporo wnieść
1
to współczuję ci skoro kibicujesz zawodnikom a nie klubowi..
0
33 mln to chyba jednak trochę za mało ;/
3
Piszczek to gość który byłby idealny dla Barcy. Nie posyła na ślepo górnych dośrodkowań jak Alves tylko dochodzi do lini koncowej i wycofuje po ziemi na 11 metr. Czyli idealnie pasuje. A slabszy poprzedni sezon wynikal z kontuzji i operacji :)
0
a czy przypadkiem nie ma klauzuli ze Arsenal moze go kupic za 25 mln funtow?
0
Ale to jest Porto. Zobacz na poprzednie lata na kwoty za jakie zawodnicy stamtąd odchodzą. Do tego Danilo ma klauzulę 50 mln.