koozak
Dołączył/a: kwiecień 2014
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zauważ, że bardzo dużo tych goli, które wliczaly się do złotego buta, strzelił w roku 2014. Od stycznia nie prezentuje nic - chyba że w pojedynczych meczach bez znaczenia z ogórkami. ZP jest za rok kalendarzowy, czyli kluczowy moment sezonu, wiosna i wszystkie finały mają najwieksze znaczenie. A tutaj CR znikał. Indywidualnie jest kilku zawodnikow, którzy bardziej zasluguja na podium. Choćby James czy Suarez.
0
Jak dobrze pójdzie to nawet złotego ;)
0
Rosną pensje, ale rosną też przychody ze sponsoringu. To co dzisiaj najlepsze kluby dostają za reklamę na koszulkach za 5 lat będą to grosze. Nie ma się co martwić ;)
1
Zauważ, że Xavi odciażył budżet swoim odejściem (był bardzo wysoko na liście płac). Iniesta zarabia bardzo dużo, ale ze wzgledu na wiek już raczej podwyżki nie dostanie. Alves tak samo. Plusem jest to, że oprocz Neya i Suareza mamy samych graczy, którzy wraz ze swoją grą i stażem awansowali na liscie płac od zarobków niskich do bardzo wysokich. W odróżnieniu od Realu, który kupuje już gotowe wielkie gwiazdy, którym na wejściu trzeba dać ogromną kase, a żeby ich utrzymać to już wgl (np. Ronaldo, Bale, James).
3
http://www.fcbarca.com/66013-qatar-airways-gwarantuje-barcy-najlepiej-oplacana-koszulke.html
Już mam. Manchester Utd dostaje 71 na sezon. Nie wyobrażam sobie, żeby Barca, ktora ponad 100 lat nie splamiła swojej koszulki żadnym sponsorem, dostawała mniej.
0
Ktoś wie, ile najwięcej dostaje klub za miejsce na koszulce (chyba ManUtd)? Wiem, że był artykuł z tabelką kto ile dostaje, ale nie mogę go za cholerę tutaj znaleźć :/
0
To są właśnie te wartości, za które kocha się ten klub. Nie wiadomo czy odzyska formę, ale podpisują kontrakt bo w niego wierzą! Tutaj szanuje się zawodników!
0
Alves to jeden z najbardziej inteligentnych - jeżeli nie najbardziej inteligentny - piłkarzy tego klubu ;) I to nie pierwszy wywiad, który to potwierdza.
0
Wiedziałem, że o kimś zapomniałem - Rafinha jeszcze! Skład kompletny, rywalizacja na każdej pozycji. A ze zmiennikiem dla napastników jest tak, że i Arda, i Roberto mogą tam grać z powodzeniem ;)
0
Jak sobie pomyślę, że od przyszłego sezonu z czwórki Iniesta, Roberto, Arda i Rakitic aż dwóch będzie musiało siedzieć, to mi się przykro robi. Mam nadzieję, że Lucho dobierze odpowiedni system rotacji, żeby każdy z nich grał tyle, na ile zasługuje (oczywiście zakładam z góry, że Arda pokaże poziom taki jak teraz w reprezentacji).
2
Czy ja dobrze widzę, że Krycha ma OPASKĘ KAPITANA?! Brawo!
0
Przecież to nie zasługa Beniteza. CR zniknął jakoś pod koniec grudnia 2014 ;)
2
Popatrz na wielki znaczek Nike, a potem przypomnij sobie z kim Ney ma podpisany kontrakt. On dostaje kasę za każde pokazanie tego logo. Tak samo było z gumką od majtek, którą ciągle pokazywał jak podnosił koszulkę ;)
0
A może to jest podpucha, żeby nie jechać na zgrupowanie przed Klasykiem i żeby w jego miejsce został powołany Modric?!
0
Tylko świadek - tak samo jak i Cisse. Za bardzo rozdmuchana sprawa przez media.
3
Na mundialu w 2010 też popisał się niezłą paradą w meczu z Ghaną. Żadna nowość ;)
9
Nareszcie ktoś poszedł po rozum do głowy! Chora cena i jeszcze bardziej chora pensja! A jak weryfikuje to ten sezon - wcale nie taki wspaniały Pogba, jak go malowali.
3
Swoją drogą, może trzeba powiedzieć Rakiticowi, że to nie rugby i do przodu też można podawać? Chciałbym zobaczyć jego mapę podań w tym meczu - obstawiam, że tych do przodu było mniej niż 30%
0
Zapomniałeś: NOWY LEWANDOWSKI!
0
Ja mam nadzieję, że coś z niego będzie, bo narazie jest tragedia. Może to poprostu wina słabej formy całego Atleti, bo np. Vietto to też cień zawodnika z tamtego sezonu.
0
Widzę już któryś mecz w wykonaniu Jacksona i nie dowierzam kogo oni kupili. To jest drewno do potęgi n-tej! Chłop prowadzi piłkę jakby całe życie grał w kręgle a nie w football. Zero polotu i przyspieszenia tempa (z wyjątkiem akcji bramkowej), zamiast poprowadzić kontrę to zwalnia i podaje do tyłu albo potyka się o piłkę. Jedynie strzał ma naprawdę solidny, ale to za mało jak na najlepszą ligę świata.
1
Jeden z najsłabszych na boisku ;)
3
Ma ktoś jeszcze wątpliwości co do Roberto? Chłop wchodzi i robi się nie ta drużyna.
2
Wiedziałem, że tak będzie. Byłem pewien na 200%, że BOISKO SZYBKO ZWERYFIKUJE TEGO PAJACA PIQUE!
0
Wiem, że to jeden z najlepszych obrońców na świecie (w formie). Odnoszę się teraz tylko do tego, jak się w mediach rozpanoszył ostatnio i jak szybko go boisko zweryfikowało ;)
7
I widzisz panie Pique? Nie szczekaj pan tak głośno, bo boisko cię zawsze najszybciej zweryfikuje.
5
http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=61283
Może ktoś wytłumaczyć? Przecież Bravo zachowywał czyste konto do 9 kolejki w zeszłym sezonie więc jaki rekord?
0
Kim jest Ronaldo? xd
2
A powiedz mi gdzie Toure miałby grać przy Xavim, Iniescie i Busquetsie w formie życia? Myslisz że gość tej klasy zgodzilby się na ławce? Lepiej że poszedł. Przynajmniej się nie zmarnował
7
To jest tragedia, że przy Munirze i Sandro musi wejść BARTRA w pole karne żeby gola strzelić..