koozak
Dołączył/a: kwiecień 2014
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
35
Najbardziej śmieszą mnie kibice Realu, którzy wysmiewają Leo za zniknięcie na 90 minut w finale sami zapominając o tym, że ich gwiazdor zniknął w tym sezonie na 6 miesięcy.
1
Niech odejdzie to sie wtedy przekonają że bez niego i z tym pseudo trenerem nawet na mundial nie pojadą. Aczkolwiek szkoda bo Rosja to pewnie ostatnia szansa Leo na mistrzostwo.
0
Taka generacja jak w latach 2008-12 trafia sie raz na sto lat. Wiec raczej się nie doczekasz:)
0
Mówcie co chcecie, ale prawda jest jedna. Messi nie nadaje się na kapitana. On na boisku nic nigdy nie mówi. Kapitan powinien krzyczeć i mobilizować, a czasem nawet wydrzeć morde na kolegow z drużyny. Powinien mieć JAJA i to pokazywac. Messi jest najlepszy na swiecie ale opaske powinien nosić Mascherano. Takie jest moje zdanie.
2
Messi gral wgl? Bo ja nie widzialem. Trzeba spojrzec trzezwo, bo Leo dzis jeden z najslabszych.
11
Kurza melodia...Thiago Cionek..
4
Niby Brazylia taka rzadka, ale gdzie jest Hulk, Oscar, Lucas Moura? Przecież to są zawodnicy pierwszego składu. Wszyscy mają kontuzje, czy Dunga to kretyn?
2
Orientuje się ktoś, jak są dobierane pary ćwierćfinałowe w Copa America? Jest jakieś losowanie, czy dobierane są grupami?
0
Co nie zmienia faktu ze Ney zachowuje sie jak pajac i nie nadaje sie na kapitana jakiejkolwiek druzyny. Ta czerwona kartka nie ma zadnego znaczenia, bo i tak by nie zagral za 2 żółte. A za co je dostał? Obie za pajacowanie! Dobrze ze w Barcy jest Messi od ktorego może nabrać troche pokory. Ale jak dalej będzie tak gwiazdorzyl to nigdy najlepszy na swiecie nie będzie. Co jak co, ale pod względem całokształtu nigdy nie dorówna Ronniemu.
0
Akurat Neymar dziś ma same straty, najsłabszy na boisku i mając naprawde dobrze wystawionych na pozycje kolegów pcha się sam i traci.
2
Neymar tragedia. Najgorszy na boisku. Gra jak chłopaczek na podwórku, który chce wziąć piłkę i wszystkich okiwać. Widać po nim straszną niedojrzałość jeszcze. Ostatnio mu wszystko wychodziło i dziś na siłę próbuje.
1
Jak Pedro? Pedro był jednym z najważniejszych zawodników za Guardioli, gdy grało trio MVP.
0
Umiejętności owszem ma - ale czy to jest powód dla którego miałby od razu dostać w klubie pozycję gwiazdy nr 2 z drugą najwyższą pensją?
1
Fabregas pokazał w Chelsea dokładnie to, za co został sprzedany z Barcy. Pierwsza runda super - jeden z najlepszych w zespole, druga runda - chłopa nie ma.
0
Co nie zmiania faktu że w porownaniu do Mistrzostw Europy to niebo a ziemia :)
3
To Copa America to takie wesołe granie. Zero jakiejś taktyki czy zorganizowania w obronie. Piła do nogi i na pałę do przodu - raz w jedną, raz w drugą strone :D
1
Jak Ter Stegen może grać w ME do lat 21 jak sam ma 23?
2
Hahaha dlatego też Messi nawet za 500 milionów jest nie do wyciągnięcia.
4
De Bruyne jest z 1991 roku. Z wieku Bartry -24 lata. Pilkarz sezonu w Bundeslize mając za przeciwników takich graczy jak Reus, Lewy, Robben, Ribery..
21
Kevin De Bruyne! Do wyciągnięcia za 50 mln z Wolfsburga, a jego statystyki w tym sezonie (Bundesliga, Liga Europy i Puchar Niemiec) są z kosmosu jak na środkowego pomocnika - 16 goli i 28 asyst!
0
Dla niektórych (Eric Cantona) najlepszy piłkarz w historii :D
1
Pique z pewnością zasłużył na wysoką ocenę ;)
2
Nie chodzi o to żeby z niego robić kto wie jakiego grajka i zarobić na sprzedaży. Wkońcu został kupiony za 2 mln tylko. Chodzi o to żeby zagrał więcej niż 2 mecze, bo w Barcy na więcej na pewno liczyć nie może. I wtedy się okaże czy jest coś warty, czy nie był nawet tych 2 mln.
13
Porto chciało wypożyczyć Douglasa. Co jak co, ale tam piłkarze zawsze się rozgrywają. Wystarczy zobaczyć za ile oni piłkarzy kupują i za ile ich potem sprzedają. Może by coś z niego było - wystarczył by zwykły solidny rezerwowy typu np. Adriano.
3
Mimo że serce by chciało czyściutkich koszulek, to jednak tym razem to 60 mln od Qatar to byłby naprawdę rekord (ManU dostaje od Chevroleta 30 mln funtów). Można by było ściągnąć np. Pogbe lub innego zajebistego grajka, a poza tym utrzymanie w jednej drużynie Messiego, Neymara, Suareza to też duże koszty. Bez sponsora się chyba nie obejdzie, a Katarczyków trzeba doić ile się da, bo hajs mają.
6
Żeby z tego rozpędu jutro Pogba kontraktu nie podpisał, a pojutrze FIFA nam bana transferowego nie zniosła ;)
1
Biorąc pod uwagę że Vidal może grać na skrzydle, to może być bardzo dobra opcja do rotacji skrzydłowych bez tracenia na wartości na prawej obronie, którą zagwarantuje Alves ;)
0
Na początku. Ale od razu po przejściu do Barcy znieśli mu zakaz trenowania, no bo bez jaj.. ;)
0
Mógł ;)
0
Żeby nie wrzucił pucharu pod koła autobusu jak kiedyś Ramos ;)