koozak
Dołączył/a: kwiecień 2014
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ma ktoś linka do jakiegoś artykułu, w którym eksperci wypowiadają się na temat dwóch sytuacji w polu karnym (ręka Juve i rzekomy faul na Pogbie)?
0
Większy cichy bohater - Gerard Pique! Czyścił wszystko w powietrzu i ta ostatnia akcja z golem na 3:1 - 2 wygrane główki w jednej najważniejszej akcji.
5
Już od przyszłego sezonu! http://www.nwpcl.com/wp-content/uploads/2014/01/52.jpg
0
10 mln?! Co to za promocja? Tylko teraz nie wiem co lepsze.. wypozyczenie na pół roku czy przepracowany presezon w Barcy i zgrywanie się z zespołem na treningach i na wiosne pełna gotowość do gry.
0
Podobno Verratti jest już dogadany z Realem.. dlaczego nasz zarząd nie włączy się w walkę o niego? Jezeli za kogoś z dwójki Pogba-Verratti mialbym dać 90mln to bylby to Verratti.
0
A Berbatov? Teraz skończył mu się kontrakt więc bylby to wzięcia za darmo. A zawodników z wolnego transferu, wydaje mi się, że możemy zgłaszać mimo zakazu. Na ławkę idealny zmiennik dla Suareza. A ze względu na wiek pensji też za dużej nie trzeba by było mu dawać.
0
Szkoda że Xaviemu nie kazali iść na kontrolę :)
0
No właśnie. Nikt nie był tak żegnany.. a Carles Puyol zaslugiwal co najmniej na takie pozegnanie jak Xavi - jednak nigdy takiego się nie doczekał.
0
Jak na mecz nie na swoim stadionie może być. Ale oprawy na Camp Nou mogłyby być trochę kreatywniejsze. Wiecznie kartoniada z napisem (chociaż ostatnia z Klasyku była świetna). Jak dla mnie to ta (http://sportnaluzie.pl/wp-content/uploads/2013/04/Video-Oprawa-meczu-Borussia-Dortmund-Malaga-9.04.2013-choreograph-ultras-wideo-youtube.jpg) to jedna z lepszych opraw jakie widziałem.
0
Czyli zapewne jesli sam grasz w piłkę (o ile kiedykolwiek byłeś na boisku) to kladziesz sie po kazdym kontakcie z rywalem. Tak - serdecznie współczuję.
0
Jak ty tam widziałeś faul to współczuję ci poglądu na temat piłki. Faul bylby jakby obronca uniemożliwił mu dojscie do piłki. Z tym ze w momencie kontaktu ta była juz prawie poza boiskiem a Ney biegł w zupelnie innym kierunku.
0
Gdzie analogia? Ośmieszenie przeciwnika. Trik, który był najgorszym możliwym wyborem jeśli chodzi o przebieg akcji, miał za zadanie tylko pokazać techniczne bóstwo (którego bynajmniej nie pokazał bo piłka poleciała za linię końcową). Jeśli zrobiłby takie coś wychodząc na czystą pozycję lub chociaż dawałaby przedryblowanie przeciwnika to szacun. Ale on zrobił to na pałę mając przed sobą dwóch gości i nadbiegającego trzeciego. Zero szans na powodzenie akcji i jak już mówiłem trik to tylko pokazówa dla ośmieszenia Bilbao.
0
Widać, że większość z was nie ma pojęcia o czym mowi. Przypomnijcie sobie mecz (nie pamietam juz z kim) w którym Barca strzeliła na 4-0 i Alves z drugim zawodnikiem (nie pamietam kto to był) zaczęli tańczyć z radości. Wtedy pobiegł Puyol i kazał im spieprzać na swoją połowę. Niby dlaczego? Przecież piłka polega na tym żeby strzelać gole i sie z nich cieszyc! Ano dlatego, ze takie zachowanie to brak szacunku. Tak samo jak to zagranie Neymara, ktore z góry było skazane na niepowodzenie i miało na celu tylko pokazanie swojej technicznej wyższości. Skoro taka LEGENDA jak Puyol uważa za niestosowne takie zachowanie to dlaczego wy, dla ktorych Puyol jest tą legendą i kimś godnym naśladowania, tak nie uważacie? Zapewne po zagraniu plecami Ronaldo też po nim jechaliscie, a nie mowiliscie ze przecież to podanie jak każde inne. Ale czego sie spodziewać po kimś kto kontakt z piłką ma tylko na ekranie komputera i nigdy nie doświadczył boiskowych emocji z murawy.
0
Teraz postarać się o trzecią bramkę i Suarez na ławę! Zeby nie ryzykować, bo sfrustrowani Baskowie mogą przyjąć taktykę Atletico.
1
Wyjazdówki nie są złe, a nawet powiem, że mi się podobają - po prostu oryginalne. Domowe wiadomo..poziome pasy trochę kłują w oczy. Ale patrząc na nasze stroje z tego sezonu to ciężko będzie im dorównać (jak dla mnie najładniejsze stroje Barcy jakie pamiętam. Fason i ta mała senyera z przodu na szyi..). Jeśli chodzi o trzeci komplet (nie wiem jaki jest) to chciałbym całe czarne. Były już takie stroje w sezonie chyba 11/12 i wyglądały naprawdę kozacko ;)
3
Ufff.. na szczęście nic już nie przeszkodzi Ronaldo w otrzymaniu najważniejszego piłkarskiego trofeum, jakim jest Złoty But.. Najlepszy piłkarz świata!
CAMPEOOOONES!!!!!
1
CR7? Od momentu zdobycia ZP nie istnieje. Sam James go swoją grą miażdży.
0
5.5 dla Suareza?! Prawda, gość spartolił 2 takie patelnie, że się w głowie nie mieści i takiemu napadziorowi poprostu nie wypada. Ale ZAPI***ALAŁ, walczył z obrońcami w odbiorze, świetnie się zastawiał, rozgrywał. W 1. połowie ograł na balans Boatenga w polu karnym co prawie skończyło się asystą. O akcji na 3-0 nie mówię, bo to pokazuje ile daje to, że zamiast przewracać się i machać łapami o faul można powalczyć, zastawić się - i mamy gola zamiast wolnego 60 metrów od bramki przeciwnika. Dobrze, że Luis się tego nauczył. Nota co najmniej 7.5 mu się należy.
3
I oby to była ostatnia oferta.. Felipe Anderson do wyciągnięcia z Lazio za 20-25 mln. Najlepszy byłby Verratti, ale z P$G się nie da zawodników wyciągnąć. Jest jeszcze De Bruyne, który statystyki w Bundeslidze ma w tym sezonie niesamowite (10 goli, 20 asyst), tylko za niego już większe pieniądze trzeba by było wyłożyć, pewnie koło 40-50mln. Poza tym weźmy pod uwagę, że Iniesta wraca do dawnej magii i myślę, że w następnym sezonie będziemy oglądać starego, dobrego Andresa, który na 4 metrach kwadratodych kiwa 3 przeciwników. Dodajmy do tego bardzo solidnego Rakitica (nie wiem czego niektórzy się po nim spodziewali. Nie przyszedł do Barcy jako wirtuoz tylko solidny ŚP i jak narazie ze swoich zadań się bardzo dobrze wywiązuje) oraz Rafinhe i obraz pomocy nie wygląda aż tak źle. Owszem w przypadku odejścia Xaviego ta formacja potrzebuje wzmocnienia, ale nie za taką cenę. Wystarczy poprostu solidny, młody, perspektywiczny grajek za ROZSĄDNE pieniądze.
0
A wyobraźcie sobie Messiego strzelającego w finale LM zwycięską bramkę, po której robi cieszynkę Ronaldo: "goooooooooooool!"
3
Zarobki nizsze tylko od Messiego?! A kim on wgl jest?! Co osiągnął?! Przereklamowany i tyle. Mam nadzieje że go na Camp Nou nigdy nie zobaczymy jesli tak ma wygladac oferta. To mogłoby zachwiac rownowage w szatni. Nie wiem jakie cuda musialby on na boisku w pierwszym sezonie odstawiac zeby faktycznie na taka pensje zaslugiwac.
0
Nie wiem dlaczego uważasz że Ronaldo by się w niej znalazł. W 2015 roku jest co najmniej kilku od niego lepszych. Jeżeli taki poziom jak przez te 4 miesiace utrzyma i znajdzie sie w trojce na koniec roku to znaczy że ZP nie ma nic wspolnego z tą ZP France Football i głosy oddawane są z sympatii.
0
Może Lewy i Robben wypadają, ale Bayern może z przodu wystawić trójkę Ribery, Gotze, Muller. Środek pola dalej mają świetny. Jedynie słabszą mają obronę. Nawet z tymi kontuzjami są najsilniejsi z tej trójki Bayern, Real, Juve.
0
Czy ktoś orientuje się w nowych przepisach dotyczących kartek? Kasują się one przed finałem, czy po ćwierćfinałach i do półfinału podchodzi się z czystym kontem? Nie mogę tego nigdzie znaleźć. Bo jeżeli przed finałem to w Bayernie zagrożeni są Boateng, Lahm, Bernat, Neuer i Badstuber(ten i tak konti).
0
Nie wie ktoś, czy będzie odwołanie od tej czerwonej kartki? Wg mnie na 100% komisją by ją anulowała.
0
Ale chyba losowanie do 1/8 już jest otwarte i każdy z pierwszego miejsca może trafić na każdego z drugiego. Tak jest, czy się mylę?
2
Ale dalej jest zasada, że 2 zespoły z tego samego kraju nie mogą na siebie trafić?
0
Nie dostał dwóch żółtych, tylko żółtą a potem bezpośrednią czerwoną.
0
Real ma tak: sevilla, juve, valencia, juve.
0
Na przedsezonowych testach szybkościowych najszybszy był właśnie Mathieu ;)