0

"tak Onet pisze". Czytanie ze zrozumieniem się kłania, o ile w ogóle przeczytałeś coś więcej niż pierwsze 3 słowa...

4

Jeśli to prawda, że Barca planuje sprzedać gościa, który ma praktycznie wrośniętą opaskę kapitana na ramieniu, żeby móc sprowadzić tego farbowanego koguta Pogbe (tak Onet pisze..) to chyba się coś komuś w głowie popendolino. To jest jedyny zawodnik z jajami w tej drużynie. Alvesa jeszcze rozumiem, da się go zastąpić, ale Masche jest nie do zastąpienia.

0

Według Catalan Radio od nastepnego sezonu głównym sponsorem na koszulkach będzie Ferrari!

8

Bardzo duży plus dla zawodników. Nie pokazali jaj na boisku, to pokazali je chociaż po nim, mimo ewidentnego karnego. Trzeba wziąć to na klatę, zresetować mózg i jazda po dublet! Nie da się przecież co roku wygrywać trypletu. Niektorzy ponad 100 lat czekają i nic..

0

Godin wraca do jedenastki.

0

Ma ktoś jakąś stronę ze szczegółowymi statystykami z meczów? Bo na whoscored nie ma np. przebiegniętych kilometrów.

1

"Pokazuje to, że Barça lepiej sprawdza graczy i nie wydaje pieniędzy na zawodników, którzy nie są warci pieniędzy, jakie za nich zapłacono." to zdanie akurat jest bez sensu, bo nie bierzemy pod uwagę pieniędzy zapłaconych za zawodnika, tylko jego wartość na transfermarkt. W innym wypadku przy Messim powinno być 0, a nie 120, bo przecież za niego nie płacono. W świetle tej teorii Varane nie był warty pieniędzy, jakie za niego zapłacono, bo siedzi na ławce, a jest warty 30mln (Real dał za niego 10).
P.S. Czepiam się oczywiście tylko tego zdania. Bo to, że Real przepłaca za marnych piłkarzy to całkowita prawda :)

0

HAHAHAAHAHAHAHA większej bujdy nie słyszałem! 28 mln i ok, może odejść, ale na roczne wypożyczenie ;)

0

Właśnie wątpię, bo on się w ogóle nie wyróżnia. On po prostu gra i jest przy tym w 200% efektywny. A zawsze znajdzie się ktoś efektowny, który wizualnie będzie się bardziej rzucał w oczy (Neymar, Pogba itp.) i przyciągnie głosy na ZP.

1

Muller powinien na zakończenie kariery dostać Złotą Piłkę za całokształt. Wiadomo, że nie ma szans by ją kiedykolwiek dostać, ale chłop jest jednym z najlepszych na świecie. Efektowności w tym nie ma żadnej, biega jak pokraka, ale gra tak efektywnie dla drużyny, że Niemcy i Bayern bez niego by nie istniały.

0

Szkoda, że Masche tak późno dołączył do Barcy, bo gość powinien tu być 2. kapitanem zaraz po Inieście.

0

Ące de gala. Bez niespodzianki ;)

4

No to przecież kolega pisze, że czym słabszy przeciwnik, tym gra gorzej.

3

FC Barcelona - najlepsza drużyna na świecie, która strzela karne najgorzej w historii futbolu. :)

0

UWAGA!!! Wielka gwiazda Realu Madryt GUTI się wypowiada. Z pewnością jest to warte artykułu na tej stronie, jeśli weźmiemy pod uwagę, z jak wielkim crackiem mamy do czynienia. Jedną bajeczną piętką wygrał dla Realu sto pięćdziesiąt osiem trofeów! Chodzący autorytet! Legenda klubu nieskazitelnego jak łza, który przenigdy nie dostał karnego z kapelusza oraz w którym żaden zawodnik przenigdy nie zasymulował!

45

Jak można woleć 0-1 od 1-2? Im więcej bramek na wyjeździe, tym lepiej.

0

Poza tym Alves, gdy przychodzi wielki mecz jak np. Gran Derbi, to w obronie gra bardzo dobrze. A będzie musiał zatrzymać Alexisa, więc Vidala bym zostawił raczej na ławce.

0

Nie wie ktoś, gdzie w centrum Gdańska można w pubie obejrzeć ligę mistrzów? Żeby było w miarę dużo miejsca do siedzenia, a nie tylko przy barze.

0


To właśnie Hudson piszczy ;)

1

A Hudson to nie przypadkiem ten, który te orgazmy przeżywa?

4

Może karnego z głowy strzeli ;D

0

Dlaczego niewdzięczne Deportivo? Dlatego, że dzięki nam się utrzymali, to mieli teraz nadstawić nam dupska? Chyba lepiej, że drużyny walczą, bo jak widzę taki Espanyol w meczu z Realem, czy Getafe czy inne gówno, które z zespołami z góry tabeli liczy tylko na jak najmniejszy wymiar kary, to się rzygać chce.

0

Dybala też mi się podoba. Fajnie by było go u nas widzieć. Ale niestety za te 2-3 lata będą za niego wołać pewnie ponad 100 baniek.

0

Nie oglądam nigdy meczy Juve (ten jest pierwszy lub drugi w tym sezonie), więc nie wiem jak gra w innych. Zweryfikuje go dwumecz z Bayernem i tam się okaże, jaki z niego kozak. Szkoda, że Juve-Bayern jest w tym samym czasie co Barca.

3

Tak oglądam Juve-Napoli i ten cały Pogba gra strasznie słabo. A to chyba w takich meczach powinien błyszczeć.

0

No nie kilka mln, bo jak Chinole wyskoczą z ofertą, to będzie ona konkretna. Biorąc pod uwagę finanse klubu, można ją rozważyć. Poza tym jest Vidal (ktory wg mnie jest obecnie lepszy od Alvesa) i przeciez SERGI ROBERTO!

0

Dzięki ;)

2

Czy wie ktoś mniej więcej, którego meczu dotyczyła ta afera, gdzie Marca wymazła jakiegoś piłkarza, żeby wyglądało na spalonego przy golu Barcy?

0

I to właśnie jest to, przez co Ney nigdy nie będzie drugim Ronaldinho. I nie chodzi o to, że nie strzela karnych. Chodzi o pajacowanie! Niestety taka prawda, że Ney robi dużo rzeczy na siłę, pod siebie, żeby zrobić show. Jest w tym często magia, ale nieraz jest już przesada, że chce się rzygać. Np. gdy może przyspieszyć akcję, to on jeszcze zrobi sobie 2 triki czy na siłę jedzie między czterech przeciwników. Albo to wczorajsze podanie do Vidala - jakby podał normalnie, z pewnością byłoby dokładniej. Ehhh.. na grę R10 mogłem nie przestawać patrzeć. U Neya czasami aż muszę.

25

Arda z butem - i mamy już zdjęcie tygodnia ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?