0

@draxidox A co ma Kowal do tego co napisał Stanowski? On też jest ofiarą cyberprzemocy?
Zarzucanie mu, że napisał coś o X, a nie napisał nic o Y (gdzie nie ma to ze sobą żadnego związku) jest dziwne.

0

@urbipl A tak z czystej ciekawości, ktoś może potwierdzić że to tłumaczenie jest poprawne? :D

3

@Medium A kto powiedział, że chce grubo pocisnąć Kizo?
To, że wprost powiedział że nie siedzi mu jego muzyka to źle?
Zresztą chyba w dalszej części tego kawałka jest wers, że to jest jego zdanie i ma do tego prawo:)

0

@olejtm Tylko dla kumatych :D.
Ten wolny z United na Old Trafford kozak.

1

@Aragorn33 Chyba, że Lewy już rozrobił i poczęstował chłopaków na prezentacji

0

@Cvzx Na LSM było

3

@FC1899Barca Wycieczka szkolna 2022

2

@eXi Idzie, bez problemu

0

@Emhyr Chciałbym tam być

0

@PatrychoO I cały misterny plan...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@barteq Owocowe czwartki na bank

1

@Comfortable_ Zależy dla której strony obraza :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MrPGG Fejk, prasuje się na drugą stronę

1

@Hubsao Film powinien być podpisany "ja pierwszy raz na strzelnicy" xd
Myślę, że tak właśnie wyglądałem (jak ten na kolanach oczywiście)

1

@TheNekro94 Plus kukurydza
Alternatywnie polecam podsmażoną kiełbaskę zamiast kurczaka

0

@Messibestplayerintheworld Też bym chciał. Szanse mamy podobne :D

0

@Kusco15 Igrzyska na hali gorszej niż 15 lat temu wf w podstawówce.
I bardzo dobrze.

0

@Zielu2001 To już wiadomo po co ruscy (tfu) żołnierze te kurczaki łoili w Ukrainie

6

@marcin62 "Młody, a tu wpisz 10.74, musi być grubo"

2

@Wojtas1080pl Mandacik ze 2k oraz z 10 punktów (na oko, według nowego taryfikatora) za nieustąpienie pierwszeństwa pieszemu na przejściu

0

@highway Dostawca internetu nie będzie zadowolony. Na Sekuraku albo Niebezpieczniku (nie pamiętam) jest o tym artykuł.

0

@marko111122 Lublin
50 min w kolejce

0

@Medium "Nie w szczepionkę!"

0

@ferdas_rawa Właśnie s tego powodu ogląda się FameMma, Ukrytą Prawdę itp. Żeby się pośmiać i dla rozrywki :D

2

@Worny Przecież to wygląda jakby Dembele naklepal Fabiana bo ten uderzył Gaviego XD

0

@Azacca W TVP byśmy już prowadzili

0

@arecki.fcb Niestety tak

0

@anxted Jak dla mnie piękna ironia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?