kubinho1032
Dołączył/a: lipiec 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@draxidox A co ma Kowal do tego co napisał Stanowski? On też jest ofiarą cyberprzemocy?
Zarzucanie mu, że napisał coś o X, a nie napisał nic o Y (gdzie nie ma to ze sobą żadnego związku) jest dziwne.
0
@urbipl A tak z czystej ciekawości, ktoś może potwierdzić że to tłumaczenie jest poprawne? :D
3
@Medium A kto powiedział, że chce grubo pocisnąć Kizo?
To, że wprost powiedział że nie siedzi mu jego muzyka to źle?
Zresztą chyba w dalszej części tego kawałka jest wers, że to jest jego zdanie i ma do tego prawo:)
0
@olejtm Tylko dla kumatych :D.
Ten wolny z United na Old Trafford kozak.
1
@Aragorn33 Chyba, że Lewy już rozrobił i poczęstował chłopaków na prezentacji
0
@Cvzx Na LSM było
3
@FC1899Barca Wycieczka szkolna 2022
2
@eXi Idzie, bez problemu
0
@Emhyr Chciałbym tam być
0
@PatrychoO I cały misterny plan...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@barteq Owocowe czwartki na bank
1
@Comfortable_ Zależy dla której strony obraza :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MrPGG Fejk, prasuje się na drugą stronę
1
@Hubsao Film powinien być podpisany "ja pierwszy raz na strzelnicy" xd
Myślę, że tak właśnie wyglądałem (jak ten na kolanach oczywiście)
1
@TheNekro94 Plus kukurydza
Alternatywnie polecam podsmażoną kiełbaskę zamiast kurczaka
0
@Messibestplayerintheworld Też bym chciał. Szanse mamy podobne :D
0
@Kusco15 Igrzyska na hali gorszej niż 15 lat temu wf w podstawówce.
I bardzo dobrze.
0
@Zielu2001 To już wiadomo po co ruscy (tfu) żołnierze te kurczaki łoili w Ukrainie
6
@marcin62 "Młody, a tu wpisz 10.74, musi być grubo"
2
@Wojtas1080pl Mandacik ze 2k oraz z 10 punktów (na oko, według nowego taryfikatora) za nieustąpienie pierwszeństwa pieszemu na przejściu
0
@highway Dostawca internetu nie będzie zadowolony. Na Sekuraku albo Niebezpieczniku (nie pamiętam) jest o tym artykuł.
0
@marko111122 Lublin
50 min w kolejce
0
@Medium "Nie w szczepionkę!"
0
@ferdas_rawa Właśnie s tego powodu ogląda się FameMma, Ukrytą Prawdę itp. Żeby się pośmiać i dla rozrywki :D
2
@Worny Przecież to wygląda jakby Dembele naklepal Fabiana bo ten uderzył Gaviego XD
0
@Azacca W TVP byśmy już prowadzili
0
@arecki.fcb Niestety tak
0
@anxted Jak dla mnie piękna ironia