kubinho1032
Dołączył/a: lipiec 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@cracker Jakieś źródło na temat tego faktu?
0
@Piernik Jakiś screen na jakiejś grupie. Chyba sam sobie odpowiedziałeś czy legit.
0
@Jonyx To Tusk rzucał tą dzidą, tak było, nie ściemniam
0
@YeastMoss Przykład?
Tylko nie mów że z Chelsea...
0
@Luciano99 Nie zgodzę się.
Sam znam osobiście z 10 osób co gra online i to dużo. Jak są jakieś spotkania towarzyskie to gra się bardziej w PESa niż Fifę.
Od kiedy zrobili go darmowego to mam wrażenie że przybyło dużo graczy, tym bardziej że dużo łatwiej jest zdobyć mocny skład bez inwestowania nawet 1zł.
0
@tristan87 Nie mam pojęcia
0
@Wossi61FCB Tylko Motor! :D
2
@Arden Oh shit, here we go again
0
@FCB24 Chciałbym tylko zauważyć że "utwory" Ekipy mają po 100mln wyświetleń.
Najwyraźniej zasługują.
5
@Kuba_1 Co za pierdoły
0
@EmilianoMartinez Kogo?
0
@FCB_dimiC W takim razie trzeba anulować
0
@Stasiu84 Pewnie już wykupione wszystko xD
0
@mkord Chociaż ostatnio był to chyba żołnierz z Hiszpanii
1
@kigani Gotowanie? Transport? Logistyka?
0
@Karzel Uśmiechałeś to się chyba Ty pod nosem pisząc ten komentarz. Nie wszędzie musi być podział ze względu na poglądy.
0
@Deviler Racja, zawsze jak jadę zatankować i widzę lodówkę z browarami to biorę na drogę ze 2 i popijam. Pewnie też twierdzisz, że jak zapalisz jointa to za 2 lata walisz po kablach obowiązkowo?
0
@Foton Był.
https://www.money.pl/gospodarka/jest-nowy-prezes-orlenu-pokonal-260-osob-7007231454624480a.html
0
@skubi99 Nie było KPO: źle, jest KPO: źle.
0
@Trojanek23 A gdzie tam jest napisane że ten wybór to Tusk albo Kaczyński? :)
1
@MesQueUnClub96 Sikalafą
0
@Dejvo Już kiedyś ś.p. Lepper mówił o "dawaniu" ludziom i to stwierdzenie dalej wydaję się aktualne.
Ps. Nie płacisz podatku dochodowego, pozostałe tak.
0
@Albatros Ale to nie do mnie tak, do mnie nie :D
0
@Jakchcesz A co w przypadku na przykład kierowcy MPK jadącego przegubowym Mercedesem? :D
0
@GeneralXavi Wszytko by się udało gdyby nie wścibski Macron, szejk i mama..
1
@ProMILs Plarformersi zawsze jak się wypowiadając muszą być przeciwko Polsce hur dur, ale np. wypowiedź Sikorskiego w ONZ się pewnie podobała :)
1
@Kgorecki2500 Sugerowanie, że minister (jakikolwiek) popiera wyznaczanie nagród za obywateli własnego kraju też zbyt bystre nie jest.
0
@Encore A co z tym co Perez mówił rok temu?
Ze albo teraz albo nigdy?
0
@Saviola88 Skoro nawet nie wiesz z czego wyprodukowane to jedzenie to skąd wiesz że ze zboża z Ukrainy?
Z ciekawości pytam
0
@Rhaan Już po 12, więc chyba coś już wjechało sądząc po komentarzu