0

@cracker Jakieś źródło na temat tego faktu?

0

@Piernik Jakiś screen na jakiejś grupie. Chyba sam sobie odpowiedziałeś czy legit.

0

@Jonyx To Tusk rzucał tą dzidą, tak było, nie ściemniam

0

@YeastMoss Przykład?
Tylko nie mów że z Chelsea...

0

@Luciano99 Nie zgodzę się.
Sam znam osobiście z 10 osób co gra online i to dużo. Jak są jakieś spotkania towarzyskie to gra się bardziej w PESa niż Fifę.
Od kiedy zrobili go darmowego to mam wrażenie że przybyło dużo graczy, tym bardziej że dużo łatwiej jest zdobyć mocny skład bez inwestowania nawet 1zł.

0

@tristan87 Nie mam pojęcia

0

@Wossi61FCB Tylko Motor! :D

2

@Arden Oh shit, here we go again

0

@FCB24 Chciałbym tylko zauważyć że "utwory" Ekipy mają po 100mln wyświetleń.
Najwyraźniej zasługują.

5

@Kuba_1 Co za pierdoły

0

0

@FCB_dimiC W takim razie trzeba anulować

0

@Stasiu84 Pewnie już wykupione wszystko xD

0

@mkord Chociaż ostatnio był to chyba żołnierz z Hiszpanii

1

@kigani Gotowanie? Transport? Logistyka?

0

@Karzel Uśmiechałeś to się chyba Ty pod nosem pisząc ten komentarz. Nie wszędzie musi być podział ze względu na poglądy.

0

@Deviler Racja, zawsze jak jadę zatankować i widzę lodówkę z browarami to biorę na drogę ze 2 i popijam. Pewnie też twierdzisz, że jak zapalisz jointa to za 2 lata walisz po kablach obowiązkowo?

0

@skubi99 Nie było KPO: źle, jest KPO: źle.

0

@Trojanek23 A gdzie tam jest napisane że ten wybór to Tusk albo Kaczyński? :)

1

@MesQueUnClub96 Sikalafą

0

@Dejvo Już kiedyś ś.p. Lepper mówił o "dawaniu" ludziom i to stwierdzenie dalej wydaję się aktualne.
Ps. Nie płacisz podatku dochodowego, pozostałe tak.

0

@Albatros Ale to nie do mnie tak, do mnie nie :D

0

@Jakchcesz A co w przypadku na przykład kierowcy MPK jadącego przegubowym Mercedesem? :D

0

@GeneralXavi Wszytko by się udało gdyby nie wścibski Macron, szejk i mama..

1

@ProMILs Plarformersi zawsze jak się wypowiadając muszą być przeciwko Polsce hur dur, ale np. wypowiedź Sikorskiego w ONZ się pewnie podobała :)

1

@Kgorecki2500 Sugerowanie, że minister (jakikolwiek) popiera wyznaczanie nagród za obywateli własnego kraju też zbyt bystre nie jest.

0

@Encore A co z tym co Perez mówił rok temu?
Ze albo teraz albo nigdy?

0

@Saviola88 Skoro nawet nie wiesz z czego wyprodukowane to jedzenie to skąd wiesz że ze zboża z Ukrainy?
Z ciekawości pytam

0

@Rhaan Już po 12, więc chyba coś już wjechało sądząc po komentarzu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?