1

@KamQiX Maszyna losująca jest pusta, następuje zwolnienie blokady...

0

@Omoziu To i tak nie dałoby nic, nic by nie dało ...

0

@FcPortoFan1999 Prezes to nie właściciel

0

@leonek160 No Gundo robi wybitną robotę w City

3

@Kapitan hawk Szykuje się kolejny beef po Biedra vs Lidl :D

0

@mmaciass Z werdyktami co się stanie to dobrze byłoby poczekać aż zostanie prezydentem

8

@John_Doe Obowiązek w mieszkaniach od 2030 roku (2026 dla handlowych, hotele, produkcje).
Swoją drogą pruć się o taką rzecz, gdzie raczej dla własnego dobra powinno się coś takiego posiadać (tym bardziej mając gaz) to już naprawdę

1

@patrix211 Żul Kounde?
To mówię, że za autograf dorzucę

1

@VladaladaMuru I odwrotnie, jak nagle ten zagraniczny kapitał stanie się lepszy od TVP xd

2

@VegetaPolska A to ile strzelił tych bramek?

0

@BulaKG Gemini od Google?

0

@Filipem Strasznie mnie irytuje takie gadanie że powinniśmy wygrać nawet jak sędzia ewidentnie przeszkadza

0

@Safrani Powiedzieć, że się zamknie kopalnie to jak powiedzieć, że się wywali 500+: kaplica polityczna, niestety.
Chyba Bogdanka jest w miarę rentowna (albo nie przynosi aż takich strat)

0

@Bernard777 Robben też był xD

0

@Roobo Wyraził opinię, że jest "pusta" na podstawie tego, że ma tatuaż. Aha

0

@Nightraider To racja. Chodziło mi bardziej o kwalifikacje zawodowe takie jak np. wykształcenie.

0

@NeroTFP1 Kwalifikacje na kase?

0

@Jojek Zapomniałeś o najważniejszych: dzisiaj Ice Cube i niedługo duet Snoop/DRE

0

@mrboom Oj niestety chyba nie jeden. Za niego jest już kilku innych gotowych robić dalej to samo. A kto wie, może nawet gorszych. Ktoś (nie pamiętam kto to był) powiedział, że Putin jest jaki jest ale już się go trochę nauczyli. A jakby pojawił się ktoś inny, jeszcze bardziej nieprzewidywalny to różnie mogłoby być.

0

@barcelonaLM O Kindżałach też tak nie mówił przypadkiem?

1

@maroon Ale przecież to są następstwa ostatnich tragedii gdzie zmarli ludzie. Co ma do tego Ukraina?

1

Komentarz usunięty

1

@BezglutenowyPedri W niektórych miastach (nie wiem czy wszystkich) apteki dyżurujące się zmieniają, także nie można sobie wybrać (chyba) takiej co nie pracuje nigdy w niedzielę xd

0

@T^L AMD też, zwolnili chyba 4% załogi

0

@feZ A jak Ci zawinie samochód z parkingu i go złapią to rozumiem, że też Ci samochód zabiorą?
Chyba, że wtedy powiesz że Ci ukradł i wszystko spoko.
Tylko wtedy w statystykach się okaże, że jest 10x kradzieży więcej niż kiedyś

2

@alone49 Zaraz zaraz, jak prawą stroną jezdni?

1

@Antimadridista_WR A jak miałaby wyglądać wolność słowa, ale jednak bez pozwolenia na hejt i dezinformację?
Bo jak dla mnie to będzie ciężko to połączyć.

0

@LeoMessiiBarcaPepa Działa w tym odtwarzanie w tle?

0

@GeneralXavi Jest to błąd półautomatu jak najbardziej. Chyba nie powiesz, że zadziałał prawidłowo?
A sędziowie to swoją drogą.

0

@Kgorecki2500 Do Niemiec

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?