kubinho1032
Dołączył/a: lipiec 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@KamQiX Maszyna losująca jest pusta, następuje zwolnienie blokady...
0
@Omoziu To i tak nie dałoby nic, nic by nie dało ...
0
@FcPortoFan1999 Prezes to nie właściciel
0
@leonek160 No Gundo robi wybitną robotę w City
3
@Kapitan hawk Szykuje się kolejny beef po Biedra vs Lidl :D
0
@mmaciass Z werdyktami co się stanie to dobrze byłoby poczekać aż zostanie prezydentem
8
@John_Doe Obowiązek w mieszkaniach od 2030 roku (2026 dla handlowych, hotele, produkcje).
Swoją drogą pruć się o taką rzecz, gdzie raczej dla własnego dobra powinno się coś takiego posiadać (tym bardziej mając gaz) to już naprawdę
1
@patrix211 Żul Kounde?
To mówię, że za autograf dorzucę
1
@VladaladaMuru I odwrotnie, jak nagle ten zagraniczny kapitał stanie się lepszy od TVP xd
2
@VegetaPolska A to ile strzelił tych bramek?
0
@BulaKG Gemini od Google?
0
@Filipem Strasznie mnie irytuje takie gadanie że powinniśmy wygrać nawet jak sędzia ewidentnie przeszkadza
0
@Safrani Powiedzieć, że się zamknie kopalnie to jak powiedzieć, że się wywali 500+: kaplica polityczna, niestety.
Chyba Bogdanka jest w miarę rentowna (albo nie przynosi aż takich strat)
0
@Bernard777 Robben też był xD
0
@Roobo Wyraził opinię, że jest "pusta" na podstawie tego, że ma tatuaż. Aha
0
@Nightraider To racja. Chodziło mi bardziej o kwalifikacje zawodowe takie jak np. wykształcenie.
0
@NeroTFP1 Kwalifikacje na kase?
0
@Jojek Zapomniałeś o najważniejszych: dzisiaj Ice Cube i niedługo duet Snoop/DRE
0
@mrboom Oj niestety chyba nie jeden. Za niego jest już kilku innych gotowych robić dalej to samo. A kto wie, może nawet gorszych. Ktoś (nie pamiętam kto to był) powiedział, że Putin jest jaki jest ale już się go trochę nauczyli. A jakby pojawił się ktoś inny, jeszcze bardziej nieprzewidywalny to różnie mogłoby być.
0
@barcelonaLM O Kindżałach też tak nie mówił przypadkiem?
1
@maroon Ale przecież to są następstwa ostatnich tragedii gdzie zmarli ludzie. Co ma do tego Ukraina?
1
Komentarz usunięty
1
@BezglutenowyPedri W niektórych miastach (nie wiem czy wszystkich) apteki dyżurujące się zmieniają, także nie można sobie wybrać (chyba) takiej co nie pracuje nigdy w niedzielę xd
0
@T^L AMD też, zwolnili chyba 4% załogi
0
@feZ A jak Ci zawinie samochód z parkingu i go złapią to rozumiem, że też Ci samochód zabiorą?
Chyba, że wtedy powiesz że Ci ukradł i wszystko spoko.
Tylko wtedy w statystykach się okaże, że jest 10x kradzieży więcej niż kiedyś
2
@alone49 Zaraz zaraz, jak prawą stroną jezdni?
1
@Antimadridista_WR A jak miałaby wyglądać wolność słowa, ale jednak bez pozwolenia na hejt i dezinformację?
Bo jak dla mnie to będzie ciężko to połączyć.
0
@LeoMessiiBarcaPepa Działa w tym odtwarzanie w tle?
0
@GeneralXavi Jest to błąd półautomatu jak najbardziej. Chyba nie powiesz, że zadziałał prawidłowo?
A sędziowie to swoją drogą.
0
@Kgorecki2500 Do Niemiec