kubinho1032
Dołączył/a: lipiec 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@HighestInTheRoom Z ciekawości, w jaki sposób rząd miałby Ci "wcisnąć" na siłę takie mieszkanie?
1
@JimMorrisonFCB To może odrazu Superliga i dorzucić Aldi, Żabke, Stokrotkę... :D
2
@Ojciec5tkidzieci Guler = Pedri XDD
0
@TR3YWAY Czym jest aborcja Orlenu?
0
@HavertzKai Polecam Prezi. W wersji darmowej możesz jedynie prezentować poprzez WWW (nie da się ściągnąć pliku prezentacji), ale efekty i możliwości są super. Korzystałem podczas obron prac
0
@mekston Dokładnie. Właśnie znalazłem ciekawe mieszkanie tylko nie wiadomo co tu zrobić z tym kredytem...
0
Orientuje się ktoś może jak teraz wygląda sytuacja z kredytem 2%?
Wiem, że aktualnie go nie ma.
Ale czy są jakieś informacje czy jeszcze będzie i ewentualnie kiedy?
Z góry dziękuję
1
@MarioVeB! Ale czy źle napisał? :)
0
@Cvzx Brał pensje :D
0
@tristan87 Cześć!
0
@fotohobby Tylko niektóre z tych samochodów dostają 0 gwiazdek w testach bezpieczeństwa
0
@Rl9k1nG Ale rak, masakra
0
@Barcasub Królu złoty, poratuj linkiem
0
@Pawci023x Polsat Sport Premium 3
2
@ef Pod jego rządami i naszymi kieszeniami :)
1
@Bobo25 Jakbym mógł to dałbym i dwa herby, ale niestety się nie da
18
@ObiwanKenobi A czemu niewierzący muszą pośrednio płacić na księży i kościół?
1
@Zoker Co nie zmienia faktu, że swego czasu w Sevilli był kozakiem
0
@tomek8756 Pan Paweł zawsze na propsie :D
0
@tristan87 Za obrazę uczuć religijnych chyba też można mieć problemy ;)
0
@Barcanajlepszyteam Akurat w USA chyba prezydent ma dużo do powiedzenia jeżeli o to chodzi
0
@MesQueUnClub_87 A ktoś wie? W sensie kryteria to chyba każdy ma inne..
Co nie zmienia faktu że Vini na 3 to nieśmieszny żart
0
@anton95 Też podpinam się po linka, gdyby ktoś miał :)
1
@Emhyr Czytałem ze 3 razy i za każdym były "konopie" xd
0
@Kitek1640 Racja, nie można wyjść bezpiecznie bez broni bo odrazu emigranci się napatoczą
1
@Ojciec5tkidzieci Również mogę śmiało polecić
1
@OBSERWATOR2021 A jeśli większość odpowiedziałaby TAK, a referendum byłoby wiążące? Wpadli by we własną pułapkę :D
0
@Criss18Barca Tak jak mówisz, święto demokracji, masz wybór bierzesz udział czy nie :)
5
@Benz " nie pamiętają milionów afer", to pamięć chyba krótka skoro już nie pamiętasz miliarda afer (skoro wcześniej był milion) za obecnego rządu.
2
@Sulimo W Lublinie ponad godzinę stałem w kolejce także chyba nie jest źle :D