0

@Rust_Cohle Ale Gliniarzy to Ty szanuj ????

0

@DLFCB Swoją drogą fajnie było to pokazane w serialu Narcos (Meksyk) jak wypływali na wyniki wyborów podając że partia która "ma wygrać" ma dużo większe poparcie niż w rzeczywistości i wtedy inni ludzie też stwierdzili że w takim razie zagłosują na nią

0

@draxidox Wszystko by się udało gdyby nie te wścipskie kamerki!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@wojopancer Aktualnie nie. Coś pisali że są plany w przyszłości, ale póki co nie ma.
Zawsze możesz grać MyClub i budować tam zespół, ale grać tylko turnieje offline

1

@esem91 A tam Ibiza, pewnie do Krakowa lecą

2

@Comentateiro Temat na artykuł na pierwszą stronę jak nic

0

@PabloVEB 2008 - 11.5%
2015 - 11.9%
Wzrost o całe 0.4%
Chyba, że GUS to też nieautentyczne dane :D

3

@MOLESTA To, że Ty nie nawidzisz mężczyzn to Twój problem i mnie do swoich chorych urojeń nie mieszaj

0

@IronSanHybrid I ten honor pisany z dużej litery :D

1

@Don Lucas Dzień dobry, kto ostatni?

0

@TR3YWAY A potem narzekanie, że nie umiemy sprzedawać jak chce się puszczać Ansu za 50mln

0

@19Riki20 A masz może porównanie w stosunku do Turcji? Bo rozważam te 2 opcje szczerze mówiąc

0

Był ktoś ostatnimi czasy na all inc. w Bułgarii?
Jakie opinie? Jak możecie coś polecić to bardzo chętnie

0

@martin43 Ahh, jak to dobrze że somsiadowi się nie powodzi :>

1

@Barcaa12 Skoro tak mówisz to na bank by tak było

0

@Bulbulator To jest ten słynny uśmiech bombelka?

1

@ShawnC Po jego uśmiechu byłbym w stanie w to uwierzyć XD

1

@ShawnC A to nie jest jakaś kawa po turecku czy coś? XD

0

@zodiak_10 Rick Ross'a mogli dać XD

0

@Pressinho Stawki za usługi da się wycenić, porównać, a kto stwierdzi że piłkarz X jest wart 10mln a nie 100?
W takim razie możnaby zaskarżyć transfer Enzo za 120mln, albo Mudryka.

0

@Striker Uff, dobrze że nie bezdomni :>

1

@BorzyKrzys Skoro Andrzej proponuje zmiany zaraz po podpisaniu, to może jednak celny :)

0

@wasacz Chłop dostaje za dużą swobodę w swoim własnym kanale, dobre

0

@Survier Myślę, że może to wynikać z konieczności otrzymania jakiś certyfikatów/atestów

0

@Kapiczek Może chociaż strzały z dystansu będą

1

@RivaldoVitorBorba Z ciekawości, daj znać jak się sprawa zakończyła jak będziesz pamiętać.
Pozdro :)

0

@RafiVeB Albo Arthur Melo xD

2

@Ojciec5tkidzieci Poszukaj "Family Frost"

1

@shahman Ta melodyjka z lodów jest podłożona?
Bo jeżeli nie to szacun za kreatywność XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?