kubinho1032
Dołączył/a: lipiec 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle Ale Gliniarzy to Ty szanuj ????
0
@DLFCB Swoją drogą fajnie było to pokazane w serialu Narcos (Meksyk) jak wypływali na wyniki wyborów podając że partia która "ma wygrać" ma dużo większe poparcie niż w rzeczywistości i wtedy inni ludzie też stwierdzili że w takim razie zagłosują na nią
0
@draxidox Wszystko by się udało gdyby nie te wścipskie kamerki!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@wojopancer Aktualnie nie. Coś pisali że są plany w przyszłości, ale póki co nie ma.
Zawsze możesz grać MyClub i budować tam zespół, ale grać tylko turnieje offline
1
@esem91 A tam Ibiza, pewnie do Krakowa lecą
2
@Comentateiro Temat na artykuł na pierwszą stronę jak nic
0
@PabloVEB 2008 - 11.5%
2015 - 11.9%
Wzrost o całe 0.4%
Chyba, że GUS to też nieautentyczne dane :D
3
@MOLESTA To, że Ty nie nawidzisz mężczyzn to Twój problem i mnie do swoich chorych urojeń nie mieszaj
0
@IronSanHybrid I ten honor pisany z dużej litery :D
1
@Don Lucas Dzień dobry, kto ostatni?
0
@TR3YWAY A potem narzekanie, że nie umiemy sprzedawać jak chce się puszczać Ansu za 50mln
0
@19Riki20 A masz może porównanie w stosunku do Turcji? Bo rozważam te 2 opcje szczerze mówiąc
0
Był ktoś ostatnimi czasy na all inc. w Bułgarii?
Jakie opinie? Jak możecie coś polecić to bardzo chętnie
0
@martin43 Ahh, jak to dobrze że somsiadowi się nie powodzi :>
1
@Barcaa12 Skoro tak mówisz to na bank by tak było
0
@Bulbulator To jest ten słynny uśmiech bombelka?
1
@ShawnC Po jego uśmiechu byłbym w stanie w to uwierzyć XD
1
@ShawnC A to nie jest jakaś kawa po turecku czy coś? XD
0
@zodiak_10 Rick Ross'a mogli dać XD
0
@Pressinho Stawki za usługi da się wycenić, porównać, a kto stwierdzi że piłkarz X jest wart 10mln a nie 100?
W takim razie możnaby zaskarżyć transfer Enzo za 120mln, albo Mudryka.
0
@Striker Uff, dobrze że nie bezdomni :>
1
@BorzyKrzys Skoro Andrzej proponuje zmiany zaraz po podpisaniu, to może jednak celny :)
0
@wasacz Chłop dostaje za dużą swobodę w swoim własnym kanale, dobre
0
@Survier Myślę, że może to wynikać z konieczności otrzymania jakiś certyfikatów/atestów
0
@Kapiczek Może chociaż strzały z dystansu będą
1
@RivaldoVitorBorba Z ciekawości, daj znać jak się sprawa zakończyła jak będziesz pamiętać.
Pozdro :)
0
@RafiVeB Albo Arthur Melo xD
2
@Ojciec5tkidzieci Poszukaj "Family Frost"
1
@shahman Ta melodyjka z lodów jest podłożona?
Bo jeżeli nie to szacun za kreatywność XD