kubinho1032
Dołączył/a: lipiec 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@draxidox Przecież teraz jakby wyszedł i powiedział, że tego nie popiera to równie dobrze mogliby już nie startować xd
1
@Kidd Od kogo ma się uczyć jak nie od Alemanego. Według mnie spoko opcja.
0
@KlonaZepan A skąd wiesz że spalinowe? :D
0
@Emhyr RapNokaut Laporta-Perez. Tylko Perez zapomniał napisać punchy i oddał walkowera
0
@Emhyr A czy jak podnieśli kaucję na butelki do 50gr to cena nie wzrosła? :)
1
@Emhyr Ceny wzrosną o wysokość kaucji, więc jak oddasz butelki to będziesz na 0, a jak wyrzucisz to na minus. Gdzie ten zysk (finansowy)? :D
1
@MesQueUnClub96 Adaśko Sikalafą the best
0
@Kuba_1 Messi i uwaga... Coutinho XD
4
@Kuba_1 Do gry się pokazywał, cofał się do środka pola, co jeszcze miał zrobić?
Sam przedryblować 3-4 i sobie stworzyć sytuację jak Messi?
Akurat na jego pozycji i z jego stylem gry jak nie idzie drużynie to jest lekko w ...
0
@bartas97 Chodzi mi o to, że można zostawiać "lekko" rękę bo służy do podparcia, a nóż widelec akurat coś się zablokuje:)
Nie mówię że to był karny bo nie był według przepisów
0
@insp1re Ciekawe jest to że w jednym z poprzednich klasyków była taka sama sytuacja i też z Alabą (chyba). Przypadek?
Czy poprostu przy wslizgach można tak specjalnie układać rękę żeby w razie co piłka lecąc obok w nią trafiła i będzie, że służyła do podparcia?
10
@priest9999 Bo nie wywirował
0
@Jakchcesz @mekston @verdant Pewnie macie rację, bramka bardzo ważna, ale jakoś nie pasuje mi słowo "ulubiona" do bramki, która jest znana ze swojej wagi a nie urody :D. Pozdrowienia
4
@Jakchcesz Nie no, wybrać jako ulubionego gola Leo tego z Meksykiem to obraza XD
0
@Worny Nie uznali mu już 8 bramek? A to przepraszam, to już za dużo. 1:1, zaczynamy od środka, proszę bardzo, nie ociągać się.
0
@HRYNIU Jaki to serial? Też bym obejrzał. Z góry dzięki
0
@Pawelsky A za jaki trzeba?
9
@VamosRakieta Jeden z najważniejszych ludzi na świecie jest chroniony jak jeden z najważniejszych ludzi na świecie, fakt dziwne to jest
1
@pt9 Grubo to dopiero będzie jak model zostanie douczony danymi, które ludzie wpisywali przez ten ostatni czas "testów", kiedy serwery nie wyrabiały :)
0
@Kamiloza91 Do Żabki po małpke
0
@DonMatteo901 Co się kur** śmiejesz? Zaj**** Ci? XD
0
@-barca4ever- Zawodnicy co wygrali w swojej karierze wszystko i wygrywali ze wszystkimi, na bank
1
@kryhaa Jest git, bywały lepsze, ale nowy Kaz święto, wiadomo
0
@ptrx Brak De Gei to raczej żadna strata
2
@pluszek Kupi szrot za 2 koła i będzie jeszcze bardziej niebiezpieczny, albo wynajmie..
A samochodzik zostanie dla państwa:)
25
@draxidox Jedziesz sobie elegancko samochodem zgodnie z przepisami do 30 i wyprzedza Cię typ na hulajnodze.
Aż chce się mieć samochód :D
5
@kuz Komputerowo jeszcze prościej ustawić, chyba że by udostępnili kod aplikacji losującej
0
@mientusek1407 FC Prison potężne transfery robi widzę
1
@zmiter912576 Racja nie można powiedzieć że znowu wskoczymy na 1 plac, bo cały czas tam jesteśmy :)
0
@urbipl Owszem ciekawi, bo napisy można wstawić jakiekolwiek żeby tylko zgadzały się nazwiska i będzie poruszenie. Ale nie ciekawi na tyle żebym szukał tłumaczenia, a ktoś może zna ten język i jest w stanie tylko powiedzieć że tłumaczenie jest ok :)