kubson11
Dołączył/a: listopad 2011
Bielawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No niestety ale Lucho nie ma kogo nawet wpuścić. Wiele osób pisało, że przez bana dostaną szansę gry młodzi zawodnicy, ale chyba przy wyniku w plecy nie zostaną oni wpuszczeni na boisko, bo są jeszcze za słabi i zbyt mało doświadczenie. Niestety do stycznia ciężko w którymś meczu będzie wykorzystać wszystkie zmiany, noo chyba że będziemy wygrywali tak dosyć
0
Będzie z niego bardzo dobry piłkarz. Chłopak nie boi się dryblingu ani ryzykownego podania. Jest wszędzie tam gdzie go potrzeba ;) Dajmy mu jeszcze trochę a naprawdę będzie rządzić środkiem pola w Barcy
12
Zgaduję, że to przed sezonowe tournee tak podziałało. Dalekie wyjazdy w krótkim czasie i teraz same kontuzje. Tak samo było w sezonie 2013/14
0
Dzięki ! ;) No o Lee to chyba każdy kibic Barcy powinien znać bo chłopak naprawdę świetnie się zapowiada. Szkoda mi tych chłopaków, którzy przez chory wymysły niektórych działaczy ( przecież chcą ich chronić! ) mogą mieć skończoną karierę a mogli w przyszłości chociaż grać w średnich klubach piłkarskich a tak można powiedzieć, że niektórym zepsują nawet lekko życie.
0
Szkoda, że teraz Barca B wygląda dużo słabiej. Kilka lat temu grała w rezerwach naprawdę dobra młodzież, znało się wszystkich zawodników, bo o każdym była mowa. A teraz wygląda to gorzej bo nieliczna są tam naprawdę dobrzy, żeby wspierać pierwszą drużynę. Ciekawe kiedy znowu trafi się jakieś złote pokolenie ;) Wie ktoś może w której drużynie młodzieżowej jest teraz najwięcej perełek ?
0
Kurde niech w końcu ten Sandro dostanie swoją szansę, zawsze broniłem Munira ale czas chyba przestać :/
0
W końcu to muszę przyznać... Roberto gra dobry mecz po raz kolejny. Może ta prawa obrona naprawdę jest dla niego
0
Bez sensu jest gadanie że Roberto to zaskoczenie dzisiaj. Alves gra słabo a Roberto na prawej obronie dobrze sobie radzi
1
Co oni gadają że dzisiaj Barca ma słaba ławkę. W tym sezonie praktycznie do stycznia ławka będzie słaba ... Chyba że Messi będzie siedział
1
Tylko nie to ...
0
Niżej podałem już skład Barcy :D Pierwszy raz byłem pierwszy na stronie
6
1 Ter Stegen
3 Piqué
5 Sergio
6 Alves
8 Iniesta
9 Suárez
10 Messi
11 Neymar
14 Mascherano
20 Sergi Roberto
24 Mathieu
Tak wygląda skład na dziś
2
Brawo ! Co im przeszkadza w tym że chłopak gra w Barcelonie ? Nikt go tutaj na siłę przecież nie trzyma.
0
Adriano jak dzieciak :/
0
Ter Sztejgen ściągnięty za wywrotkę pieniędzy :D Ci komentatorzy są coraz śmieszniejsi
0
A chciałbym w sumie zobaczyć Sandro w pierwszym składzie. Kiedyś w końcu musi dostać swoją szansę a może akurat zagra dobry mecz
4
8
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xlf1/v/t1.0-9/11954817_1007252039315811_1720794707696240705_n.jpg?oh=65e707264fa3fe132243daf6b0e00a3b&oe=56781EEB taka mała ciekawostka na wyciszenie :D
11
De Gea w Madrycie !
Zaczęło się zgrupowanie reprezentacji Hiszpanii :)
0
Może ktoś streścić mniej więcej kto gra w Barcy najsłabiej a kto najlepiej ?
0
Ale o co Ci chodzi ? Przecież nie napisałem że Marco miałby grać od razu w pierwszym składzie i byłby najlepszy, ale ile pogra jeszcze Iniesta na porządnym poziomie ? A myślę że Marco grałby naprawdę dużo i byłby bardzoo solidnym zmiennikiem i w kolejnym sezonie mógłbym grywać spokojnie w pierwszym składzie, a jeszcze w kolejnych latach pierwszy skład z Iniestę, który grać wiecznie nie będzie
17
Ale po co on nam ? Przecież mamy młodego, solidnego, gotowego do gry Roberto. To on ma być zastępcą Xaviego i to on ma grac w Barcy ! No chyba że przesuną go gdzieś może na prawą obronę, albo lewą ... w sumie to nie ważne ale on musi być w zespole i koniec
0
Jakoś trzeba wierzyć :)
0
Komentarz usunięty
1
Wrócą silniejsi w rewanżu !
Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce !
Od zawsze na zawsze
Barca mes que un club
2
Dumni po zwycięstwie , wierni po porażce !!!
VeB
0
I tak są dalej tacy co będą mówili że Roberto się przełamie i musi dostać szansę na grę
0
Nie da się skończyć jak takie głupoty piszesz.
0
jeden naród, jedno bicie Manuel Neuer ponad życie :D
Chcieliśmy żeby Ter Stegen był jak Neuer to mamy ;)
0
Teraz to mi dogadałeś. I co z tego że jestem nastolatkiem ?? Ale widać że Twoja wiedza jest na poziomie Visca łebka.
Na tym kończę te wypociny, 3maj się