1

No niestety ale Lucho nie ma kogo nawet wpuścić. Wiele osób pisało, że przez bana dostaną szansę gry młodzi zawodnicy, ale chyba przy wyniku w plecy nie zostaną oni wpuszczeni na boisko, bo są jeszcze za słabi i zbyt mało doświadczenie. Niestety do stycznia ciężko w którymś meczu będzie wykorzystać wszystkie zmiany, noo chyba że będziemy wygrywali tak dosyć

0

Będzie z niego bardzo dobry piłkarz. Chłopak nie boi się dryblingu ani ryzykownego podania. Jest wszędzie tam gdzie go potrzeba ;) Dajmy mu jeszcze trochę a naprawdę będzie rządzić środkiem pola w Barcy

12

Zgaduję, że to przed sezonowe tournee tak podziałało. Dalekie wyjazdy w krótkim czasie i teraz same kontuzje. Tak samo było w sezonie 2013/14

0

Dzięki ! ;) No o Lee to chyba każdy kibic Barcy powinien znać bo chłopak naprawdę świetnie się zapowiada. Szkoda mi tych chłopaków, którzy przez chory wymysły niektórych działaczy ( przecież chcą ich chronić! ) mogą mieć skończoną karierę a mogli w przyszłości chociaż grać w średnich klubach piłkarskich a tak można powiedzieć, że niektórym zepsują nawet lekko życie.

0

Szkoda, że teraz Barca B wygląda dużo słabiej. Kilka lat temu grała w rezerwach naprawdę dobra młodzież, znało się wszystkich zawodników, bo o każdym była mowa. A teraz wygląda to gorzej bo nieliczna są tam naprawdę dobrzy, żeby wspierać pierwszą drużynę. Ciekawe kiedy znowu trafi się jakieś złote pokolenie ;) Wie ktoś może w której drużynie młodzieżowej jest teraz najwięcej perełek ?

0

Kurde niech w końcu ten Sandro dostanie swoją szansę, zawsze broniłem Munira ale czas chyba przestać :/

0

W końcu to muszę przyznać... Roberto gra dobry mecz po raz kolejny. Może ta prawa obrona naprawdę jest dla niego

0

Bez sensu jest gadanie że Roberto to zaskoczenie dzisiaj. Alves gra słabo a Roberto na prawej obronie dobrze sobie radzi

1

Co oni gadają że dzisiaj Barca ma słaba ławkę. W tym sezonie praktycznie do stycznia ławka będzie słaba ... Chyba że Messi będzie siedział

1

Tylko nie to ...

0

Niżej podałem już skład Barcy :D Pierwszy raz byłem pierwszy na stronie

6

1 Ter Stegen
3 Piqué
5 Sergio
6 Alves
8 Iniesta
9 Suárez
10 Messi
11 Neymar
14 Mascherano
20 Sergi Roberto
24 Mathieu
Tak wygląda skład na dziś

2

Brawo ! Co im przeszkadza w tym że chłopak gra w Barcelonie ? Nikt go tutaj na siłę przecież nie trzyma.

0

Adriano jak dzieciak :/

0

Ter Sztejgen ściągnięty za wywrotkę pieniędzy :D Ci komentatorzy są coraz śmieszniejsi

0

A chciałbym w sumie zobaczyć Sandro w pierwszym składzie. Kiedyś w końcu musi dostać swoją szansę a może akurat zagra dobry mecz

4

najlepsze zagrania Alena w ostatnim meczu z Valencią ;) Polecam

11

De Gea w Madrycie !






Zaczęło się zgrupowanie reprezentacji Hiszpanii :)

0

Może ktoś streścić mniej więcej kto gra w Barcy najsłabiej a kto najlepiej ?

0

Ale o co Ci chodzi ? Przecież nie napisałem że Marco miałby grać od razu w pierwszym składzie i byłby najlepszy, ale ile pogra jeszcze Iniesta na porządnym poziomie ? A myślę że Marco grałby naprawdę dużo i byłby bardzoo solidnym zmiennikiem i w kolejnym sezonie mógłbym grywać spokojnie w pierwszym składzie, a jeszcze w kolejnych latach pierwszy skład z Iniestę, który grać wiecznie nie będzie

17

Ale po co on nam ? Przecież mamy młodego, solidnego, gotowego do gry Roberto. To on ma być zastępcą Xaviego i to on ma grac w Barcy ! No chyba że przesuną go gdzieś może na prawą obronę, albo lewą ... w sumie to nie ważne ale on musi być w zespole i koniec

0

Jakoś trzeba wierzyć :)

0

Komentarz usunięty

1

Wrócą silniejsi w rewanżu !
Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce !
Od zawsze na zawsze
Barca mes que un club

2

Dumni po zwycięstwie , wierni po porażce !!!
VeB

0

I tak są dalej tacy co będą mówili że Roberto się przełamie i musi dostać szansę na grę

0

Nie da się skończyć jak takie głupoty piszesz.

0

jeden naród, jedno bicie Manuel Neuer ponad życie :D
Chcieliśmy żeby Ter Stegen był jak Neuer to mamy ;)

0

Teraz to mi dogadałeś. I co z tego że jestem nastolatkiem ?? Ale widać że Twoja wiedza jest na poziomie Visca łebka.
Na tym kończę te wypociny, 3maj się

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?