0

Brawo Bilbao ! Tylko żeby jutro wpadki nie było

0

Według mnie powinien zostać, puki nie narzeka na grzanie ławy niech siedzi i będzie zmiennikiem. Jak gra to oddaje serducho za klub i ma wielkie chęci chociaż

0

Jego to chyba zobaczymy za kilak sezonów dopiero ... Jakaś masakra po prostu. Nie chcę obrazić jego bo to nie jego wina ale to jest najgorszy transfer jak na razie w historii piłki nożnej

0

Kurwa Mathieu nie do tyłu !

0

Szkoda że nie mamy dobrych zmienników do przodu ;/ Tak Pique musi na ataku grać, a jakby był ktoś lepszy do ofensywy to zamiast Alvesa by wszedł od razu na atak

0

Trochę słabo to dzisiaj wygląda. Mało dobrych składnych akcji, każdy biegnie z piłką w okolice pola karnego albo bliżej i głupio podaje. Mało ruchu w ataku

0

To normalne akurat ;) Kto zawalił ?

0

Jak wpadło bo mnie dopiero włączyłem mecz

0

Po prostu Pep chyba mysli ze tiki taka jest dalej oryginalna i nikt jej jeszcze nie rozpracowal.

0

Napisałem że wpadka, jebło mi się. PRZEPRASZAM CiĘ bardzo

0

hahaha jprd XD Takiej wpadki jeszcze nie było

0

Veratti zawodnik meczu ! :D

0

Żeby u nas taki doping był podczas rewanżu z Chelsea i GD

0

Jak nigdy trochę mi szkoda PSG bo naprawdę dzisiaj dobrze wyglądają ;/

0

Cieszmy sie z tego co mamy ! Sam pewnie najgorzej nie masz, a sa ludzie ktorzy naprawde maja problemy ( choroby, brak kasy, brak rodziny itd. itp. )

0

co niektórzy piszą jakby Vermaelen miał już wrócić i od razu do gry. Ludzie spokojnie gościu nie grał naprawdę długo i jak w tym sezonie zacznie coś lepiej grywać to będzie dobrze !

8

Jutro na okładkach gazet pewnie " Messi przechodzi do City "

14

Nie wiem jak Wam, ale mi się marzy takie wspaniałe zwycięstwo nad Realem ;)

1

Zlatan i tak powie że ładniejsze strzela

0

ŁOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOo

0

Jejuu... Mamy wynik, no dobra wchodzą mniej ograni ale dlaczego Roberto a nie Rafinha !? Nie ukrywajmy że to na niego się więcej wstawia niż na asa Roberto

0

Jeszcze 3 i Messi dogoni CR7

2

Brawo Bartra znowu dobre przejęcie !

1

Pięknie ! Jak forma się utrzyma to City ma problem

0

Brawo dla Barty za pressing !

0

Jeszcze 4 do CR7 !!! :D

1

Klasyka, co mecz w sumie tak jest dlatego nie powinno Was to zdziwić

0

Kurde większość ( ja też ) zawsze narzeka że Pedro jest słaby, niepotrzebny itd. ale w sumie on na rezerwowego wystarczy. Po co nam ktoś super do ataku jeszcze ? Mamy nasze trio a Pedro zagra od czasu do czasu, wejdzie z ławki i jest dobrze ;)

0

Nie wypowiadaj się za innych .

0

Ogląda ktoś WKS - Cracovia?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?