kubson11
Dołączył/a: listopad 2011
Bielawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brawo Bilbao ! Tylko żeby jutro wpadki nie było
0
Według mnie powinien zostać, puki nie narzeka na grzanie ławy niech siedzi i będzie zmiennikiem. Jak gra to oddaje serducho za klub i ma wielkie chęci chociaż
0
Jego to chyba zobaczymy za kilak sezonów dopiero ... Jakaś masakra po prostu. Nie chcę obrazić jego bo to nie jego wina ale to jest najgorszy transfer jak na razie w historii piłki nożnej
0
Kurwa Mathieu nie do tyłu !
0
Szkoda że nie mamy dobrych zmienników do przodu ;/ Tak Pique musi na ataku grać, a jakby był ktoś lepszy do ofensywy to zamiast Alvesa by wszedł od razu na atak
0
Trochę słabo to dzisiaj wygląda. Mało dobrych składnych akcji, każdy biegnie z piłką w okolice pola karnego albo bliżej i głupio podaje. Mało ruchu w ataku
0
To normalne akurat ;) Kto zawalił ?
0
Jak wpadło bo mnie dopiero włączyłem mecz
0
Po prostu Pep chyba mysli ze tiki taka jest dalej oryginalna i nikt jej jeszcze nie rozpracowal.
0
Napisałem że wpadka, jebło mi się. PRZEPRASZAM CiĘ bardzo
0
hahaha jprd XD Takiej wpadki jeszcze nie było
0
Veratti zawodnik meczu ! :D
0
Żeby u nas taki doping był podczas rewanżu z Chelsea i GD
0
Jak nigdy trochę mi szkoda PSG bo naprawdę dzisiaj dobrze wyglądają ;/
0
Cieszmy sie z tego co mamy ! Sam pewnie najgorzej nie masz, a sa ludzie ktorzy naprawde maja problemy ( choroby, brak kasy, brak rodziny itd. itp. )
0
co niektórzy piszą jakby Vermaelen miał już wrócić i od razu do gry. Ludzie spokojnie gościu nie grał naprawdę długo i jak w tym sezonie zacznie coś lepiej grywać to będzie dobrze !
8
Jutro na okładkach gazet pewnie " Messi przechodzi do City "
14
Nie wiem jak Wam, ale mi się marzy takie wspaniałe zwycięstwo nad Realem ;)
1
Zlatan i tak powie że ładniejsze strzela
0
ŁOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOo
0
Jejuu... Mamy wynik, no dobra wchodzą mniej ograni ale dlaczego Roberto a nie Rafinha !? Nie ukrywajmy że to na niego się więcej wstawia niż na asa Roberto
0
Jeszcze 3 i Messi dogoni CR7
2
Brawo Bartra znowu dobre przejęcie !
1
Pięknie ! Jak forma się utrzyma to City ma problem
0
Brawo dla Barty za pressing !
0
Jeszcze 4 do CR7 !!! :D
1
Klasyka, co mecz w sumie tak jest dlatego nie powinno Was to zdziwić
0
Kurde większość ( ja też ) zawsze narzeka że Pedro jest słaby, niepotrzebny itd. ale w sumie on na rezerwowego wystarczy. Po co nam ktoś super do ataku jeszcze ? Mamy nasze trio a Pedro zagra od czasu do czasu, wejdzie z ławki i jest dobrze ;)
0
Nie wypowiadaj się za innych .
0
Ogląda ktoś WKS - Cracovia?