kubson11
Dołączył/a: listopad 2011
Bielawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A to dzięki za informację, nie widziałem ;)
2
No w sumie to dziwnie że akurat Messi,który od kilku meczów strzela i gra naprawdę dobrze został zbadany. A dlaczego nie zbadano w tym sezonie Ronaldo ? A no w sumie strzelac normalnie a nurkowac i dopiero strzelac to jest różnica
0
Zubi nie ośmieszaj się już na maksa. Swoją głupotę pokazałeś klasowymi transferami, wystarczy. Będziesz mógł pierdzielić głupoty jak się skończy twoje urzędowanie w Barcy
0
Tu też nie chodzi o niego ale o nasze transfery. Kto normalny kupuje zawodnika z kontuzją, który trochę czasu odpoczywa ?? Lepiej już tańszego i młodego zawodnika który akurat może się okazać strzałem w dziesiątkę
1
Jak wyjdziemy taką pomocą to możemy już kalkulować na jaką mocniejszą drużynę z pierwszego miejsca trafimy ...
0
Brawo dla komentatorów za słowa, To nie jest mecz Barca - Espanyol tylko Messi - Espanyol ;)
1
Dziękujmy Messiemu ! Jakby nie jego geniusz to moglibyśmy zapomniec o wszystkim !
0
Niestety ale w tym sezonie wyglądamy po prostu na zwykłą drużynę. Niestety to nie jest to co kiedyś. Nawet sezon temu ...
0
Teraz wydaje mi się że lepszy jest Cesc który gra baaardzo dobrze przez pierwszą rundę niż Ivan który nie gra wgl dobrze
0
Roberto ?!??!?!? !Nie rozśmieszaj mnie, gościu który od początku swojej gry w pierwszej drużynie nic nie gra ma byc zastępcą Xaviego. Niestety ale nie zawsze w szkółce znajdziemy zastępców naszych obecnych gwiazd.
0
I tak właśnie zawsze powinno być. Jak piłkarz gra dobrze w Barcy B to dopiero może dostać szansę w pierwszej drużynie. A nie jak w przypadku Munira który praktycznie z Juveneli został przerzucony do pierwszej drużyny bo w rezerwach mało grywał. Fakt niech trenuje z pierwszą, jak ma ktoś talent ale nie trzeba go od razu wpychać
0
No wiem o co chodzi ale jak patrzę na tytuł to naprawdę jest lekka przesada ;)
0
Troche mi to smieszy, teraz o kazdym pilkarzu jak raz na pol roku strzeli dwie bramki w tygodniu bedzie tak pisane ?? Cieszy mnie ze strzela ale tez nie robmy sensacji ze skrzydlowy strzela gole ...
0
Trochę źle mnie zrozumiałeś :) Musi się po prostu wczuć w mecz. Nie jest łatwo po 3 miesiącach bez gry nagle po 2 tygodniach zacząć grac i strzelać wszystko
0
Ludzie ogar ! Suarez jak się wczuje w rytm meczowym to będzie jeszcze z niego ogromny pożytek. Jak na razie brakuje tej skuteczności, ale daję jeszcze z miesiąc i Luis będzie w formie jak za czasów w LFC. I przestańcie pisać o Lewandowskim, bo to jest śmieszne. Na początku wszyscy się cieszyli z Luisa a teraz nagle 2/3 narzeka. Jak wejdzie w swoją formę to jeszcze będziecie się cieszyć z jego bramek dla Barcy !
Od zawsze na zawsze BARCA !
0
szkoda troche ze nie ma Ter Stegena
0
Bravo - Alba, Pique, Mathieu, Alves - Busi, Masche, Xavi - N M S
oto sklad
0
Bravo - Alba, Pique, Mathieu, Alves - Busi, Masche, Xavi - N M S
1
Taaa ... Iniesta wejdzie
0
Zapowiada sie ciekawy mecz :) Busi i Masche w jednym skladzie
1
Fajnie by bylo jakby na stronie zostaly wprowadzone aktualne sklady druzyn mlodziezowych, a raz na jakis czas wrzucano tabele ligowe
2
Chciałbym bardzo aby Martin został w zespole ale wcale nie dziwię mu się że chce odejśc. Każdy młody piłkarz chce dostac szansę a on jej nie dostał. Co do Ter Stegena to wydaje mi się że w końcu zasłużył na to aby dostac swoją szansę w lidze
0
Niestety, jak chcemy kogoś porządnego to najpierw musimy wydać porządne pieniądze i to nie na byle kogo tak jak to w niektórych przypadkach bywa
3
No to czas chyba że Ter - Stegen w końcu dostał szansę w lidze. Chłopak po prostu zasłużył !
0
Dziwne że Vermaelen się nie rozbił
0
Lepiej nich nie mowi ze moze grac gdzie mu kaza bo Zubi nagle zrobi z niego pomocnika
1
W sumie Wojtek Szczęsny też wykorzystał kontuzje dwóch innych bramkarzy w Arsenalu i nagle wystrzelił talentem
0
ty myslisz co piszesz ??
0
Jak przeczytałem w tytule o naszej tajnej broni na następny sezon to od razu mi się twarz uśmiechnęła, a jak przeczytałem ostatnie zdanie to już wgl. Co to jest za transfer !? Nie można mieć nic do Thomasa bo to nie jego wina że jest jak szklanka. Ale czy Zubi nie może zrobić raz porządnego transferu. Czekaliśmy na zakup porządnego stopera ze 3 lata a tutaj przychodzi gościu który może cały sezon nie zagrać. Co jak co ale wojnę o gorszy transfer z Perezem to on w tym sezonie wygrał
4
Jezeli talent Rafinhi by teraz eksplodowal bylbym mega zadowolony z ruchow zarzadu w kierunku jego rozwoju, najpierw Barca B jak tam osiagnal duzy poziom do wypozyczenie do sredniaka z BBVA w ktorym gra i sie ogrywa a teraz wystrzal talentu u nas. Tak powinni robic z naszymi talentami a nie na sile wpychac niektorych do pierwszej druzyny