1

Ja Wam powiem że chciałbym zobaczyć u nas Coutinho ;)

0

Po pierwsze ludzie zmięcie ten kolor ! Po drugie co wam wszystkim z tym Piszczkiem ?? Już był wolał żeby Alves został, musimy sprowadzić kogoś młodszego.

0

Formacja 3 liga :D Grubszy klub, jakiś " ala " biznesmen ich wziął i lecą przez kilka lat już awansy, a teraz w 3 lidze walczą

0

To może niech zacznie słuchać :)

1

Dlatego życiem się trzeba cieszyć cały czas a nie martwić, bo nie wiadomo kiedy się skończy ;/ Pokój Ich duszą

1

Większość śmiała się z Mathieu po jego przyjściu a teraz każdy go kocha

3

" sedzia wygral eufcalonie mecz... a kto twierdzi inaczej ten putka i tyle... zoltymi spowodowal ze real nie mogl grac presingiem bo inaczej konczylibysmi w 7-8... no i jeszcze ta bramka Bale... czyli nic nowego u "typowego sędziego hiszpańskiego "
No i wszystko wiadomo ludzie noo :D rm.pl

10

" jakby tak sprzedać ronaldo za 70mln, bale za 50mln to można by kupić kogoś solidnego w ataku np. agüero czy lewego "
" Wywalić balea, ronaldo i ancelottego, bo to parodia co dziś robili. Liga przegrana i lm też bo nas pyknie atleticko na pewno...
Jutro bede miał siare w szkole, dzieki wam... " ( tutaj gościu ma w nicku 2002 to wiadomo ile lat )
Polecam poczytać, bo naprawdę jest się z czego pośmiać :D

0

JAZDA ! Coś pięknego ten hymn, mozaika
VEB VEB VEB

0

Jazda ! BARCA BARCA BARCA

0

Coraz bliżej meczu i to oczekiwanie coraz większe

0

Ludzie dlaczego się tak denerwujecie o to że oni mają " droższy " skład od naszego ?? :O Cena z jakiegoś transfermarkt jest śmieszna a wy się denerwujecie ;) Nasz drużyna i tak jest bezcenna !
VeB

0

Najważniejsze aby któryś z tych meczy się powtórzył !

1

Messi jest bezcenny i tym wygrywamy cenowo na Realem.

0

Szanuj innych to Ciebie też będą szanowali proste

0

Jeszcze jakby wygrał MŚ to byłoby pięknie ! LEGENDA

0

Co niektórzy widzę że z Roberto robią jakąś gwiazdę. Nie bronię tych co go obrażają bo to przesada obrażać graczy swojego klubu, ale nie róbmy z niego jakiegoś piłkarza na poziomie podstawowego składu Barcy

0

Costa zwykły cham i cwaniak !

0

Brawo ! Dawać dalej jeszcze jedną

0

Szkoda, szkoda. Rusek kase sypie i chyba szczęście w komplecie

0

A koledzy się pytają dlaczego nie lubię Chelsea ;/

0

Nie wierzę, dla mnie po prostu mają więcej szczęścia niż dobrej gry. Znowu PSG atakuje Chelsea strzela. nie chciałbym na nich trafić bo szczęścia mają tyle że masakra

0

Szkoda mi będzie PSG jak odpadną, u siebie w sumie lepsi a w Londynie również naprawdę dobrze grają.

0

Powiem Wam przyglądając się zdjęciu że Douglas nie czuje się chyba tutaj dobrze

0

Alves klasycznie swój styl

1

A w Realu coraz gorsza atmosfera ;) Jest dobrze Panowie !

1

Brawo Schalke ! Szkoda pierwszego meczu

0

Jak wygra MŚ to piłkarz kompletny i spełniony w sumie ! Mistrz ...... Znaczy MESSI

0

Mistrzu nie każdy jest za Barcą

2

Ehh a jeszcze pamiętam jak kolega co za Realem jest mówił w jakiej to CR7 nie jest formie i w 2015 też będzie najlepszy i zgranie złotą piłkę. Uwielbiam teraz się z niego nabijać.
Visca el Barca ! ! !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?