kubson11
Dołączył/a: listopad 2011
Bielawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ja Wam powiem że chciałbym zobaczyć u nas Coutinho ;)
0
Po pierwsze ludzie zmięcie ten kolor ! Po drugie co wam wszystkim z tym Piszczkiem ?? Już był wolał żeby Alves został, musimy sprowadzić kogoś młodszego.
0
Formacja 3 liga :D Grubszy klub, jakiś " ala " biznesmen ich wziął i lecą przez kilka lat już awansy, a teraz w 3 lidze walczą
0
To może niech zacznie słuchać :)
1
Dlatego życiem się trzeba cieszyć cały czas a nie martwić, bo nie wiadomo kiedy się skończy ;/ Pokój Ich duszą
1
Większość śmiała się z Mathieu po jego przyjściu a teraz każdy go kocha
3
" sedzia wygral eufcalonie mecz... a kto twierdzi inaczej ten putka i tyle... zoltymi spowodowal ze real nie mogl grac presingiem bo inaczej konczylibysmi w 7-8... no i jeszcze ta bramka Bale... czyli nic nowego u "typowego sędziego hiszpańskiego "
No i wszystko wiadomo ludzie noo :D rm.pl
10
" jakby tak sprzedać ronaldo za 70mln, bale za 50mln to można by kupić kogoś solidnego w ataku np. agüero czy lewego "
" Wywalić balea, ronaldo i ancelottego, bo to parodia co dziś robili. Liga przegrana i lm też bo nas pyknie atleticko na pewno...
Jutro bede miał siare w szkole, dzieki wam... " ( tutaj gościu ma w nicku 2002 to wiadomo ile lat )
Polecam poczytać, bo naprawdę jest się z czego pośmiać :D
0
JAZDA ! Coś pięknego ten hymn, mozaika
VEB VEB VEB
0
Jazda ! BARCA BARCA BARCA
0
Coraz bliżej meczu i to oczekiwanie coraz większe
0
Ludzie dlaczego się tak denerwujecie o to że oni mają " droższy " skład od naszego ?? :O Cena z jakiegoś transfermarkt jest śmieszna a wy się denerwujecie ;) Nasz drużyna i tak jest bezcenna !
VeB
0
Najważniejsze aby któryś z tych meczy się powtórzył !
1
Messi jest bezcenny i tym wygrywamy cenowo na Realem.
0
Szanuj innych to Ciebie też będą szanowali proste
0
Jeszcze jakby wygrał MŚ to byłoby pięknie ! LEGENDA
0
Co niektórzy widzę że z Roberto robią jakąś gwiazdę. Nie bronię tych co go obrażają bo to przesada obrażać graczy swojego klubu, ale nie róbmy z niego jakiegoś piłkarza na poziomie podstawowego składu Barcy
0
Costa zwykły cham i cwaniak !
0
Brawo ! Dawać dalej jeszcze jedną
0
Szkoda, szkoda. Rusek kase sypie i chyba szczęście w komplecie
0
A koledzy się pytają dlaczego nie lubię Chelsea ;/
0
Nie wierzę, dla mnie po prostu mają więcej szczęścia niż dobrej gry. Znowu PSG atakuje Chelsea strzela. nie chciałbym na nich trafić bo szczęścia mają tyle że masakra
0
Szkoda mi będzie PSG jak odpadną, u siebie w sumie lepsi a w Londynie również naprawdę dobrze grają.
0
Powiem Wam przyglądając się zdjęciu że Douglas nie czuje się chyba tutaj dobrze
0
Alves klasycznie swój styl
1
A w Realu coraz gorsza atmosfera ;) Jest dobrze Panowie !
1
Brawo Schalke ! Szkoda pierwszego meczu
0
Jak wygra MŚ to piłkarz kompletny i spełniony w sumie ! Mistrz ...... Znaczy MESSI
0
Mistrzu nie każdy jest za Barcą
2
Ehh a jeszcze pamiętam jak kolega co za Realem jest mówił w jakiej to CR7 nie jest formie i w 2015 też będzie najlepszy i zgranie złotą piłkę. Uwielbiam teraz się z niego nabijać.
Visca el Barca ! ! !