0

No to jutro chłopy powtórka z wyniku ! :)

0

No nie wcale nie ma. Tam każdy mądrze pisze o rywalach

0

Hmmmm, zobaczmy na cały sezon. Na początku Isco jakoś spektakularnie nie grał. Gorszy mecz zdarza się każdemu.

0

Hahaha Dobre !

0

No to po meczu ;/ Teraz tylko tak do 5

0

No to Real poprzeczki pójdzie jedna kontra Deportivo i gol !

0

Jak widać po początku Deportivo może stworzyć zagrożenie ;) Strzelą pierwsi zamurują się i o remis mogą powalczyć

0

Tak ciekawe jaki dobry zawodnik przejdzie do drużyny aktualnie walczącej o utrzymanie i minimum przez rok nie zagra w LM i LE

0

No niestety mi też jest bardzo przykro ;))))))

0

Troche slaby artykul. Wedlug autora mistrzostwo rozstrzygnie sie 8 marca podczas GD a tak naprawde my jak i Real mozemy stracic jeszcze kilka punktow do tego meczu ...

2

Messi mistrz ! Ten rok zaczął wspaniale, niech utrzyma w miarę formę do 2016 i wygra złota piłkę. Bo to nasz Bóg Messi jest przecież najlepszy !

0

Brawo Atleti

0

No to teraz kolejne derby tylko, że Madrytu ;) Trzeba liczyć na potknięcie osłabionego Realu.

0

I co jeszcze ?!? Moze zamiast nazwisk na koszulkach beda arabskie znaczki ?

0

Nie tylko Ty ;) A na kogo z tej pary postawilbys w finale?

0

Noo racja ;)

0

0

Ale co maja do tego te slabsze druzyny ?/ Tutaj chodzi o to ze na MS wygrywamy z mocniejszymi druzynami a na ME nie :)

0

Moze dlatego, ze na ME sa po fazie grupowej kolejne grupy a na MS po grupie jeden mecz decyfuje o awansie

0

Co tu kurwa jest za sędziowanie !!?!?

0

Niech ktoś napisze jak mniej więcej wpadła bramka ! Ew. na pw :)

0

Katar to tylko nazwa, jeszcze troche to nie bedzie reprezentacji tylko dwa rodzaje klubow

0

Moze i bylismy slabsi ale sedziowie swoje zrobili, zobacz powtorki i oceny troche bardziej doswiadczonych w tym fachu :)
Jebac frajera co obce barwy wybiera !

0

Byłem, widziałem. Jak czytałem komentarze pod postem z wypowiedzą CR7 to co drugie dziecko pisało że Messiego by w ogóle nie zawiesili, albo że to nie jego wina bo go prowokowali ...
Pozdrawiam bo widać że kumaty kibic Realu

0

Na dobranoc polecam rm.pl i komentarze Hala Dzieci dotyczace tej akcji z CR7 ;)
Naprawde mozna sie posmiac

0

Niestety ale Suarez dzisiaj ( nie tylko ) gra piach

2

Niby dobrze dawac im szanse ale ...
Spojrzny ilu zawodnikow ( z cantery ) od czasu Guardioli zadebiutowalo a ile dalej gra w pierwszym zespole. Tak samo ilu z nich przez to kilka lat zostalo gwiazdami ??
Pamietajmy ze tutaj jest naprawde bardzo duzo dobrych zawodnikow ale tylko nieliczni beda grali w pierwszym zespole jako gwiazdy a z polowy nic nie bedzie.
Gdzie sa teraz tacy pilkarze jak Mino, Nolito, Gai Assulin itd. ??

0

Brawo za mecz panowie ! Teraz żebyście utrzymali taką dobrą grę !

0

Wielkie trio ! 10 11 9

0

Neymar mistrz !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?