kubson11
Dołączył/a: listopad 2011
Bielawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No to jutro chłopy powtórka z wyniku ! :)
0
No nie wcale nie ma. Tam każdy mądrze pisze o rywalach
0
Hmmmm, zobaczmy na cały sezon. Na początku Isco jakoś spektakularnie nie grał. Gorszy mecz zdarza się każdemu.
0
Hahaha Dobre !
0
No to po meczu ;/ Teraz tylko tak do 5
0
No to Real poprzeczki pójdzie jedna kontra Deportivo i gol !
0
Jak widać po początku Deportivo może stworzyć zagrożenie ;) Strzelą pierwsi zamurują się i o remis mogą powalczyć
0
Tak ciekawe jaki dobry zawodnik przejdzie do drużyny aktualnie walczącej o utrzymanie i minimum przez rok nie zagra w LM i LE
0
No niestety mi też jest bardzo przykro ;))))))
0
Troche slaby artykul. Wedlug autora mistrzostwo rozstrzygnie sie 8 marca podczas GD a tak naprawde my jak i Real mozemy stracic jeszcze kilka punktow do tego meczu ...
2
Messi mistrz ! Ten rok zaczął wspaniale, niech utrzyma w miarę formę do 2016 i wygra złota piłkę. Bo to nasz Bóg Messi jest przecież najlepszy !
0
Brawo Atleti
0
No to teraz kolejne derby tylko, że Madrytu ;) Trzeba liczyć na potknięcie osłabionego Realu.
0
I co jeszcze ?!? Moze zamiast nazwisk na koszulkach beda arabskie znaczki ?
0
Nie tylko Ty ;) A na kogo z tej pary postawilbys w finale?
0
Noo racja ;)
0
0
Ale co maja do tego te slabsze druzyny ?/ Tutaj chodzi o to ze na MS wygrywamy z mocniejszymi druzynami a na ME nie :)
0
Moze dlatego, ze na ME sa po fazie grupowej kolejne grupy a na MS po grupie jeden mecz decyfuje o awansie
0
Co tu kurwa jest za sędziowanie !!?!?
0
Niech ktoś napisze jak mniej więcej wpadła bramka ! Ew. na pw :)
0
Katar to tylko nazwa, jeszcze troche to nie bedzie reprezentacji tylko dwa rodzaje klubow
0
Moze i bylismy slabsi ale sedziowie swoje zrobili, zobacz powtorki i oceny troche bardziej doswiadczonych w tym fachu :)
Jebac frajera co obce barwy wybiera !
0
Byłem, widziałem. Jak czytałem komentarze pod postem z wypowiedzą CR7 to co drugie dziecko pisało że Messiego by w ogóle nie zawiesili, albo że to nie jego wina bo go prowokowali ...
Pozdrawiam bo widać że kumaty kibic Realu
0
Na dobranoc polecam rm.pl i komentarze Hala Dzieci dotyczace tej akcji z CR7 ;)
Naprawde mozna sie posmiac
0
Niestety ale Suarez dzisiaj ( nie tylko ) gra piach
2
Niby dobrze dawac im szanse ale ...
Spojrzny ilu zawodnikow ( z cantery ) od czasu Guardioli zadebiutowalo a ile dalej gra w pierwszym zespole. Tak samo ilu z nich przez to kilka lat zostalo gwiazdami ??
Pamietajmy ze tutaj jest naprawde bardzo duzo dobrych zawodnikow ale tylko nieliczni beda grali w pierwszym zespole jako gwiazdy a z polowy nic nie bedzie.
Gdzie sa teraz tacy pilkarze jak Mino, Nolito, Gai Assulin itd. ??
0
Brawo za mecz panowie ! Teraz żebyście utrzymali taką dobrą grę !
0
Wielkie trio ! 10 11 9
0
Neymar mistrz !