kubson11
Dołączył/a: listopad 2011
Bielawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Taka mała ciekawostka ... Gwiazdor Odegaard ma jechać we wtorek podpisać kontrakt z Realem, a u nich już produkują jego koszulki.
Ciekawe czy to prawda
0
Jak ten rok się pięknie zaczyna !
1
Trzymaj się VV i powodzenia w nowym klubie ! ! !
2
A ja obserwuję profil Barcy, a jakoś oferty dalej nie dostałem ;/
0
Niee przecież LE go oszczędza w mało ważny meczu ...
0
W końcu się doigrał ! Fakt nie będziemy mogli robić transferów ale i tak nowy dyrektor będzie leeeepszy od naszego BYŁEGO dyrektora Zubiego !
0
W koncu ! Ludzie otwierajcie szampany i na dwor petardy strzelac !
3
Komedia jednym słowem !
0
Neymar hahahaha
0
Teraz to się naprawdę zawiodłem Luis
0
LE lubi zaskakiwać ale nie pozytywnie. Tam się szykowali na nasze trio a pojawił się Pedro i Munir zamiast Messiego i Neymara
2
Przecież Busi jest tam tylko pachołkiem ! Nic nie robi w defensywie ani ofensywie !
0
Busi masakra sezonu ! Pique powinien być na ŚO a Masche na defensywnym
0
Jak na razie to wygląda dramatycznie ;/ Środek pola nic poza podaniami nie robi, powinni coś trochę do przodu zerwać. Luis na razie nie najlepiej ale chociaż zapieprza a Munira jeszcze nie zauważyłem
0
Messi i Ney mogą zacząć się szykować do wejścia
1
Oczekiwać tyle na mecz a tutaj ... Zamiast cieszyć się z tego że Barca gra to dzisiaj znowu będzie więcej nerwów, wyzwisk niż radości
0
Roberto już sobie pograł. Jeżeli żaden z pomocników nie będzie miał kontuzji to Sergi będzie oglądać mecze tylko z trybun
0
I tak pewnie odejdzie.
0
Ale ja nic nie pisałem że Visca Łepki tego nie robię, wręcz przeciwnie, ponieważ wiem że są nawet niektórzy lepsi od Hala Dzieci
0
No a na City nie ciąży pewnie żadna presja i 1/8 ich satysfakcjonuje. Tam to dopiero jest teraz pewnie presja na wygraną. W LM jeszcze nic praktycznie nie osiągnęli odkąd mają petro szmal
0
Szkoda mi tego Montoy, chłopak się pewnie stara, w tamtym sezonie źle mu nie szło a tutaj w jego ukochanym klubie nie dostanie nawet szansy w PK, tylko gra jakiś śmieszny Douglas
7
Taaa ... A Hala Dzieci i tak dalej będą pisać że to jest Uefalona i że każdy jest przeciwko Realowi i to wszystko jest ustawione na korzyśc Barcy
0
Ale tutaj chodzi geniuszu że jak Barca nie wygrywa z Getafe to Real ma mistrza a kto miał rok temu ???
0
Rafinha moze niech wejdzie to cos w koncu rozrusza ta gre
0
To by była dobra opcja. A do pierwszej zawsze można wziąć na ławkę Alena, Adame czy Sandro.
0
Wcale mu się nie dziwię. Chłopak chce grac i się rozwijać a jest w takim wieku w którym powinien regularnie albo przynajmniej często. Niestety dla nas to jest strata, no ale niestety jak dostał raz szansę i cały czas jest pomijany to tak jest.
Zobaczymy co wymyślą przy kontuzji Alvesa i jeszcze jakiegoś ŚO ! BRAWO ZARZĄD !
0
Ciekawie bedzie jak trafimy na City bo jak na razie wygrywaja z Roma co daje im 2 msc, a takie PSG na Porto, wtedy mozna by bylo powiedziec ze lepiej bylo zremisowac :)
No ale to sa niby nie zbyt duze szanse na to
0
Na razie wyglada to slabo ... Zero pomyslu na gre
0
kto jak nie Leoooooo
0
Moze LE postawi jednak na 4-3-3 z Bartra na prawej i Mathieu na lewej a Masche i Pique na srodku