kubson11
Dołączył/a: listopad 2011
Bielawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To ty chyba nie ten mecz oglądałeś ! ! !
0
DROGA REDAKCJO !!! To Sanchez strzelił drugą bramkę a nie Messi :D VeB
0
Przypuszczam że albo JdS albo Roberto ;/
0
Messi 8 strzałów, Neymar - 3 :D
0
Liczę że Bartra zagra chociaż 30 min ;) Fajne że jest Song i Montoya w pierwszym :D
0
To ty chyba KOLEGO oglądasz mecze Espanyola BARCELONA !!!
0
To je Madryt, tego nie nauczysz !!!
0
zapraszamy !!! -----> http://europilkanozna.blogspot.com/
0
ZAPRASZam ----> http://europilkanozna.blogspot.com/
0
Ale zajebiście by było ! To mój ulubiony bramkarz. I to tego szybko by się oswoił z drużyną bo połowę zna ;)
0
Zapraszam serdecznie ------> http://europilkanozna.blogspot.com/
0
Zapraszam wszystkich ----__--> http://europilkanozna.blogspot.com/
0
Zapraszam ------> http://europilkanozna.blogspot.com/
0
Połowa po nim jeździ a jak by musielibyście bronic to kupaaaaaaa by była. Niestety nikt nie jest idealny. Messiemu tez zdarzają się błędy i trzeba się z tym pogodzić. Chociaż nie ukrywam wolał bym Ter Stegena na bramkę.
0
Dla tych co nie wiedza!!! MECZU W GDAŃSKU NIE BĘDZIE!!!
0
VISCA EL B♥RC♥!!!! ! !!! !! ! ! ♥♥♥
0
Noo. Zimny prysznic na pewno się przyda!
0
Barca - PSG - Ajax - Anderlecht :D A dla Realu taka:
Real - AC Milan - Borussia - Napoli
0
Dobrze nie dobrze ale chyba lepiej aby się młodzi ogrywali ;/
0
Właśnie też mnie to ciekawi jak prawie wszystkich! Dlaczego na ławce siedzi Oier, Montoya, Bartra, Thiago aa i nawet Deulofeu?!!? Oni się powinni rozgrywać. A nie ten wpuszcza super najlepszego Dawida Vije , Adriadno, Xaviego, o Pinto to już nie wspomnę!!! i jeszcze Pique powinien odpocząć!
0
No to mamy dwa mistrzostwa! VeB
0
De Gea niee! Lepszy był był J.Hart
0
Abidal niech jeszcze ze 2 mecze zagra bo i tak po sezonie go pożegnamy.