0

To ty chyba nie ten mecz oglądałeś ! ! !

0

DROGA REDAKCJO !!! To Sanchez strzelił drugą bramkę a nie Messi :D VeB

0

Przypuszczam że albo JdS albo Roberto ;/

0

Messi 8 strzałów, Neymar - 3 :D

0

Liczę że Bartra zagra chociaż 30 min ;) Fajne że jest Song i Montoya w pierwszym :D

0

To ty chyba KOLEGO oglądasz mecze Espanyola BARCELONA !!!

0

To je Madryt, tego nie nauczysz !!!

0

zapraszamy !!! -----> http://europilkanozna.blogspot.com/

0

0

Ale zajebiście by było ! To mój ulubiony bramkarz. I to tego szybko by się oswoił z drużyną bo połowę zna ;)

0

Zapraszam serdecznie ------> http://europilkanozna.blogspot.com/

0

Zapraszam wszystkich ----__--> http://europilkanozna.blogspot.com/

0

0

Połowa po nim jeździ a jak by musielibyście bronic to kupaaaaaaa by była. Niestety nikt nie jest idealny. Messiemu tez zdarzają się błędy i trzeba się z tym pogodzić. Chociaż nie ukrywam wolał bym Ter Stegena na bramkę.

0

Dla tych co nie wiedza!!! MECZU W GDAŃSKU NIE BĘDZIE!!!

0

VISCA EL B♥RC♥!!!! ! !!! !! ! ! ♥♥♥

0

Noo. Zimny prysznic na pewno się przyda!

0

Barca - PSG - Ajax - Anderlecht :D A dla Realu taka:
Real - AC Milan - Borussia - Napoli

0

Dobrze nie dobrze ale chyba lepiej aby się młodzi ogrywali ;/

0

Właśnie też mnie to ciekawi jak prawie wszystkich! Dlaczego na ławce siedzi Oier, Montoya, Bartra, Thiago aa i nawet Deulofeu?!!? Oni się powinni rozgrywać. A nie ten wpuszcza super najlepszego Dawida Vije , Adriadno, Xaviego, o Pinto to już nie wspomnę!!! i jeszcze Pique powinien odpocząć!

0

No to mamy dwa mistrzostwa! VeB

0

De Gea niee! Lepszy był był J.Hart

0

Abidal niech jeszcze ze 2 mecze zagra bo i tak po sezonie go pożegnamy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?