0

Hmmm sądzę że my powinniśmy skupic się na przedłużeniu kontraktu z Bartrą i Montoyą. Ale VV fajne by było jakby został i Pinto bo jakby nie było jest potrzebny tej drużynie, ponieważ zawodnicy go lubią i podnosi morale

0

Według mnie wszystkie są ważne, ale najważniejsze było rewanżowe zwycięstwo z Milanem, bo drużyna pokazała charakter i ducha walki ;)

0

Wspaniały gest ;) Więcej powinno być takich piłkarzy

0

Według mnie Alves i Alba najlepsi ;) Bartra jak na razie w tym sezonie najlepszy ale jednak tamten sezon należał do Alvesa i Alby jeżeli chodzi o obrońców

0

Myślą że mają pieniądze to kupią sobie wszystkich ;/ Tych $zejków to ja bym najchętniej wgl z piłki nożnej powyrzucał !

0

Nawzajem ! Dobrych wyników dla Katalończyków życzę ;)

0

I bardzo dobrze by się stało. Na tą chwilę według mnie najlepszy nasz środkowy obrońca ;)

0

Noo czekamy na Ciebie Marc ! ;)

0

Nooo ;) Śmiac mi się do tej chwili chce z tych Realowców co się nabijali przy wyniku 0:2 dla Getafe :D

0

No już myślałem że Tello nie zagra. Jest git tyko wydaje mi się że jeszcze Oier powinien dostać szansę ;)

0

Jak Tello nie zagra to nie oglądam meczu ! Później się dziwią i rozmyślają dlaczego młodzież chce poodchodzić !!! ;/

0

Hmmmm, żeby później nie było że Neymar ma kontuzję ;/ Taki mecz to idealna szansa dla Dongou ! Tym bardziej że tu już rewanż

0

Hmmm. Ciekawy pojedynek. Drużyna, która inwestuje większości w młodych wychowanków kontra drużyna szejków myślących że pieniądze zawsze wygrywają ;/ Jedyne co mi przychodzi na myśl to ich zjechać i pokazać, że pieniądze nie grają !
VeB na zawsze

0

CZyli w finale pokonamy Real ?? Optymizm musi być ! ;)

0

Jejuuuu ;/ Myślę, że Oier również powinien zagrać !

0

Jejuu ;/ Tylko żeby Tello nie odszedł

0

CZy tylko ja zauważyłem, że z tego co piszą to same szejki się nim interesują ??? Nie znoszę tych ludzi po prostu ! A jak my chcieliśmy Thiago Silvę to arab zagroził, że zapłaci odstępne za Messiego, a jakoś nie mogłem sobie wyobrazić jego miny jak Messi odmówił by im .

0

Ja chciałbym zobaczyć Drogbę na ataku. Jak dla Nas do w sam raz tak mi się wydaje ;) Plus potrafi grac głową, zastawić się i uderzenie też ma niezłe ;) A może ktoś młodszy do ataku ale nie taki Dongou ( bez obrazy, lubię go ) tylko ktoś kto już trochę gra i bardziej ogarnia. Myślę między innymi o zakupie Nelsona Oliveiry. Chłopak nie najgorszy, aktualnie na wypożyczeniu we Francji jest.

0

Wszystko fanie tylko wolałbym Cesca w pomocy za Busquetsa a na atak Tello ;)

0

Tello na atak, a Cesc do pomocy zamiast Busquetsa ;)

0

W końcu się doczekałem Marca ;) Jeszcze Montoya do tego i gitara :D

0

Ehhhhh, jak zwykle ten sam nudny skład ;c Nie zdziwię się jak znowu stracimy trzy punkty ;/

0

Pewno, że powinien dać mu zagrać, tym bardziej jak ma dylemat ;) Tak jak piszą, ten mecz jest praktycznie nieważny bo awans z grupy i tak mamy zapewniony.

0

Oier mógłby zagrać za Pinto. Na pewno przydałby mu się taki mecz ;) Heemmm, następny który powinien zagrać to Tello. Ten chłopak potrzebuje gry ! Sądzę jeszcze że Adama mógłby spróbować w pierwszym albo Dongou. Taki skład na dzisiaj według mnie :
Oier - Montoya, Bartra, Puyol, Alba - Sergi Roberto, Song ( ale w swoich butach :D ), JdS - Tello, Pedro, Adam/ Dongou

0

No i teraz mamy tego efekt. Przyda mu się trochę odpoczynku ;)

0

Ehhh ;/ Dlatego brakuje nam napastnika rezerwowego, takiego który zgodził by się na siedzenia na ławce i wchodzenie kiedy go potrzebujemy. Martino na pewno da sobie radę bez Leo ale jeżeli Cesc przejdzie na atak to z typowych środkowych na ławce zostanie nam tylko Roberto i JdS. Wiadomo że mogą sobie nie poradzić jakby mieli zagrać coś ważniejszego od początku. Jednak przydałby się ktoś chociażby za Thiago

0

Zamiast minusów napiszcie mi dlaczego on miały być pierwszej 5 ??

0

RACJA ! Mam takie samo zdanie w temacie Lewego ! :D W Borussi całą robotę robili Goetze i Reus a Lewy dostawiał nogę. A w reprezentacji jak ktoś mu nie dogra na pustą to nie strzeli ;/ AAAaa sorki 2 " przecudne " gole strzelił z San Marino D:

0

NO WŁAŚNIE !!! Za co Lewy ma dostac złotą piłkę ??!?!
Bundesliga - przegrana
LM - finał ( przegrany )
Puchar Niemiec - przegrany
Król strzelców w LM - Ażż 2 miejsce
Król strzelców w Bundeslidze - NIE !
Awans z reprezentacją na MŚ - NIE !!!
Co on takiego zrobił ?!?! Dlaczego wy sądzicie że on ma szanse na najlepszą 5 ?!?! No fajnie że strzelił te 4 gole Realowi ale bez przesady !!!

0

no kurw#@ czy kiedyś Cesc wejdzie do podstawowej 11 za tego Xaviego !??!!? Lubię Xaviego ale jednak Cesc powinien już grac w podstawowym !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?