kubson11
Dołączył/a: listopad 2011
Bielawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Naprawdę jest z czego się cieszyć. Ten sezon znowu pokazuje od początku że mamy najlepszą młodzież na świecie
1
Panie Douglas to nie Brazylia, chcesz czy nie ale Barca to klub w którym liczą się 3 punkty w każdym meczu ;)
0
Ciągle się zastanawiam jak bardzo słabo musi zagrać Pedro żeby w końcu usiadł na ławce
0
Marc - Montoya, Pique, Bartra, Alba - Mascherano, Rakitic, Iniesta - Neymar, Sandro, Messi. Tak jak przed ostatnim meczem piszę że według mnie lepszym wyborem będzie Sandro niż Pedro, który no jak wiadomo jest jaki jest. I ciągle moim marzeniem jest żeby Masche zaczął grac jako DP.
14
Chłopaki nie chcą się już kompromitować i wolą przegrać z pierwszą drużyną a nie z rezerwami
2
Wczoraj już przed meczem pisałem że powinniśmy dać szansę Sandro od pierwszych minut a Pedro posadzić na ławce. A co do zmiany Neymara to sądzę że była to słuszna decyzja. Lepiej go oszczędzić jak coś jest lekko nie tak nie później ma pauzować długoo
0
lepszy chyba jest nie skuteczny Munir niż ten Pedro :/ albo tak jak pisałem w artykule o składzie Sandro ;)
0
Lepiej chyba czasami mniej tracić i mniej strzelać niż dużo tracić i dużo strzelać. Mimo że każdy by wolał dużo goli strzelonych i mało straconych
1
Bravo - Montoya, Pique, Mathieu, Alba - Mascherano, Iniesta, Rakitic - Messi, Sandro, Neymar, jak dla mnie powinien być taki skład.
0
Klauza w przypadku takiej perełki powinna być o wiele większa. Później odejdzie za marne grosze
0
Nowy wygląd autokaru
Nowa lepsza gra ;D
Poczekamy zobaczymy
0
On chyba mówi o Mathieu i Vermaelenie
0
zapowiada się bardzo fajny weekend ;) dwa ciekawe meczyki to oglądnięcia
1
jezeli by przyszedl to bylby naprawde mocnym wzmocnieniem
2
Niektórzy z Was piszą tak jakby Busi sam wziął sobie ten numerek. Tak chciał sam Carles i nic z tym nie zrobicie
2
To może najwyższa pora nim zostać ??
Nie no żartuję ;) Kto będzie lepszy to będzie grał w podstawowym
1
Myślę że Gerard może czasami wejść z ławki i naprawdę pomóc drużynie
1
No może i kary dla piłkarzy pierwszego zespołu są baaaardzo małe, ale zawsze coś na te cele charytatywne pójdzie.
Mes que un club...
... Barca
1
Wydaje się to naprawdę ciekawym ustawieniem ;) W trudnych meczach naprawdę to może być dobre
3
Chłopaki co walczą ;)
14
No to zaczynamy wyczekiwanie pierwszego meczu. Godzina idealna do meczu Barcy ;) Chipsy, cola i oglądamy !
4
Może być dobra opcją ale wcale nie musi. W każdym razie jak już będzie grał to byleby nie wrzucał głupich piłek na Messiego jeżeli będzie na ataku, bo jak Suarez będzie na ataku to prędzej wygra główkę po wrzutce niż Messi
23
Fajnie byłoby jakby Marc osiągnął kiedyś w Barcy taki poziom jak Oliver Kahn
6
W tym meczu o Puchar Gampera powinien sobie jeszcze odpuścić. Bo jak nie wyleczy dobrze jednej kontuzji to później będą dochodziły kolejne
4
W końcu powiedział coś mądrego ;) A on pewno myśli że teraz każdy będzie pisał że jest dobry itd. itp.
4
Ehhh ;/ Jestem fanem Brazylii ale teraz wydaje mi się że nadchodzą dla nich baaardzo złe czasy ;/
3
Co jak co, ale nawet wchodząc z ławki grając słabo Xavi zawsze zrobi różnicę. Do naszej gry zawsze wprowadza trochę spokoju ;) A jego prostopadłe podanie czasami może rozwalić całą obronę przeciwnika
1
Może i Simeone były idealnym trenerem dla Argentyny ale jakoś mi się nie wydaje aby odszedł teraz z Athletico
13
bo na nagraniach przewaznie jest poczatek treningu, rozgrzewka
2
Szczerze to zamiast Nieto wolałbym Deulofeu zobaczyć w podstawowym składzie