0

ale tu chodzi o gre w danym roku kalendarzowym a Iker nie mial go najlepszego

0

czesto zaluje ze nie moglem ogladac takich pilkarzy jak Pele, Maradona, Mueller czy wielu innych wielkich pilkarzy, ale po chwili mi zawsze wpada do glowy ze powinienem sie cieszyc ze moge ogladac taka legende jak Leo Messi

0

To są jakieś jaja. Wolałbym żeby kupili zamiast niego jakiegoś młodszego obrońce może i nawet słabszego ale on byłby chociaż do dyspozycji trenera częściej niż nasza Szklanka

0

hahaha to juz przechodzi ludzkie pojecie ... jeden z najgorszych transferow w histori pilki chyba

0

A my miejmy nadzieję że zagrasz jak najmniej. Sergi nic nie wnosi do naszej gry. Gra na poziomie drużyny ze środka tabeli PD

0

Ehhh, Alves odejdzie a my na prawej zostaniemy z Douglasem i ewentualnie Adriano. To będzie już dramat, Douglas zero sukcesów, zero ogrania w Europie, jest po prostu zwykłym średniakiem
No ale My kibice nic z tym nie możemy zrobić ...

0

Każdy by wolał chyba tego Pana z Sevilli, ale myślę że Pan z Fiorentiny i tak będzie o niebo lepszy od naszego Zubiego

0

Też mi się to marzy

0

Na pewno będzie on lepszy niż Bartomeu

0

Wszystko fajnie, ale z naszym zakazem to trzeba wszystko dobrze przemyśleć

0

Powodzenia VV !!!

0

i nie mamy praktycznie obrony

0

I kogo my mamy w takim momencie wprowadzic ?!!? Zero mocnych rezerwowych ! Jakby Neymar i Suarez grali w pierwszym to na ławce nie mamy kompletnie nikogo do odrabiania wyniku !

0

Pieprze to wszystko ! Idę ManU oglądac

0

Nic u nas nie funkcjonuje

0

Pedro, Busi, Pomoc DRAMAT !

0

Zaczynamy spadac na ogórki i średniaków

0

I jak my kibice mamy w nich wierzyć ? Jeszcze jakbyśmy przegrywali po dobrzej grze a to jest masakra.

0

Ooo a Busi obok sędziego pierwszy stoi

1

Real z takimi " ogórkami " po 4/5 : 0 jedzie a my się męczymy i przegrywamy

0

I napiszę to co podczas ostatnich meczy... Dramat, dramat, dramat. Nic nam się nie układa. Wgl nie gramy.

0

To już się robi naprawdę nudne ...

1

przeciez to jest jakis dramat, z meczu na mecz coraz gorzej

0

Ja za mecz już podziękuję. Bez sensu oglądać mecz z dalej słabo grajacym Busim na DP a Masche dalej SO. I ciekawe dlaczego Montoya nie jest na lawce chociaz tylko ten Douglas. Cos czuje ze dzisiaj znowu mamy szanse na przegrana.

0

za niektorych trzeba juz szukac nastepcow, ale nie takich sredniakow tylko czas najwyzszy wymienic tych ktorzy juz nic nie daja zespolowi na nowych porzadnych zawodnikow. Takich z wielkiego zdarzenie, klasy swiatowej

1

Teraz spójrzmy na naszą kadrę. Barca jest jednym z najlepszych klubów świata a nasza kadra to już lekka przesada. Kilku porządnych piłkarzy którzy cały czas są na wysokim poziomie a reszta to po prostu średniaki, lepsze i słabsze. Od takiego Douglasa nie ma co oczekiwać cudów. Musimy kupić 2-3 piłkarzy klasy światowej, a z tymi niektórymi średniakami zrobić porządek

0

A i jeszcze spójrzmy nawet na ten Real. Każdy pisze, gada że za dużo wydaja na zawodnikow a teraz chociaz cos maja. Niby nie maja mocnych rezerwowych i kazdy to tutaj pisze ze jedna kontuza i po nich ale u nas na razie nie jest lepiej

0

Cały czas zastanawiają mnie tegoroczne transfery. Co jak co ale Barca to jeden z najlepszych klubów świata a transfery robimy na poziomie drużyny dla której sukcesem jest 1/4 LM czy 3-5 miejsce w lidze. Skąd wgl pomysł zakupu Douglasa to nikt chyba nie wie, gość ma jakieś 24 lata zero doświadczenia, ogrania w Europie i brak sukcesów. Czyli kupiliśmy ZWYKŁEGO zawodnika. O naszym wiecznym kontuzjowanym nie ma co pisać, jest on może i dobry ale nie jest to zawodnik który ma wypełnić lukę w naszej obronie, Mathieu trochę lepszy ale bez przesady czyli dwaj trochę lepsi zawodnicy ale nie róbmy z nich sensacji. Rakitic ma duży potencjał, ale go u nas jeszcze nie wykorzystuje. I Suarez który musi wrócić do swojej dyspozycji. I to są " wzmocnienia " do pierwszej jedenastki niby. A gdzie rezerwowi ?? My zamiast stawać się lepszym klubem to idziemy w stronę drużyny dla której 1/4 LM będzie sukcesem. Po prostu trzeba to zmienić ! Kupić kilku porządnych zawodników a naszych kilku " wielkich " piłkarzy sprzedać.

1

Niestety ale w tym sezonie wyglądamy na dobrą drużynę ale nie na taką która ma wojować w LM o coś poważniejszego. W końcu trzeba zrobić jakieś porządne transfery ! Miała byc rewolucja i skończyło się na tym, że sprzedaliśmy Fabregasa i nasz pomoc to dramat. Odszedł jeden z najlepszych skrzydłowych świata a my mamy na ławce Pedro i Munira za to. Kupić w końcu kogoś na PO, Masche dać na DP i wpuścić Bartre. Do tego jakiś pomocnik by się przydał bo jak chcemy coś ugrać to jak na razie nie ma szans. Weźmy pod uwagę nawet te mecze wygrane ze średniakami. Meczymy się z nimi cały mecz, a taki Real średniaki z naszej ligi odprawia z kwitkiem, 3 bramkowym zapasem. A my kopiemy się po czole cały mecz tiki - taką

0

Jak tak dalej będzie to w każdym meczu 1 punkt będzie się liczyć. Praktycznie w większości meczów w tym sezonie gramy to samo. Pałujemy się z jakimiś średniakami, na początku mieliśmy jeszcze szczęście i wygrywaliśmy teraz zaczyna chyba go powoli brakowac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?