4

Aż mi się łezka zakręciła jak nasz trio cieszyło się razem !

0

U nie nie ma zmian bo nie mamy ławki !

0

Nie no pomoc to jest dramat dzisiaj u nas !

0

Aktualnie jest 79 minuta spotkania

0

Barta zamiast Ivana albo Iniesty i Masche na defensywnego żeby trochę pewniej w obronie było

0

Rafinha powinien wejść zamiast Ivana albo Iniesty !

0

Pierwsza połowa dużooo lepsza od drugiej w wykonaniu Barcy

0

Szkoda że pomoc znowu za bardzo nic nie gra

0

Co za kapitan z Iniesty ?!?!? Wielki piłkarz ale powinien zapieprzać do sędziego a nie ! Inni gadają za niego

0

Hahaha przecież to jest śmieszne !

0

W Końcu Suarez !!!!

0

Kapitan w takim momencie powinien stać tam pierwszy !

0

Atletico to jest drużyna, 20 min 11 w obronie a teraz cały czas atakują

0

Ale i tak sędziowie są po naszej stronie

0

Polecam premium na futbolhd, ja każdy mecz normalnie oglądam, fajna jakość

0

Fart jak nic, ale szczęście sprzyja lepszym !

0

Niee, jednym zwyciestwem mi i mysle ze wiekszosci ryja nie zamknie.

2

dramat, Masche na defensywnym powinien byc a nie Busi ktory nic nie gra, zamiast Ivana lepszy jest juz chyba Rafinha.
A o naszej lawce nie ma co pisac nawet ... kazdy pisal ze zrobili rewolucje a jest jeszcze gorzej

0

Junior Malanda zmarł dzisiaj w wypadku samochodowym ;c Co się dzieje na tym świece, tak młody chłopak i niezły grajek z niego się zapowiadał

0

Tak samo Suarez jest niezastąpiony w LFC. Bez niego grają słabiejj

0

Z taką drużyną ? Nic poza tym Lusi nie gra.

0

Ale o co Ci teraz chodzi ?? Nie bój się dam radę, mecz oglądam praktycznie zawsze ... A komentarze czytam w przerwie, mogę się nimi podzielić z innymi ? A Ty wielki kibic a masz zero szacunku do innego klubu. Co to jest " sreal " ? Ty lepiej oglądaj mecz do końca bo tylko PK pokazują w TVP to masz okazję oglądnąć kilka meczy w sezonie

0

2015.01.08, godz. 22:54, Cristiano Ronaldo 77
" Komentarzy w TVP są po prostu...zaj**iści.
Messi strzela gola na 3-0 spalony ale oni mówią, że jest gol....
Fakt Elche gra jak drużyna amatorska "
Źródło realmadryt.pl

0

Jak na razie wygląda to słabo. Ivan i Roberto nic nie grają. Roberto co ma piłkę od razu ją oddaje tam gdzie najbezpieczniej. Ivan trochę lepiej ale tylko trochę. Ma duże umiejętności i powinien wziąć chociaż trochę ciężar gry na siebie. Luis opłucz gola i asysty nic specjalnego z niezbyt dobrym zawodnikiem nie pokazał. Jakby Neymar i Leo siedzieli znowu nic by nie było. Praktycznie tylko oni biorą grę na siebie, dryblingi, podania, budowanie akcji to wszystko ich zadanie

3

Wgl nie ma ruchu w ataku. Wszyscy stoją powolutku się przesuwają i oczekują co zrobi Neymar albo Messi a jak dostaną piłkę to wycofanie ale bez sensu zagranie do kogoś, zero pomysłu na grę

0

Dla mnie dobrze jak Masche gra ale lepiej byłoby jakby grał na defensywnym

0

Andres może gra słabo w tym sezonie ale chociaż coś próbuje, jakiś drybling, podanie do przodu, a Ivan nic po prostu NIC, bo Roberto to nawet nie można oceniać

0

Roberto dramat, nic do przodu wszystko cofa na alibi ... Niestety ale w tym sezonie tylko Messi i Neymar grają. Dzisiaj praktycznie tylko ich widać

1

Masche powinien grac jako defensywny w waznych meczach a nie w PK. Lepiej jakby dzisiaj od pierwszej byl Samper a z Athletico Masche, bo Busi to oslabienie zespolu

3

A gdzie jest Rafinha ?!?! W lidze nie gra, w PK nie gra to jak on ma się rozwinąć. A może z niego być naprawdę dobry zawodnik na klasę światową

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?