kubson11
Dołączył/a: listopad 2011
Bielawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Aż mi się łezka zakręciła jak nasz trio cieszyło się razem !
0
U nie nie ma zmian bo nie mamy ławki !
0
Nie no pomoc to jest dramat dzisiaj u nas !
0
Aktualnie jest 79 minuta spotkania
0
Barta zamiast Ivana albo Iniesty i Masche na defensywnego żeby trochę pewniej w obronie było
0
Rafinha powinien wejść zamiast Ivana albo Iniesty !
0
Pierwsza połowa dużooo lepsza od drugiej w wykonaniu Barcy
0
Szkoda że pomoc znowu za bardzo nic nie gra
0
Co za kapitan z Iniesty ?!?!? Wielki piłkarz ale powinien zapieprzać do sędziego a nie ! Inni gadają za niego
0
Hahaha przecież to jest śmieszne !
0
W Końcu Suarez !!!!
0
Kapitan w takim momencie powinien stać tam pierwszy !
0
Atletico to jest drużyna, 20 min 11 w obronie a teraz cały czas atakują
0
Ale i tak sędziowie są po naszej stronie
0
Polecam premium na futbolhd, ja każdy mecz normalnie oglądam, fajna jakość
0
Fart jak nic, ale szczęście sprzyja lepszym !
0
Niee, jednym zwyciestwem mi i mysle ze wiekszosci ryja nie zamknie.
2
dramat, Masche na defensywnym powinien byc a nie Busi ktory nic nie gra, zamiast Ivana lepszy jest juz chyba Rafinha.
A o naszej lawce nie ma co pisac nawet ... kazdy pisal ze zrobili rewolucje a jest jeszcze gorzej
0
Junior Malanda zmarł dzisiaj w wypadku samochodowym ;c Co się dzieje na tym świece, tak młody chłopak i niezły grajek z niego się zapowiadał
0
Tak samo Suarez jest niezastąpiony w LFC. Bez niego grają słabiejj
0
Z taką drużyną ? Nic poza tym Lusi nie gra.
0
Ale o co Ci teraz chodzi ?? Nie bój się dam radę, mecz oglądam praktycznie zawsze ... A komentarze czytam w przerwie, mogę się nimi podzielić z innymi ? A Ty wielki kibic a masz zero szacunku do innego klubu. Co to jest " sreal " ? Ty lepiej oglądaj mecz do końca bo tylko PK pokazują w TVP to masz okazję oglądnąć kilka meczy w sezonie
0
2015.01.08, godz. 22:54, Cristiano Ronaldo 77
" Komentarzy w TVP są po prostu...zaj**iści.
Messi strzela gola na 3-0 spalony ale oni mówią, że jest gol....
Fakt Elche gra jak drużyna amatorska "
Źródło realmadryt.pl
0
Jak na razie wygląda to słabo. Ivan i Roberto nic nie grają. Roberto co ma piłkę od razu ją oddaje tam gdzie najbezpieczniej. Ivan trochę lepiej ale tylko trochę. Ma duże umiejętności i powinien wziąć chociaż trochę ciężar gry na siebie. Luis opłucz gola i asysty nic specjalnego z niezbyt dobrym zawodnikiem nie pokazał. Jakby Neymar i Leo siedzieli znowu nic by nie było. Praktycznie tylko oni biorą grę na siebie, dryblingi, podania, budowanie akcji to wszystko ich zadanie
3
Wgl nie ma ruchu w ataku. Wszyscy stoją powolutku się przesuwają i oczekują co zrobi Neymar albo Messi a jak dostaną piłkę to wycofanie ale bez sensu zagranie do kogoś, zero pomysłu na grę
0
Dla mnie dobrze jak Masche gra ale lepiej byłoby jakby grał na defensywnym
0
Andres może gra słabo w tym sezonie ale chociaż coś próbuje, jakiś drybling, podanie do przodu, a Ivan nic po prostu NIC, bo Roberto to nawet nie można oceniać
0
Roberto dramat, nic do przodu wszystko cofa na alibi ... Niestety ale w tym sezonie tylko Messi i Neymar grają. Dzisiaj praktycznie tylko ich widać
1
Masche powinien grac jako defensywny w waznych meczach a nie w PK. Lepiej jakby dzisiaj od pierwszej byl Samper a z Athletico Masche, bo Busi to oslabienie zespolu
3
A gdzie jest Rafinha ?!?! W lidze nie gra, w PK nie gra to jak on ma się rozwinąć. A może z niego być naprawdę dobry zawodnik na klasę światową