149

Cristiano pewnie nie przejmuje się że stracili już wszystkie szanse na mistrzostwo ale cieszy się że król strzelców będzie jego :D

5

Co jak co ale Pedro powinien zostać. Nie narzeka na siedzenie na ławce, a jak zagra to zawsze zostawi całe swoje serce na boisku.

0

Mistrzostwo Hiszpanii 2014/2015 nasze !

2

Napiszę to po raz pierwszy ... Zubi dobra robota

0

Cóż za precyzja ! Perfecto !!! VeB

0

To jeszcze u nich 4 pykniemy i jesteśmy kwita ! :D

0

No to jazda ! Tylko zwycięstwo ! VeB VeB VeB, co za mozaika, jeszcze hymn Barcy ! Łezka w oku. Panowie liczymy na Was

1

No to jazda ! Tylko zwycięstwo ! VeB VeB VeB, co za mozaika, jeszcze hymn Barcy ! Łezka w oku

0

czyli Messi gol, później asysta, później Suarez gol i Messi asysta, Neymar gol Suarez asysta później Xavi gol a Neymar asysta a teraz Xavi asystujący

0

Dobra po meczu ;))

0

Ale te dwie drużyny walczą między sobą o Ligę Mistrzów także muszą zdobywać punkty

2

Denis Suarez asysta jak na razie po 47 minutach ;) Tylko czekać aż chłopak wróci

0

Trzeba pamiętać że on naprawdę nie grał dużo czasu, dlatego pewnie na 90 minut będzie trzeba poczekać. Najlepiej jakby w pewnych meczach zaczął grywać po 15-25 minut i będzie dobrze ;)

0

Jakby Suarez grał od początku to może jakimś królem strzelców w LM by był ;)

1

Dobrze by było teraz trafić na Real. Kluczowi piłkarze mają kontuzję, a jeszcze nie są w swojej najlepszej formie.

0

Araby mogą wydawać ile chcą ale i tak z nami nie wygrają ! Barca, Barca, Baaaarcaaa ! VeB

0

Może kogoś tutaj zaciekawią ich komentarze ;) Nie podoba się to zjedź niżej od razu

0

Na tym rm.pl coraz gorzej. Dla niektórych tam Bayern nam wciśnie 10 w dwumeczu i wszyscy w Barcelonie srają po gaciach żeby nie trafić na Bayern ...

0

" Chciałbym zobaczyć w półfinale Barcelonę z Bayernem. :)
Ciekawe jak Visca Łebki będą śpiewać, jak pogrąży ich kataloński Guru na ławce trenerskiej razem z Thiago Alcantarą. :) "
Taa ... rm.pl i wszystko jasne

0

W końcu wraca stary dobry Iniesta ! !

0

I tak z Realem gra jeszcze Sevilla i Valencia

4

Wchodzi Illarramendi szanse na remis zwiększają się ;)

0

Wchodzi wzmocnienie Realu :D

0

Hahahaha

0

W końcu ten Suarez z LFC !

0

Gol,gol,golgolgolgolgolgolgolgol !!!

0

Mogę tylko płakać że nie mogłem oglądać go dłużej niż kilka lat. Ci co oglądają go od początków kariery to po prostu szczęściarze, a Ci co nigdy nie widzieli go w trakcie meczu mogą jedynie płakać.
Wszystkiego najlepszego Kapitanie !

0

Ciężko powiedzieć że pewniejszy. Jakby grał tylko w LM to też nie wiadomo czy byłby taki pewny. Nie sugeruję bo może i by tak było ale jednak Mats nie jest w takim samym rytmie meczowym.

0

Nie przesadzajcie z tym Vermaelenem, chłop nie grał tyle czasu i nagle co niektórzy go wrzucają na 90 na jakiś mecz. Spokojnie, to nie jest tak ooo że dostał zielone światło i już leci na maksa 90. A co do Munira to pamiętajcie że i tak odpadnie 4 zawodników, bo na mecz może zostać tylko 18, a połowa cieszy się że Munir dostał powołanie na mecz. Zgadywać można że odpadną Masip, Douglas, Roberto i właśnie Munir

0

A tak z czystej ciekawości ile mają nasi pomocnicy łączenie goli do tej pory ?? ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?