kubson11
Dołączył/a: listopad 2011
Bielawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
149
Cristiano pewnie nie przejmuje się że stracili już wszystkie szanse na mistrzostwo ale cieszy się że król strzelców będzie jego :D
5
Co jak co ale Pedro powinien zostać. Nie narzeka na siedzenie na ławce, a jak zagra to zawsze zostawi całe swoje serce na boisku.
0
Mistrzostwo Hiszpanii 2014/2015 nasze !
2
Napiszę to po raz pierwszy ... Zubi dobra robota
0
Cóż za precyzja ! Perfecto !!! VeB
0
To jeszcze u nich 4 pykniemy i jesteśmy kwita ! :D
0
No to jazda ! Tylko zwycięstwo ! VeB VeB VeB, co za mozaika, jeszcze hymn Barcy ! Łezka w oku. Panowie liczymy na Was
1
No to jazda ! Tylko zwycięstwo ! VeB VeB VeB, co za mozaika, jeszcze hymn Barcy ! Łezka w oku
0
czyli Messi gol, później asysta, później Suarez gol i Messi asysta, Neymar gol Suarez asysta później Xavi gol a Neymar asysta a teraz Xavi asystujący
0
Dobra po meczu ;))
0
Ale te dwie drużyny walczą między sobą o Ligę Mistrzów także muszą zdobywać punkty
2
Denis Suarez asysta jak na razie po 47 minutach ;) Tylko czekać aż chłopak wróci
0
Trzeba pamiętać że on naprawdę nie grał dużo czasu, dlatego pewnie na 90 minut będzie trzeba poczekać. Najlepiej jakby w pewnych meczach zaczął grywać po 15-25 minut i będzie dobrze ;)
0
Jakby Suarez grał od początku to może jakimś królem strzelców w LM by był ;)
1
Dobrze by było teraz trafić na Real. Kluczowi piłkarze mają kontuzję, a jeszcze nie są w swojej najlepszej formie.
0
Araby mogą wydawać ile chcą ale i tak z nami nie wygrają ! Barca, Barca, Baaaarcaaa ! VeB
0
Może kogoś tutaj zaciekawią ich komentarze ;) Nie podoba się to zjedź niżej od razu
0
Na tym rm.pl coraz gorzej. Dla niektórych tam Bayern nam wciśnie 10 w dwumeczu i wszyscy w Barcelonie srają po gaciach żeby nie trafić na Bayern ...
0
" Chciałbym zobaczyć w półfinale Barcelonę z Bayernem. :)
Ciekawe jak Visca Łebki będą śpiewać, jak pogrąży ich kataloński Guru na ławce trenerskiej razem z Thiago Alcantarą. :) "
Taa ... rm.pl i wszystko jasne
0
W końcu wraca stary dobry Iniesta ! !
0
I tak z Realem gra jeszcze Sevilla i Valencia
4
Wchodzi Illarramendi szanse na remis zwiększają się ;)
0
Wchodzi wzmocnienie Realu :D
0
Hahahaha
0
W końcu ten Suarez z LFC !
0
Gol,gol,golgolgolgolgolgolgolgol !!!
0
Mogę tylko płakać że nie mogłem oglądać go dłużej niż kilka lat. Ci co oglądają go od początków kariery to po prostu szczęściarze, a Ci co nigdy nie widzieli go w trakcie meczu mogą jedynie płakać.
Wszystkiego najlepszego Kapitanie !
0
Ciężko powiedzieć że pewniejszy. Jakby grał tylko w LM to też nie wiadomo czy byłby taki pewny. Nie sugeruję bo może i by tak było ale jednak Mats nie jest w takim samym rytmie meczowym.
0
Nie przesadzajcie z tym Vermaelenem, chłop nie grał tyle czasu i nagle co niektórzy go wrzucają na 90 na jakiś mecz. Spokojnie, to nie jest tak ooo że dostał zielone światło i już leci na maksa 90. A co do Munira to pamiętajcie że i tak odpadnie 4 zawodników, bo na mecz może zostać tylko 18, a połowa cieszy się że Munir dostał powołanie na mecz. Zgadywać można że odpadną Masip, Douglas, Roberto i właśnie Munir
0
A tak z czystej ciekawości ile mają nasi pomocnicy łączenie goli do tej pory ?? ;)