kubson11
Dołączył/a: listopad 2011
Bielawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak na razie to zasługujemy na 4-3 miejsce. Słaba gra, słabe transfery, słabi zmiennicy i nasz trener wgl nie wyciąga wniosków. To było do przewidzenia już na początku sezonu. Kto ma u nas wejść i pomóc odrabiać wynik ?!?! Pedro ? Roberto ? Munir !? W tym klubie potrzebujemy porządnych zmian ! Prędzej czy później by się tak stało. Spójrzmy na Real. Może i też się potknął ale przeważnie słabe, przeciętne drużyny rozwalają różnicą 3/4 bramek. A my z każdym się pałujemy przez większość meczu
1
Tak właśnie LE wyciąga wnioski. W następnym meczu zapewne znowu zobaczymy Busiego, Masche na ŚO i super Alvesa na boisku.
0
Ludzie nie dziwcie się też trochę że Sandro gra dojrzalej od Munira. W tamtym sezonie ogrywał się w Barcy B, to wiadomo że może pokazywać coś więcej od Munira. A że Munir był strzelcem MLM i grał tam dobrze to każdy teraz myśli że nagle przejdzie z Juveneli do pierwszej drużyny i będzie grał tak samo jak tam
0
Chłopak chce strzelać jak najwięcej goli i pokazywać trenerowi że potrafi to wiadomo że na ten czas Munir woli strzelić coś niż podać. Niestety nie strzela, ale jak chłopka rok temu grał jeszcze w Juveneli a tam to jednak było troszeczkę łatwiejsze. Według mnie i tak za szybko został przesunięty do pierwszej drużyny i powinien więcej w rezerwach grywać. Ale jest jak jest. I najlepszym strzelcem MLM nie zostaje byle kto. A ty okazał byś trochę szacunku do Ronaldo i tyle. A ty pokazujesz tym stwierdzeniem Penaldo, Arabus jakim jesteś kibice ... ŻADNYM ! Niestety ale od Munira jak na razie nie można oczekiwać cudów. Poczekamy zobaczymy
0
D. Suarez nasz zawodnik ! Widać że coś gra w tej Sevilli. Zobaczymy co będzie z nim po powrocie z wypożyczenia
3
Jak sarkazm to udany :D a jak nie to zacznij się leczyć ;)
0
Kilka lat temu największa perełka na świecie. Teraz ława w średniaku z PL. I teraz pomyślcie co może być z Munirem, Sandro itd. Na razie się z nich cieszmy i trzymajmy mocno kciuki żeby było z nimi duuużo lepiej niż z Bojanem
0
No tak, ale u nas ci młodsi raczej bardziej by powalczyli niż starsi, wypaleni trochę
0
osobiście wolałbym ten drugi warian, czy młodych. może i mniej doświadczeni ale zostawiliby więcej serca na boisku. i w wyniku niewiadomo jakiej różnicy by nie było.
0
Sprzdawać i podziękować Arsenalowi za taką cenę. A tak brać jakby co Adame jak będzie potrzeba a na następny sezon Gerard wróci z wypożyczenia
0
Ten wczorajszy mecz pokazał że trzeba zacząć zapieprzać ! Walczyć o każdą piłkę, oddać serce, każdy za każdego. Ale po co ?! Lepiej być gwiazdą mediów, mieć najwięcej do powiedzenia poza boiskiem a na boisku gówno ! Aż tak źle by nie było. Dobra zrozumiałym przegrali 3;1 byli słabsi, gorzej przygotowani taktycznie, ale chociaż WSZYSCY ZAPIEPRZALI ! Walczyli ! A u nas niestety wczoraj było inaczej
0
on podniesie poziom a zaraz Pedro go zanizy
1
Drugi mecz z mocną drużyna i po raz kolejny przegrywamy. Niestety ale mamy kilka problemów :1. Gra w obronie. Nasz obrona wygląda dramatycznie. Alves, który nie ogarnia, Pique który jest bez formy i nic nie zapowiada jego powrotu do tego co prezentował kiedyś, Bartra ambitny, waleczny ale LE woli Pique i niskiego Mascherano na środku. Mathieu jak gra na środku to nie jest aż tak źle. I do tego Alba który biega i walczy. A i jeszcze nasz super Thomas o którym zapomniałem ponieważ o nim jest tylko głośni jak nie może wjechać na parking2. Brak klasowych zmienników. Przegrywamy mecz a na boisku pojawiają się zawodnicy, przez których nasz gra staje się jeszcze słabsza. Bardzo słabiutki Pedro jak na tą chwilę i do tego kolejny " AS " wyciągnięty z rękawa Roberto, który już na początku sezonu powinien zostać wypożyczony. Kto ma wejść w momencie gdy trzeba odrabiać straty ??3. Brak pomysłu na grę. Czasami wygląda to tak że klepiemy tiki takę na połowie przeciwnika i nic poza tym. I nagle strata i szybka akcja i już jest zagrożenie pod bramką.4. Kiedy słabo gra Messi to słabo gra cały drużyna. Tutaj nic nie trzeba opisywać5. I do tego jeszcze bardzo kiepsko grająca pomocPodsumowując trzeba wziąć się w garść i zacząć zapieprzać, walczyć każdy za każdego. No i zrobić w końcu ze 3 porządne transfery. Kupić zawodników za Pedro, Roberto, którzy będą zwiększać rywalizację o skład a nie ją zmniejszać. Mascherano przesunąć w końcu na DP, i zacząć stawiać w końcu na Bartrę.
0
Panie Pique, panu już podziękujemy za ten mecz. Musi pan odpocząć trochę
0
Dramat po prostu dramat !!! Drugi praktycznie trudny mecz w tym sezonie i druga porażka. Nasz obrona to jest po prostu DRAMAT ! Jak nie kupimy jakiegoś porządnego środkowego obrońcy to będzie coraz gorzej. Bo na razie nasze dwa nowe transfery na ŚO to jest nic. Mathieu gra trochę słabo ( a na tle naszego zespołu najlepiej ) a Thomas nie gra wgl bo cały czas coś mu dolega. I czy to są transfery !??! Za tych dwóch środkowych wydaliśmy ok. 40 mln euro. Za te pieniądze lepiej byłoby kupić jednego porządnego obrońce. I czas w końcu zrobić coś z tym Roberto, bo jak on wchodzi na boisko to już w ogóle ręce opadają.
2
Dla mnie Mathieu na lewej obronie nie gra zbyt dobrze. Wolałbym go na środku obrony z Pique ( nie za dobrze znowu ) lub Mascherano ( widać brak wzrostu na ŚO ). Alba na lewej jest w stanie więcej dać drużynie. Jest szybszy, zwinniejszy niż Mathieu. I więcej dałyby nam z przodu. Brakuje mi takiego podłączania się w akcjach
0
Trzeba się szykować już na mecz i na wyjście zaraz po asortyment na mecz ! TYLKO 3 punkty !
0
To zaczynamy odliczanie ! Jutro jeszcze tylko trzeba się wybrać do sklepu po asortyment ;)
VeB !!!
0
Wygląda na to że Samper zostanie powołany na LM
0
Może to jest po prostu zwykły kit. Mają kilka dni na to aby go przygotować. Może to też być taka strategia. Nie zagra z LFC u nas trochę inaczej ustawią lub lekko inna strategia a tutaj nagle BUM. Gareth na ławce i po połówce wchodzi albo pierwsza 11
0
Dobrze, że w reprezentacji strzela gole ;) Musi łapac formę na GD
0
W sumie to może są i tacy co pokochali tą wspaniałą drużynę przez to że raz z nią wygrali, ale od tamtej wygranej dalej są z nimi ;) Nawet ja przegrywają
3
Nie przesadzaj. Sam mam 16 lat i to chyba nie moja wina że nie miałem okazji oglądać co niektórych tak świetnych piłkarzy i trenerów jak Ty. Według Ciebie to najlepiej jakby fanami byli tylko ludzie którzy pamiętają inne czasy niż Ci nowi fani. Kibicuję Barcy od małego, odkąd oglądałem ich mecze z tatą. Zawsze tak było i jest że rodzą się nowi ludzie i co nie którzy z nich zostają kibicami jakiegoś klubu. Wiadomo są też sezonowcy ale to już inna sprawa.
Pozdrawiam ;)
0
No coment ... lekka przesada z tym że gościu bez doświadczenia w ważnych meczach ma nagleć być numerem 1 w takim klubie jam FC Barcelona.
0
Bravo - Alves, Pique, Bartra, Alba - Mascherano, Xavi, Iniesta - Messi, Sandro, Neymar
Chciałbym zobaczyć taki skład. Szkoda że Rafinha nie pojedzie dzisiaj. Sądzę że w obronie na środku powinien zagrać dzisiaj Pique i Bartra którzy dawno nie grali i mają coś do pokazania. W pomocy Busi ostatnio gra słabo dlatego fajnie byłoby zobaczyć na DP Mascherano. Ivan powinien zacząć dzisiaj ten mecz z ławki. Z przodu jak zawsze Messi i Neymar i jak zwykle napiszę że Sandro, który w końcu powinien dostać szansę gry od pierwszych minut. W drugiej części jakby mu nie szło mógłby wejść Munir ale na pewno nie Pedro
0
Co jak co ale Niemcy mają bardzo dobrze obstawioną bramkę na kilkaaaa ładnych lat
1
Ale co tam, on ma za to większe doświadczenie od Munira i Sandro to będzie dalej grać w ważniejszych meczach
0
to nie oznacza że... sry telefon ;)
0
Niestety bramki jak zwykle po stałych fragmentach. Co jak co ale lepiej mieć tego Pique czy Bartre na śo niż Masche, on powinien grać na defensywnym. O Pedro nie ma co za dużo pisać, w tym sezonie jak on jest w składzie to z przodu gra tylko Messi i Neymar. Trzeba się pogodzić z tym że jak Pedro ma większe doświadczenie to musi grać w ważniejszych meczach. Kubeł zimnej wody jeszcze nikomu nie zaszkodził
0
I co Pedro po tym jego doświadczeniu jak i tak będzie najsłabszy na boisku