0

Nie rozumiem Alvesa ;/ Wie że mamy baaaardzo niskich atakujących a wrzuca górne piłki ;// Lepiej jakąś mocną płaską na " zadymę " i może komuś się odbije od nogi i wpadnie

0

Co jak co ale Athletico bez Costy gra całkiem inaczej

0

Niby szkoda ale dla Barcy to w sumie dobrze

0

nomzzz

0

uhuhuhu Żegnamy Coste z boiska

0

Brawo Bartra ! Najlepiej jak dobrze zacznie ;)

0

No to dzisiaj Pinto nie zaskakuje ;/ Ja bym się zdziwił jakby zaczął bronic a nie podawać do rywali

0

Hmmmm, wczoraj wszystkie kanały sportowe i portale rozpisywały się że Costa nie zagra w dzisiejszym meczu. To się nazywa po prostu stary dobry i w sumie słaby kawał bo i tak każdy wiedział że jego " uraz " nie był prawdziwy

0

Ciekawe co zrobią jak Pinto nie będzie zdolny do gry ;/ Jest kluczowa faza sezonu i baaaaardzo ważne mecze a my byśmy zostali z Oierem i Masipem. Zbyt fajnie to by nie było

0

Myślę że nie tylko wy byście byli zadowoleni ;) VV był zawsze naszym bramkarzem i myślę że dalej będzie !

0

My sie tak szybko nie cieszmy, w kluczowej fazie sezonu zostaliśmy z Pinto i Oierem w bramce :///

0

ile do konca meczu realu ?

0

ile jest real - sevilla i athletico ile ma ??????

0

to fajnie ;) a athletico ile ma ??

0

ile jest aktualnie real - sevilla ??

0

Jak tak patrzę na tego Valdesa to jednak chciałbym aby u nas został ;/

0

Montoya nie zagra ;/ Nie został powołany na ten mecz

0

W tym samym momencie wpisywałem to samo :D

0

Deulofeu dwie asysty dzisiaj a jeszcze nie koniec meczu ;)

0

Hmm. Ja bym widział coś takiego, inny skład troszkę niż na meczu z Realem ale na Celtę by wystarczył
VV - Alves, Pique, Bartra, Adriano - Song, Iniesta, Roberto - Pedro, Messi, Sanchez ;)

0

HAhahaha co to jest dla niech 1500 euro, albo niech dają takie kary żeby to odczuli a pieniądze najlepiej dla jakiś chorych dzieci na pomoc z takich kar powinno się przeznaczyć , albo najlepszym rozwiązaniem byłoby zawieszanie trenera, zawodnika za takie rzeczy

0

Nic dziwnego że będą się odwoływali, boją się że bez Ramosa ich defensywa nie przetrwa dobrze grającej Sevilli i tyle w temacie ;)

0

Ciekawe ile razy w sezonie sędzia gwizdał dla Realu. Ile razy doliczał również dla Realu.

0

Mascherano cienko dzisiaj wygląda ;/ Jednak będzie trzeba kupic dobrze grającego w powietrzu środkowego obrońcę bo sam Pique w górze nie da rady !

0

a ja chcialbym zeby Real wylosowal PSG mysle ze bylby to najciekawszy mecz ;)

0

Brawo chłopaki ;) Od początku śledzę waszą przygodę w UEFA Youth League ;) Jeszcze przed paroma miesiącami pisałem że daleko zajdziecie i wygracie YT ;) WIELKIE GRATKI !

0

Ten to ma dopiero pecha ;/ Wracaj do zdrowia szybko !

0

Ehhh ;/ Powinniśmy brać pewniaka i tyle ! Ktoś kto przyjdzie powinien być od razu gotowy do gry na najwyższym poziomie

0

Tu chodzi o to że Mou był w klubie ! ...

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?