kubson11
Dołączył/a: listopad 2011
Bielawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie rozumiem Alvesa ;/ Wie że mamy baaaardzo niskich atakujących a wrzuca górne piłki ;// Lepiej jakąś mocną płaską na " zadymę " i może komuś się odbije od nogi i wpadnie
0
Co jak co ale Athletico bez Costy gra całkiem inaczej
0
Niby szkoda ale dla Barcy to w sumie dobrze
0
nomzzz
0
uhuhuhu Żegnamy Coste z boiska
0
Brawo Bartra ! Najlepiej jak dobrze zacznie ;)
0
No to dzisiaj Pinto nie zaskakuje ;/ Ja bym się zdziwił jakby zaczął bronic a nie podawać do rywali
0
Hmmmm, wczoraj wszystkie kanały sportowe i portale rozpisywały się że Costa nie zagra w dzisiejszym meczu. To się nazywa po prostu stary dobry i w sumie słaby kawał bo i tak każdy wiedział że jego " uraz " nie był prawdziwy
0
Ciekawe co zrobią jak Pinto nie będzie zdolny do gry ;/ Jest kluczowa faza sezonu i baaaaardzo ważne mecze a my byśmy zostali z Oierem i Masipem. Zbyt fajnie to by nie było
0
Myślę że nie tylko wy byście byli zadowoleni ;) VV był zawsze naszym bramkarzem i myślę że dalej będzie !
0
My sie tak szybko nie cieszmy, w kluczowej fazie sezonu zostaliśmy z Pinto i Oierem w bramce :///
0
ile do konca meczu realu ?
0
ile jest real - sevilla i athletico ile ma ??????
0
to fajnie ;) a athletico ile ma ??
0
ile jest aktualnie real - sevilla ??
0
Jak tak patrzę na tego Valdesa to jednak chciałbym aby u nas został ;/
0
Montoya nie zagra ;/ Nie został powołany na ten mecz
0
W tym samym momencie wpisywałem to samo :D
0
Deulofeu dwie asysty dzisiaj a jeszcze nie koniec meczu ;)
0
Hmm. Ja bym widział coś takiego, inny skład troszkę niż na meczu z Realem ale na Celtę by wystarczył
VV - Alves, Pique, Bartra, Adriano - Song, Iniesta, Roberto - Pedro, Messi, Sanchez ;)
0
HAhahaha co to jest dla niech 1500 euro, albo niech dają takie kary żeby to odczuli a pieniądze najlepiej dla jakiś chorych dzieci na pomoc z takich kar powinno się przeznaczyć , albo najlepszym rozwiązaniem byłoby zawieszanie trenera, zawodnika za takie rzeczy
0
Nic dziwnego że będą się odwoływali, boją się że bez Ramosa ich defensywa nie przetrwa dobrze grającej Sevilli i tyle w temacie ;)
0
Ciekawe ile razy w sezonie sędzia gwizdał dla Realu. Ile razy doliczał również dla Realu.
0
Mascherano cienko dzisiaj wygląda ;/ Jednak będzie trzeba kupic dobrze grającego w powietrzu środkowego obrońcę bo sam Pique w górze nie da rady !
0
a ja chcialbym zeby Real wylosowal PSG mysle ze bylby to najciekawszy mecz ;)
0
Brawo chłopaki ;) Od początku śledzę waszą przygodę w UEFA Youth League ;) Jeszcze przed paroma miesiącami pisałem że daleko zajdziecie i wygracie YT ;) WIELKIE GRATKI !
0
Ten to ma dopiero pecha ;/ Wracaj do zdrowia szybko !
0
Ehhh ;/ Powinniśmy brać pewniaka i tyle ! Ktoś kto przyjdzie powinien być od razu gotowy do gry na najwyższym poziomie
0
Tu chodzi o to że Mou był w klubie ! ...
0
http://mixgol.pl/26917,Ronaldinho_ostro_jedzie_po_Mourinho Nasz człowiek ! ;)