0

http://mixgol.pl/26917,Ronaldinho_ostro_jedzie_po_Mourinho Brawo Roni ! :D Broni swojego klubu ;)

0

To źle myślałeś. Chłop ma po prostu traumę do Barcy :D

0

Przecież ma całkowitą rację :D Szkoda że nie gadał nic o golu ze spalonego, który był nieuznany ;)

0

,,,, *

0

Niektórzy piszą jakby go nie znali jego wypowiedzi ;)

0

Doskonała informacja ;) No to wydaje mi się że City ma problem !

0

Tak to jest jak grają non stop jednym składem ;) I ogólnie bez Aguero trochę cienko im idzie ;)

0

Jak widać można ich pokonać ;) Trzeba po prostu dobrze przeanalizować ich grę w obronie i mamy spore szanse.

0

Czy tylko mi się wydaje że ta drużyna gra pod Leo ?!?! I do tego mam wrażenie że Messi nie widzi kolegów. Miał kontuzję i było dobrze każdy grał razem i Pedro i Alexis się obudzili. Niby asysta jest ale według mnie powinien zacząć podawać bo były akcję że jedno jego podanie i sam na sam z bramkarzem.

0

Każdy tak wychwala Roberto pisze że powinien więcej grac, a jak gra to nic ciekawego nie pokazuje. Wydaje mi się, że powinniśmy albo kupić jakiegoś młooooodego pomocnika albo szukać w szkółce, bo według mnie Sergi na dłuższą metą nie da rady ;//

0

hmmm, dlatego pisałem że na ławce zamiast jakiegoś obrońcy powinien być jakiś mlodziezowiec. Z chęcią zobaczylbym teraz Dongou, Adama.

0

Ja to pisałem ! Taka prawda. Praktycznie nie mamy typowego środkowego pomocnika na ławce. A tak młodzieżowiec z 10 min mógłby dostać

0

Ołłłl City strzela drugą bramkę Tottenhamowi i jest 2:0. Noo będzie chyba ciężko w LM

0

Wydaje mi się że powinniśmy powołać Dongou zamiast jakiegoś obrońcy na ławce. 3 obrońców to trochę przesadzona liczba. Do tego 2 skrzydłowych i napastnik, który ewentualnie może grac na środku pomocy.

0

Z tego co słyszałem i czytałem to Villa odszedł tanio ale Barca, będzie mogła kupić piłkarza młodego od nich taniej. O ile się nie mylę to chodzi o O. Torresa. Coś takiego jak mają z Santosem podpisane na 3 młodzieżowców :)

0

W końcu zaczął grac ;) Zauważył że Marc Bartra też w formie to się stara

0

Noo w końcu Cesc w pomocy

0

No teraz można się przestać martwic ;) Myślę że ten sezon jeszcze rezerwowy ale następny sezon będzie należał do niego i w końcu będzie się od niego zaczynało podstawową jedenastkę

0

Hmmmm. Wydaje mi się że to Bartra powinien dzisiaj zagrać. Mascherano na tą chwilę gra od niego słabiej ;) Wydaje mi się że Messiego zobaczymy szybko może nawet po przerwie.

0

Hmmmm. Najlepszą opcją według mnie byłoby kupienie go teraz i wypożyczenie do jakiegoś klubu. Może na to pół roku do Borussi M. Tak mielibyśmy pewność że nikt nam go nie odkupi sprzed nosa. I do tego grałyby regularnie a o to chodzi ;)

0

Kurde denerwuje mnie to powoli że ten Cesc cały czas na tej 9 gra ;// Warto naprawdę kupić tego rezerwowego napastnika który jak będzie go potrzeba wejdzie i zagra dobry mecz

0

ooooo i kurwa to jest jak spojrzysz w lustro

0

Może i amatorski ale ligę BBVA wygrał i wygrał 2:1 z twoim najlepszym na świecie Realem !

0

Pała to coś czego ty nie masz !

0

Według mnie :
VV - Montoya, Pique, Bartra, Alba - Roberto, Song/Xavi, Fabregas - Sanchez, Neymar, Pedro

0

Ja to bym najlepiej w ogóle go nie sprzedawał ale to szczegół ;)

0

Polecam gorącą herbatkę taką zwykłą najlepiej ! :D Sam piję 5 kubek i już przeszło trochę ;)

0

No u mnie pół rodziny ;/

0

Widzę że nie tylko ja męczę się z żołądkiem :D

0

Hmmmm. Według mnie powinien zagrać nawet to kilka minut z Elche noo ale trudno zarządzono inaczej. Ale nie zmienia to faktu że z Getafe musi zagrać i być gotowym w 100 % na Athletico ! ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?