1

cena przyzwoita jak za niego ;) a sadze ze w Porto naprawde chlop sie rozwinie

1

Mathieu to chyba nie zawodnik jakiego nam potrzeba :/ niestety ale musimy sciagnac kogos lepszego

0

a nasz zajebisty zarzad sprzeda go za 20-30 milionow :/

0

Hahahaha zabawne ! ::D

1

Fajnie byłoby jakby wrócił

1

Ja jakbym miał go kupować to za 25 mln ewentualnie 30 ale bez Alves. Jak oni chcą 30 + Alves to ta opcja na pewno odpada. Lepiej byłoby sprzedać Alvesa i mielibyśmy ok. 45 mln dołożyć 5 i próbować kupna T. Silvy albo kogoś na podobnym poziomie

0

Ale ulga ! ;)

0

Tylko nie to !!! To ciekawe kto będzie miał grac na prawym skrzydle !??! Sprzedaż takiego zawodnika wiąże się z kupnem kogoś na podobnym poziomie jak on.

0

Sorki za pomyłkę ale już się pogubiłem
Deulofeu********

0

Hmm, Według mnie powinien odejść : Alves, Song, JdS, Cuenca i Afellay. Nie licząc ich to wiadomo że odejdzie jeszcze VV i raczej PInto.
Na bramkę jednoznacznie Marc ter Stegen. Jeżeli Pinto by odszedł to na jego miejsce powinien przyjść ktoś doświadczony, może Reina. W obronie zmiany oczywiste czyli odejście Alvesa a najlepiej zakup Danilo, jakbyśmy sprzedali za dobrą cenę Daniego to koszty by się mniej więcej zrównały. Środek obrony jak wiadomo na pewno potrzebny. Mascherano na defensywnego a na środek zakup jakiegoś wysokiego, dobrze grającego głową obrońcy. Mangala w sumie byłby idealny. Obrona byłaby już kompletna. W pomocy jak dla mnie powinniśmy wyporzyczyc S. Roberto bo niestety nie jest to zawodnik który może wejść na boisko w każdym momencie i zmienić naszą grę. NA jego miejsce wróciłby bardziej ograny Rafinha, który w tym sezonie gra na wypożyczeniu naprawdę dobrze. Teraz czas na atak, wrócił by dobry i głodny sukcesów Delofeu. Jeżeli odszedłby Sanchez/ Pedro potrzebowalibyśmy kogoś kto może grac na dwóch stronach boiska. Tutaj byłby dość trudny wybór. Jak dla mnie mimo że wiem że większość się nie zgodzi dobrym zakupem byłby N. Gaitan z Benfiki albo L. Piazon który jest z Chelsea ale aktualnie przebywa na wypożyczeniu. No i jedna z ważniejszych pozycji czyli klasyczna 9. To musi być ktoś dobrze grający głową czyli najlepszym wyborem jak dla nas byłby Oscar Cardozo. No i tyle by było ;) Kadra na następny sezon jak dla mnie :
Bramkarze : Ter stegen, Reina, Masip
Obrońcy : Montoya, Danilo, Puyol, Pique, Bartra, Mangala, S. Gomez, Alba, Adriano
Pomocnicy : Busquets, Mascherano, Xavi, Fabregas, Iniesta, Rafinha i ewentualnie S. Roberto
Atak : Pedro, Sanchez, Neymar, Tello, Delofeu, Messi, Cardozo
No to tyle jak dla mnie taki skład były idealny do walki o potrójną koronę w następnym sezonie ;)

0

Ajjj mógł strzelac Messi teraz szybciej jakby zauważył że bramkarz wyżej

1

hahahaha Alves coś zrobił w końcu :D

3

My przegrywamy a gwiazda Leo się w lobiki zabawia ! No zajebiście !

0

Jak tam nasza gwiazdka Alves bo nie oglądam tak jak zapowiedziałem ??

0

Bardzo dobrze nawet gada. Jakby tak się stało to bym nie narzekał ;)

0

Fakt że Cesc jest bez formy ale kto ma grac za niego ?!?! S. Roberto którego poziom odstaje od reszty i nic nie wnosi do drużyny ??? Ogólnie mamy zbyt małą ławkę rezerwowych. W takim momencie jak Iniesta idzie na skrzydło, Cesc gra bardzo słabo a my nie mamy nawet porządnego zmiennika który potrafi coś zdziałać. Środek obrony tak samo. Dwóch ma kontuzje i już klapa. Nie mamy młodzieżowca który dałby radę zagrać ze słabszym przeciwnikiem w razie potrzeby jakby ktoś potrzebowałby odpoczynku.

1

Jak Alves gra to nie oglądam meczu na banka ! Bez sensu tracić czas na jego grę i wrzutki na Messiego.

0

Według mnie powinien odejść jeszcze S. Roberto. Jest to chłopak który może i ma talent ale nie na Barcelonę. MY potrzebujemy porządnego zmiennika do pomocy. Bo jak na razie nie licząc defensywnych to mamy trzech pomocników. Cesc powoli powinien częściej zastępować Xaviego który drużynie za dużo nie daje. A co innego się dzieje jak Cesc gra na 9. Wtedy praktycznie nie mamy zmiennika na pomoc. Roberto nie wejdzie w meczu z Realem i nie zrobi różnicy w grze ;/ Co do reszty to można pisać i pisać bez końca

0

I jeszcze jedna z ważniejszych spraw według mnie to transfer środkowego pomocnika. Po odejściu Thiago praktycznie nie mamy godnych zmienników. Song nie ma co po to defensywny a przy wyniku 1:2 dla rywala chyba go nie wpuścimy ;/ Roberto to totalnie nie ten poziom ;/ Po prostu potrzebujemy godnego zmiennika do pomocy. Teraz powoli można zacząć żałować że Thiago odszedł

0

Alves to po prostu porażka ! Myślałem że może coś jeszcze ugrać ale się myliłem. Cesc po prostu słabo gra w końcówce sezonu ale myślę że od następnego sezonu cały czas będzie wyższa forma u niego. Może źle mi się wydaje ale według mnie Pinto mógł zachować się lepiej przy straconych bramkach. Przy pierwszej to na pewno zawalił i nie ma co, a przy drugiej trochę pewniej powinien wyjść a on taki trochę przestraszony. No ale przegrana to nie tylko jego wina ;/ Wrzutki Alvesa to wgl można wysłać do programu rozrywkowego Ale numer!

0

Chłopaki proszę Was o ostatnią rzecz w tym sezonie ! Rozwalcie Real i pokażcie że ostatnie dwa mecze to wypadek przy pracy ! Dacie radę, wierzymy w Was ! VeB

0

Cudowny filmik ;) Jestem jeszcze nastolatkiem, niektórych meczów Roniego u nas w Barcy nie pamiętam, ale jak oglądam takie rzeczy to mimo wszystko kręci mi się ta łezka w oku. Mam wspaniały film z gazety, który kupiłem jak byłem mały pt. Jeden dzień z życia Ronaldinha. Po prostu cudu. To nie tylko doskonały piłkarz ale także wspaniały człowiek. Ogólnie jego osoba, jego charakter...... Takiego drugiego człowieka, piłkarza nigdy nie było i chyba nie będzie

0

Co ten Mascherano ma taką dużą ocenę ??

0

Jak kara zostanie to za rok nasz obrona będzie wyglądała baaaaardzo słabo niestety ;/

0

niestety ale trzeba przyznać byliśmy po prostu słabsi. Lecz nie zmienia to faktu że w drużynie przyda się mała remontada. Na pewno zakup wysokiego środkowego obrońcy bo Masche to porażka. Alves powinien odejść albo grzać ławę a na boisku młody ambitny Montoya. Następna sprawa to według mnie środkowy pomocnik. Szkoda że Thiago odzszedł bo jak graliśmy z Fabsem na ataku albo Iniestą na skrzydle to nie mamy praktycznie żadnego zmiennika który zmieni naszą gre. Bo jednak Roberto to nie to samo i wątpie żeby zrobił różnice w ważnym meczu, a Songa przy 0:1 nie będziemy wpuszczali. I kolejna oczywista sprawa to myślę że wszyscy się zgadzamy, napastnik wysoki i taki który zgodzi się na siedzenie na ławce, bo jakby nie było to w ważnym meczu czasami przyda się ktoś i powalczy w powietrzu. To tyle na ten temat według mnie.
sry za bledy ale pisze na telefonie.
Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce ! VeB

0

W sumie to nie polecam tego ;/ Sam myślałem że jest HD i nie tnie nic tak jak tam pisało. Nazbierałem nakrętek, włączam szczęśliwy na mecz Barcy z City a tutaj lagi i bez HD, na zwykłej stronie jest tak samo

3

Let's go BVB let's go !

0

Ten co się obudził :D Już chyba wszyscy z Madrytu się wypłakali a Pepe spóźniony

0

No ale nie ma co że gol pięknej urody

0

Noo faken !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?