kurtis_w
Dołączył/a: marzec 2026
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
hmmm a gdzie w jego wypowiedzi widzisz bajke? chyba ze wiesz o jakichs magicznych akcjach bale'a, np o tym ze trenowal z realem po kryjomu gdy jeszcze byl w totenhamie. jesli tak to podziel sie informacjami ;
0
no trzeba wam przyznac ze poki co neymar wypala. ladnie zgrywa sie z druzyna.
0
bo barcelona wypuszczala tylkoj slabych zawodnikow ;) wam mozna spokojnie wypomniec yaya toure. to jak on rzadzi linia pomocy man city to szok...
0
tak, masz racje. ale dlug netto mowi o tym ile klub jest "pod kreska". dlug brutto to juz inna historia i tutaj jest te 600 baniek. (dobrze pamietam ze netto to brutto - aktywa klubowe?). z kolei mamy tutaj kolejna wartosc EBITDA i zysk po odjeciu odsetek i naleznosci. a tutaj jak widac real jest sporo do przodu. real jest klubem calkowicie wyplacalnym i do tego jeszcze sporo zarabia. wiec jakis belgijski eurodeputowany moze sie za przeproszeniem cmoknac. czemu? bo skoro banki pozyczaja pieniadze realowi to jest sprawa realu i banku a nie parlamentu europejskiego. widac banki widza w tych transakcjach zysk dla siebie. a szczerze mowiac, czy "normalni ludzie" mieliby cos z tego gdyby jakis bank nie pozyczyl realowi kasy? szczerze w to watpie.
0
a no jakis eurodeputowany o tym mowil. z drugiej strony mowil o zadluzeniu na 600 mln euro podczas gdy oficjalne zestawienie finansowe realu (w tym samym czasie opublikowane) mowi o 90 mln dlugow. takze mozna sobie tamte bajki wsadzic ;)
a co do tego calego nurkowania. nie wazne czy to zawodnik realu, barcelony czy innego klubu. powuinni za takie cos dawac od razu 4 mecze przerwy. a jesli sedzia nie widzialby takich zagran w trakcie meczu to powtorki z takich akcji powinny leciec od razu do siedzib zwiazkow.
moze wtedy cala ta cho***** aktorksa pilka by sie skonczyla...
0
no na cos ta kasa przeciez idzie. ostatnio glosno bylo o podwyzce na iniesty, messi pewnie dostanie jakas podwyzke bo watpie zeby zarabial tyle co andres. po za tym prezes musi miec na drobne wydatki dla siebie ^^
0
komentuje tutaj bo mam takie prawo... jesli mi wolno to tym bardziej zawodnik moze komentowac swoje wynagrodzenie u pracodawcy. jego kasa to moze o niej mowic co chce. jesli klamie to wasz zarzad latwo to zdemontuje te bzdury pokazujac odpowiednie dokumenty (co zreszta podobno chca zrobic). jesli bidal ma racje to tym bardziej moze to robic bo klub nie zaplacil mu za jego uslugi.
juz bardziej nie rozumiem ibry ktory tyle lat po odejsciu z barcelony ciagle najezdza na pepa.
a ja sam podalem przyklad z martino i bale'm bo jest on mimo wszystko dosc swiezy. rownie dobrze moglbym podawac komentarze z transferow beckhama, zidana itp itd. tylko po co to szukac skoro o akcji z bale'm wiedza wszyscy kibice i realu i barcelony...
0
nie wiem czy abidal mowi prawde czy nie, ntomiast wypowiada sie na temat swojej pensji w barcelonie. szkoda ze nie robiliscie srzeciwow gdy martino wypowiadal sie na trnsfero bale'a ;>
0
pique caly czas taki byl i wczesniej maskowal lepsz gra ofensywna i ustawianie przez puyola czy stracil po prostu forme? ciekawy jestem bo mnchester united podajze oddal pique do barcelony za friko albo za grosze. ciekawi mnie czy nie zobaczyli talentu czy zobaczyli brak talentu
0
thiago barcelona sprzedala. a gdybyscie sprzedali inieste to w barcelonie juz nie byloby komu grac. sami zauwazyliscie ze inny srodkowy, xavi, to juz nie tam forma co wczesniej. zostal wam fabregas, iniesta i byc moze sergi roberto.
w realu kaki wogole nie zaluje. szkoda mi natomiast bardzo odejscia mesuta. mimo wszystko na srodku w realu gra isco, moze grac modric. druga pozycja mesuta i di maria oraz bale. ponadto skrzydlowi schodza do srodka.
tyle dobrze ze chociaz kasa w miare spora za niego...
0
nie zmienia to faktu ze oddalbym spowrotem bale'a w zamian za mesuta... od samego poczatku bylem troche negatywnie nastawiony do tego transferu bo wiedzialem ze ktos odejdzie... podejrzewalem jednak ze to moze byc di maria. informacja natomiast o odejsciu mesuta jest dla mnie niezrozumiala w zaden sposob. juz nawet di marie bylbym w stanie posciecic ale nie niemca.
0
zmien sobie jezyk na komputerze albo wbij sobie na google trnslate i wybierz jezyk niemiecki. masz piekna klawiaturke na ekranie ze wszystkimi niemieckimi syfkami ;>
0
najgorsza decyzja transferowa realu ostatnich lat...
0
tylko kolego MarioVeB. zauwazylem tutaj maly paradoks. przeciez tez przylaczyles sie do tej dysputy. czy to oznacza ze tez nie jestes lepszy od nas?? czy jednak jestes very special ;>
0
taka juz ze mnie niewychowana swinia...
0
hmmm. w sumie racja ;< pewnie zrobilbym to samo ^^
0
ale wy wszyscy madrzy jestescie ze swoimi wywodami jak to real olewa swoich zawodnikow.; szczegolnie smiesza mnie komentarze na temat raula.
raul - odszedl bo sam tak zadecydowal. real puscil go za darmo
kaka - kontuzje i wlasna glupota tyle
higuain - sam powiedzial ze chce odejsc. odszedl na wlasne zyczenie. klub chcial go zatrzymac i ancelotti to powtarzal na konferencjach
sneijder - hmm nie pamietam zeby cos bylo nie tak z transferem, odszedl bodajze w sposob spokojny jak wielu innych zawodnikow..
robben - hmmm przez pierwszy rok realu chyba kontuzje go nie meczyly, a potem wrocil szklany robben. dlatego odpadl.
tak naprawde to od kilku dobych lat mozecie pisac tylko o 2 nazwiskach ktore real, wedlug mnie, popsul
chodzi mi o robinho ktory w realu byl gwiazda a potem mial byc karta przetargowa za ronaldo.
drugim jest owen ktory wiele bramek strzelil dla realu a mimo to odszedl bodajze do newcastle gdzie troche podupadl. mimo to przychodzac do realu zdawal sobie sprawe ze w ataku sa tacy ludzie jak ronaldo czy raul. wiedzial gdzie idzie i z kim przyjdzie mu sie mierzyc. sam zadecydowal...
tacy madrzy jestescie na temat realu i krytykujecie kiedy tylko sie da a w druga strone nie przyjmujecie zadnej krytyki i rzucacie sie jak psy ;) jak komentujecie cos z taka zazartoscia to chociaz miejcie jakies pojecie o tym co piszecie
z drugiej strony moglbym podac tak samo z dupy nazwiska jak wy, ibra, ronaldinho (o tego transferu wogole nie rozumiem bo to on wyciagnal barcelone z szamba na sam szczyt - do tej pory pamietam brawa ktore dostal na bernabeu), teraz alcantara (fajnie mi sie sypie nazwiskami... trudno ze nie mam pokrycia w tych slowach). dalej mi sie nie chce wymieniac bo po co. dalem przyklady...
------------------
inna historia ze NeymerJr rzeeczywiscie osiagnal to co chcial, sprowokowal was i to mocno.
0
hmmm wedlug mnie uciszal kibicow po to zeby zwrocili uwage na samego garetha. on byl ze tak powiem "solenizantem" dzisiejszego dnia. zreszta kibice krzyczeli takze "iker, iker" wiec to tez w jego strone
0
jesli zidane zablokowal transfer to po uzgodnieniu tego z perezem. sam takiej decyzji by nie podjal. wiec nie widze tutaj zadnego konfliktu. gdyby zidane nazekal oficjalnie to co innego. wtedy perez moglby poczuc presje. chociaz z drugiej strony nie wiadomo od kogo wyszla ta informacja
0
gdybys odszedl z realu to bys plakal ze nie zdazyles uzbierac na emeryture ;) zreszta o czym tu rozmawiamy xD najpierw trzeba soba cos prezentowac zeby myslec o tym co bedzie dalej ;
0
kaka juz odszedl do milanu. oficjalnie przeszedl tam dzisiaj. wydaje mi sie ze chyba nawet za darmo ale glowy nie dam sobie o to uciac.
0
i nad tym bardzo ubolewam... z przodu w realu jest teraz bardzo ciasno ale mesut?? mimo wszystko szkoda...
0
no pilka spadla ;)
ale jak to powszechnie wiadomo freestylowcy nie potrafia grac w normalna pilke ;) skacza jak malpy do okola pileczki i tyle. bale, co jest oczywistym, nie jest tak techniczny jak ronaldo, neymar, iniesta, di maria. natomiast jest strasznie szybki i silny. wazne zeby dobrze mu szlo w trakcie meczy. kapkowanie zostawmy freestylowcom ;)
0
watpisz... a ty wiesz najlepiej. informacje bierzesz z pierwszej reki prosto od pereza. siedzisz u niego pod biurkiem i robisz za niszczarke dokumentow? zanim cos zniszczysz to czytasz?
0
kaka przyszedl jako sprawdzony, doswiadczony i genialny zawodnik.
mial byc i wielkim wzmocnieniem dla druzyny, i zastrzykiem gotowki do kasy klubu. jak sie okazalo kontuzja gonila kontuzje, potem glupota zawodnika i w sumie ostateczne wyeliminowanie z pierwszego skladu.
0
dzieki wielkie. madrze prawisz ;) neymar mi tez dziala na nerwy troszku ;
0
a po co ma byc pelny stadion? z tego co widze ludzi jest i tak dosc sporo. godzine dali taka jaka chcieli. ale niektorzy szukaja problemow ;/
0
co tam 48 minut. chcesz nazekac to popatrz na lige angielska. tam doliczanie 5 minut do polowy i 7 minut do konca meczu to normalne.
a to slynne przedluzenie meczu arsenalu o 7 minut gdzie mecz trwal 11? (liczby chyba dobrze podalem).
0
strzelaja bo nie obstawiacie dobrze tylow. faktycznie pique czy busquets czyszcza. ale co z tego skoro ciagle alba czy alves wychodza do przodu. boki sa niekryte i potem nie raz barcelona traci bramke po szybkiej kontrze
0
po grzyba te prowokacje ;/