kurtis_w
Dołączył/a: marzec 2026
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
szczerze to nie widze nastepcy dla xabiego. moze casemiro gdyby tylko czasami dostawal szanse na gre... a jesli chodzi o xabiego to poki co real walczy o nowy kontrakt z nim. kazdy w klubie widzi ze bez niego nie ma druzyny i chca go zatrzymac za wszelka cene na kolejne sezony.
0
rayo powinno to wygrac i tyle. po meczu carlo na swini i w worku na glowie powinien okrazyc madryt za to jak ustawia druzyne w defensywie
0
olac swoja droga. ale popatrz na to tak. jak wazny jest xabi dla tej druzyny. mimo tekstu komentatorow ze xabi malo biega potrafi tak grac w obronie i w rozegraniu ze mlodzi moga tylko patrzec i wzdychac. w drugiej polowie wszedl illara i znowu zaczely sie cyrki z brakiem krycia, z przewaga rayo w ataku. potem te karne ktore po prostu byly i nie ma dyskusji.
takze mimo tego ze real olal gry nie powinien takich cyrkow odstawiac. to brak xabiego mial wplyw na az tak bardzo gowniana gre w drugiej polowie
0
no wlasnie ;) barcelona tez nie raz ma duzo fartu mimo tego ze prowadzi caly mecz pilke. rayo zasluzylo na wygrana ale real rzeczywiscie mial wiecej szczescia niz rozumu... ale pisanie ze kiedys fart sie skonczy?? :) to tak jakby fart barcelony nie dotyczyl *_* nie ma to jak nie zwracanie uwagi na swoje smrody a jak najglosniejsze wypominanie cudzych bakow ;)
0
3?? kiedy tez trzeci.
0
ale z drugiej strony w takiej ilosci komentarzy SB bedzie sie przewijal za szybko. i tak zle i tak niedobrze.
0
ahhhhhhhh trudno ;< tylko skad wnioski ze nie ogladam meczu?? i w sumie kurcze... w jakim celu to napisales wogole?
0
a czy musi mi to przeszkadzac w ogladaniu meczu??
zreszta nie miales sie do czegos przyczepic to przyczepiles sie do pierdoly ;)
brawo. bedzie z ciebie sherlock
0
ale ty masz marzenia ;)
inny komentarz zbedny...
0
gdzie zlodziejstwo?? znasz zasady pilki noznej?? rayo samo jest sobie winne. akcja super, strzal super a jakis czopek przeszkodzil w strzeleniu bramki. przeciez odbil pilke udem, nawet jakby nie odbil to szedl na pilke. czy bramka by byla czy nie tego drugiego zawodnika rayo nie powinno tam byc...
takze bardzo dobrze ze bramka rayo nie zostala uznana... na gola zasluzyli ale decyzja jak najbardziej sluszna...
0
ok racja. z milanem remis. z atletico w superpucharze. nie pamietacie juz?? a co to ma do rzeczy>?? to ze przeciwnicy zadko probuja grac z barcelona. malaga?? atakowala 1-2 zawodnikami a po meczu podnieta bo obrona barcelony grala super. osasuna walczyla i wyciagnela remis (chyba bezbramkowy byl, hmm?? ale cos probowali czasami atakowac). espanyol wczoraj i tez atakowali ze szkoda bylo patrzec. pierwsza ich akcja i obiecujacy poczatek. fajnie to wygdalo. ale atkich akcji mieli w meczu ze 2. po za tym?? atakowali tez w 2-3 i dopiero w drugiej polowie zaczeli naciskac troche w srodku pola. a co sie okazalo gdy zaczyna sie cisnac obroncow barcelony?? kurcze oni tez czasami musza wywalic pilke na oslep. nie wiem co to za czarny wczoraj gral w ataku espanyoplu ale gdyby zamiast siana mial mozg to expanyol mogl miec spokojnie 3-4 sety. chyba wszystko ze strony montoyi.
konkluzje?? przeciwnik przeciwko barcelonie praktycznie zawsze sie cofa i nie probuje atakowac. oczywiscie atakowanie moze zniszczyc bo barcelona mimo wszystko potrafi zajechac z przodu przeciwnika. mimo to bez nadmiernej podniety ze barcelona ma super obrone bo gdy przyjdzie do meczow z ciezkimi przeciwnikami to ta obrona tak cudownie nie bedzie dzialac jak w meczach gdy nie ma prawie zadnej roboty i obroncy moga bez problemu wychodzic do ataku :)
0
co sie spinacie. z taka gra sam uwazam ze bayern czy borussia znowu by pocisnely real i barcelone. nie miejscie zludzen. real sam w sobie ciagle jest w zlej formie. niewiele lepiej miewa sie barcelona ktora ograla milan - tyle ze to w tym sezonie niemrawy milan tak smao jak "hiszpanscy giganci". jedtyny rownorzedny mecz barcelona zagrala z atletico gdzie rzeczywiscie wygrala. ale na potegi europejskie to obie nasze druzyny poki co sa za slabe.
0
nie mowie ze wyniki sa calkowicie zmanipulowane. ale jak przy takiej technice i tej "klasie" nagrody mozna mylic wyniki kilku-kilkunastu osob.
to oczywiscie nie ma nic wspolnego z ostatecznymi wynikami ale jednak nadszarupuje mocno reputacje FIFY. tym bardziej ze ta nagroda jest przyznawana dopiero od 3 lat. i mniej wiecej od tego okresu zczely sie problemy z glosami.
0
szczerze to osobiscie sam nie potrafie ocenic gry ronaldo. niby bez neigo nie ma realu. nikt nie potrafi strzelic tylu bramek. z wykonczeniem orownuje go troche z ruudem van nistelrooyem. moze nie idealnie ten poziom ale jednak zblizony. co do calej reszty to niby technik genialny ale nie raz nie potrafi przejsc nawet jednego zawodnika. innym razem z kolei przechodzi 3. nie pamieta juz jak sie strzela wolne. naprawde jak dla mnie bardzo trudny zawodnik do oceny. napewno jeden z najlepszych na swiecie, ale czy najlepszy?
napewno w tym sezonie ribery, bez dwoch zdan. wygral wszystko, dostal juz nagrode uefa (dobrze pamietam?). wiec jesli nie dostanie zoltej pilki to bedzie to kpina i wstyd na caly swiat. inna historia ze zlota pilka jest calkowicie subiektywna, nie dosc ze cyrki z saymi glosami - ponac nie jedna osoba skarzyla sie ze nabijali jej glosy inaczej (slyszalem tylko plotki) niz sama glosowala, do tego nikt tak naprawde nie wie za co jest ta nagroda. jeden mowi ze za indywidualizm w druzynie. za to ze dany zawodnik bije rekordy indywidualne, inni mowia ze za to bo wydaje sie milszy, inni mowia ze za to wygral trofea druzynowe i ciagnac swoja druzyne do zwyciestw.
ja sam uwazam ze najlepsi zawodnicy naleza do najlepszych druzyn. ribery wygral ze swoja druzyna wszystko a do tego mial WIELKI wklad w jej zwyciestwa. nie moze byc innego zwyciezcy w tym sezonie.
0
i to jest smutny problem ;< jak widzialem seville wychodzaca z atakami 3 vs 3, 4 vs 4 to az mnie skrecalo. co mi sie najbardziej rzucilo w oczy? gdy illara walczyl w srodku pola z kims z sevilli, w okolicy bylo stalo 2 zawodnikow realu stojacych kilka metrow blizej bramki sevilli. zaden z bucow nie podbiegl pomoc illarze. widac przyjeli ze illara przejmie pilke i poda do przodu. co sie stalo? pilka zostala przy nodze zawodnika sevilli i poszla kolejna akcja 3 vs 3...
carlo zglupial myslac ze nie bedzie tracil bramek grajac w obronie bez przewagi liczebnej.
0
a kiedy real planowal swoje druzyny? widac jest inny od barcelony ktora wszystko planuje. " ten zawodnik druzyny przeciwnej stanie tutaj, tmten w tym miejscu, brmkarz w tej sytuacji ustawi sie na krotkim slupku. no to neymar w tym miejscu w tej minucie bedziesz mial miejsce na strzal to oddaj go w tym kierunku. na bank bedzie bramka" ;)
0
i czemu ucina wieksza czesc komentarza ;<
0
gdyby nie blad carvajala nie bylo bramki na 1:0, gdyby nie blad varana i lopeza nie byloby bramki na 2:0 i wy mowicie ze byliscie lepsi? heh ;
0
hmm, ale przez ostatni rok z mourinho chyba nie bylo zadnych cyrkow? nie kojarze zadnych przepychanek ;/
0
uhu rzeczywiscie sporo minusow. ale zadnego kreatywnego argumentu ;< czyli ramos mial sie usunac z drogi. a do dzisiaj myslalem ze jak sie drybluje to trzeba biec obok przeciwnika a nie przez niego ;< ahh ta uliczno-brazylylijska pilka. agresywna jak ta angielska ;/
0
dostaje minusy bo jestem pan "minusowy". tyle ci wystarczy ;)
0
no niestety real byl calkowicie bezradny ;
0
bale nie wypalil DO TEJ PORY. wszystko, to co mowisz sie zgadza.
co do gadania na temat neymara to gowniarstwo jakies darlo ryja. bo tak...
co mi sie natomiast niezbyt podoba? wlasnie porownywanie zawodnika bez przygotowania z druzyna, bez wiekszej ilosci minut na boisku z zawodnikiem ktory nie dosc ze caly presezon przeszedl to jeszcze od poczatku sezonu byl w inteligentny sposob wprowadzany do druzyny.
0
czy ja wiem czy bzdety wypisuje ;)
ale ladnie sie tlumaczysz ze "weszles" tylko raz na strone realu *_*
0
a po co ty siedzisz na stronie RM??
ja w przeciwienstwie do ciebie syfow stad nie wyciagam ;) szkoda mi na to czasu. ty natomiast dowartosciowujesz sie komentarzami prawdopodonnie jakiegos dziecka ;)
smutne
0
wiem wiem. rozumiem. nie mam zamiaru w jakis sposob ci pojechac czy cos. po prostu uargumentowalem twoja wypowiedz tym ze rzeczywiscie go ponioslo czego efektem byla ta kartka po straconej bramce ;P
0
akurat ramos nie powinien wyleciec.
znowu... pierwszej kartki nie bylo. 2 faule z rzedu na neymarze, to fakt. tyle ze co mial zrobic w drugiej sytuacji? odsunac sie?? mial pozycje bardziej klarowna niz w koszykowce a neymar sam sie w niego wdupil. no co mial zrobic??? naprawde liczylbys na to ze ramos odsunie sie, przepusci neymara i pozwoli mu isc na bramke przeciwnika??
idac sedzia ogarnal swoj blad w zwiazku z ta kartka i nie dal jej w drugiej polowie gdzie kartka byla juz ewidentna.
wiec tutaj sedzia zachowal rownowage...
0
za bardzo ko ponioslo ;/
dostal praktycznie kolanem w row i powinien byc karny ale po co potem to rozpamietywac - efektem tego byla kartka...
0
jak to jest ze wy wszyscy gardzicie RM a i tk tam zagladacie i wyciagacie komentarze chwalac sie nimi tutaj i podniecajac sie jak dzieci dostajace cukierki (a w tych czasach to juz gumki... szybciej dorastacie).
podejrzewam ze kupa z szamba tez gardzisz kolego ale czy wyciagasz ja i potem chwalisz sie na jakims forum?
0
"wolne zarty". bo wam akurat neymar wypalil. no racja ze wypalil tylko z miejsca nie zaczal grac super. na poczatku mowiliscie ze wywraca sie o pilke. a teraz jest waszym "maestro". kazdy zawodnik potrzebuje sie rozegrac. mow co chcesz ale nikt praktycznie z dupy nie zagra bardzo dobrze. ewentualnie gdy przyjdzie do druzyny o podobnym poziomie i stylu.
bale przeszedl z ligi angielskiej to raz - trudniej mu sie zaadaptowac niz neymarowi gdzie brzylijska pilka jest o wiele blizsza hiszpanskiej. dwa ze neymar przszedl okres przygotowawczy, byl wprowadzany po malu do druzyny. trzy ze neymar gra na tej pozycji na ktorej zawsze gral. w realu wczoraj zagralo 3 skrzydlowych ktorzy paletali sie z przodu. kazdy szukal sobie miejsca.
nie mowie ze bale wypali ale nie badz smieszny i nie oceniaj kogos kto zagral 1/15 tego neymar. porownania do niego od poczatku tylko dlatego ze neymar szybciej sie ogarnal ;) hipokryta...